Fotbal » 21.04.2024 » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
15:30Everton - Nottingham -:-17:00Aston Villa - Bournemouth -:-
17:00Crystal Palace - West Ham -:-
18:30Fulham - Liverpool -:-
FRANŢA: Ligue 1
16:00Le Havre - Metz -:-16:00Lille - Strasbourg -:-
16:00Reims - Montpellier -:-
18:05Brest - Monaco -:-
20:00Toulouse - Marseille -:-
22:00PSG - Lyon -:-
GERMANIA: Bundesliga
16:30Bremen - Stuttgart -:-18:30Dortmund - Leverkusen -:-
20:30Freiburg - Mainz -:-
ITALIA: Serie A
13:30Sassuolo - Lecce -:-16:00Torino - Frosinone -:-
19:00Salernitana - Fiorentina -:-
21:45Monza - Atalanta -:-
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
19:00Sepsi Sf. Gheorghe - Univ. Craiova -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
16:00Oţelul Galaţi - 'U' Cluj -:-ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
11:00CSC 1599 Șelimbăr - Unirea Slobozia -:-13:30Gloria Buzau - Csikszereda M. Ciuc -:-
SPANIA: LaLiga
15:00Getafe - Real Sociedad -:-17:15Almeria - Villarreal -:-
19:30Alaves - Atl. Madrid -:-
22:00Real Madrid - Barcelona -:-
AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Play-off
19:00Zamalek - Dreams -:-22:00USM Alger - Berkane -:-
AFRICA DE SUD: Premier League
16:00Polokwane - Cape Town City -:-16:00Richards Bay - Kaizer Chiefs -:-
18:30TS Galaxy - Stellenbosch -:-
AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship
16:00Orbit College - NB La Masia -:-16:00Pretoria Callies - Hungry Lions -:-
AFRICA DE SUD: Diski Challenge
10:30Chippa United U23 - Orlando U23 -:-11:00Cape Town Spurs U23 - Sekhukhune U23 -:-
12:30Mamelodi U23 - Kaizer U23 -:-
13:00Richards Bay U23 - Golden Arrows U23 -:-
13:00Stellenbosch U23 - Cape Town City U23 -:-
13:00Swallows U23 - Amazulu U23 -:-
ALBANIA: First Division
16:00Apolonia Fier - Bylis -:-16:00Flamurtari - AF Elbasani -:-
16:00Kastrioti - Burreli -:-
16:00Lushnja - Besa -:-
16:00Vora - Tomori Berat -:-
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20
00:00Venezuela U20 F - Chile U20 F -:-02:30Brazilia U20 F - Columbia U20 F -:-
ANDORRA: Primera Divisió
12:00Penya - FC Santa Coloma -:-14:30Pas de la Casa - Atletic Escaldes -:-
17:00Inter Escaldes - Esperanca -:-
19:30Ordino - UE Santa Coloma -:-
ANGLIA: Championship
14:30Blackburn - Sheffield Wed -:-ANGLIA: FA Cup
17:30Coventry - Manchester Utd -:-ANGLIA: Women’s Super League
14:00Manchester Utd F - Tottenham F -:-16:00Arsenal F - Leicester F -:-
16:15Manchester City F - West Ham F -:-
ANGLIA: Women’s Championship
14:00Reading F - Durham F -:-16:00Birmingham F - Sheffield Utd F -:-
16:00Lewes F - Crystal Palace F -:-
16:00Southampton F - London City Lionesses F -:-
16:00Sunderland F - Charlton F -:-
ANGLIA: Women's National League North
16:00AFC Fylde F - Huddersfield F -:-16:00Burnley F - Liverpool Feds F -:-
16:00Halifax F - Newcastle F -:-
16:00Stoke City LFC F - West Brom F -:-
16:00Wolverhampton F - Nottingham F -:-
16:00Wolverhampton F - Derby F -:-
ANGLIA: Women's National League South
16:00Billericay F - Plymouth F -:-16:00Cheltenham F - Portsmouth F -:-
16:00Hashtag F - Chatham F -:-
16:00Ipswich F - Cardiff City Ladies F -:-
16:00London Bees F - Rugby Borough F -:-
16:00Oxford Utd F - Milton Keynes F -:-
ANGOLA: Girabola League
17:00Santa Rita - Sporting de Cabinda -:-17:00Sao Salvador - Interclube -:-
18:00Wiliete - Desportivo Huila -:-
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00All Saints Utd. - Pigotts Bullets -:-01:00Garden Stars - SAP -:-
03:00Greenbay Hoppers - Parham -:-
23:00Aston Villa - Empire FC -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional - Play-off
23:00Argentinos Jrs - Defensa y Justicia -:-23:00Estudiantes - Barracas Central -:-
23:00Godoy Cruz - Velez Sarsfield -:-
23:00River Plate - Boca Juniors -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
01:00Colon - Temperley -:-21:00Arsenal Sarandi - San Martin S.J. -:-
21:30Chacarita Juniors - Agropecuario -:-
22:00Aldosivi - Nueva Chicago -:-
22:00CA Mitre - Gimnasia Mendoza -:-
22:00Deportivo Madryn - Chaco For Ever -:-
22:00Gimnasia y Tiro - Gimnasia Jujuy -:-
23:00Atl. Rafaela - San Telmo -:-
00:00Estudiantes Rio Cuarto - Deportivo Moron -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
21:30Biblioteca Atenas - San Martin Mendoza -:-21:30Boca Unidos - Sol de America -:-
21:30Central Norte - Crucero del Norte -:-
21:30Cipolletti - Circulo Deportivo -:-
21:30Ciudad Bolivar - Juventud U.U. -:-
21:30Defensores Belgrano VR - El Linqueno -:-
21:30Douglas Haig - Independiente Chivilcoy -:-
21:30Ferro Gen. Pico - Gutierrez Mendoza -:-
21:30Huracan Las Heras - Deportivo Camioneros -:-
21:30Kimberley - Villa Mitre -:-
21:30Olimpo - Santamarina -:-
21:30San Martin Formosa - Sarmiento Resistencia -:-
21:30Sansinena - Deportivo Rincon -:-
21:30Sarmiento de La Banda - Juventud Antoniana -:-
21:30Sol de Mayo - Germinal -:-
21:30Sportivo Belgrano - Gimnasia E.R. -:-
21:30Sportivo Estudiantes - Argentino MM -:-
21:30Sportivo Las Parejas - Def. Pronunciamiento -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
21:30Argentino de Quilmes - Villa San Carlos -:-21:30Fenix - Flandria -:-
21:30Los Andes - Colegiales -:-
21:30Sacachispas - Excursionistas -:-
21:30Villa Dalmine - Liniers -:-
23:00Midland - Dock Sud -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Club Lujan - Lugano -:-21:30Deportivo Paraguayo - Victoriano A. -:-
21:30El Porvenir - Puerto Nuevo -:-
21:30General Lamadrid - Mercedes -:-
21:30Ituzaingo - Central Cordoba -:-
21:30Real Pilar - CSR Espanol -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Belgrano Zarate - Estrella de Berisso -:-21:30Everton La Plata - Atletico Pilar -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
17:00Racing Club F - Social Atletico Television F -:-23:00AmânatBelgrano F - River Plate F -:-
ARMENIA: Premier League
15:00Pyunik - Ararat-Armenia -:-ARMENIA: First League
15:00Nikarm - Lernayin Artsakh -:-ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
23:00Sport Boys - La Fama -:-ARUBA: Division di Honor - Turul câștigătorilor
01:30River Plate - Dakota -:-03:30Estrella - Deportivo Nacional -:-
ASIA: AFC Asian Cup U23
18:30Iordania U23 - Indonesia U23 -:-18:30Qatar U23 - Australia U23 -:-
AUSTRALIA: A-League
08:00Central Coast Mariners - Adelaide United -:-10:00Perth Glory - Western United -:-
AUSTRALIA: NPL ACT
06:15Yoogali - Monaro Panthers -:-08:00Gungahlin - Canberra Olympic -:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
07:30Broadmeadow - Maitland -:-07:30Charlestown Azzurri - Lambton J. -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
08:00Sydney Olympic - NWS Spirit -:-08:00Sydney Utd - Marconi -:-
08:00Wollongong Wolves - Sydney FC U23 -:-
08:00WS Wanderers U23 - Blacktown City -:-
09:30APIA Leichhardt - Rockdale Ilinden -:-
AUSTRALIA: NPL Queensland
09:15Rochedale - Brisbane Roar U23 -:-09:30Olympic FC - Gold Coast -:-
AUSTRALIA: NPL South Australia
08:30Adelaide United U23 - South Adelaide -:-AUSTRALIA: Northern NSW State League
07:30Wallsend Red Devils - South Cardiff -:-AUSTRALIA: Queensland Premier League
07:30SWQ Thunder - St. George Willawong -:-AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
07:00South Hobart U21 - Hobart Utd. -:-AUSTRALIA: Victoria Premier League
08:00Melbourne City U21 - Preston Lions -:-AUSTRALIA: A-League Women - Play-off
08:00Newcastle F - Melbourne City F -:-10:45Central Coast Mariners F - Sydney F -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Grupă campionat
15:30LASK - Hartberg -:-18:00Salzburg - A. Klagenfurt -:-
AUSTRIA: 2. Liga
11:30Grazer - St. Polten -:-AUSTRIA: Regionalliga Central
16:00Wolfsberger (Am) - Voitsberg -:-16:30ASK Klagenfurt - Vorwarts Steyr -:-
AUSTRIA: Regionalliga Vest
11:30Reichenau - Schwaz -:-AUSTRIA: Salzburg
17:00TSU Bramberg - Puch -:-AUSTRIA: Wien
11:30WAF Brigittenau - Wienerberger -:-AUSTRIA: Bundesliga Women
12:00First Vienna F - Dornbirn F -:-13:00Bergheim F - St. Polten F -:-
13:45Sturm F - Innsbruck F -:-
14:00Kleinmunchen F - Austria Viena F -:-
14:30Neulengbach F - Altach/Vorderland F -:-
AZERBAIDJAN: Premier League
15:30Kapaz - Sabah Baku -:-18:00Araz - Sabail -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
14:00Slutsk - Isloch -:-16:00Din. Minsk - Zhodino -:-
18:00Neman - Vitebsk -:-
BELARUS: Pershaya Liga
13:00Orsha - Niva Dolbizno -:-15:00Shakhtyor Soligorsk 2 - Energetik-BGU -:-
16:00Lokomotiv Gomel - Molodechno -:-
17:00Lida - Maxline -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Women
14:00Vitebsk F - Belarus U19 F -:-16:00Dyussh-Polesgu F - Minsk FK F -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă campionat
14:30Cercle Brugge - Antwerp -:-19:30Royale Union SG - Club Brugge -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă retrogradare
17:00Kortrijk - RWDM -:-20:15Charleroi - Eupen -:-
BELGIA: National Division 1
16:00Cappellen - Tienen -:-16:00Leuven B - Thes Sport -:-
16:00Namur - Dessel -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
16:00Binche - La Louviere -:-16:00Royal Union SG 2 - Ganshoren -:-
16:00Stockay-Warfusee - Union Rochefortoise -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A
16:00Aalst - Ninove -:-16:00Cercle Brugge 2 - KRC Harelbeke -:-
16:00Wetteren - Petegem -:-
16:00Zelzate - Olsa Brakel -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B
16:00Diegem - FC Lebbeke -:-16:00KV Mechelen 2 - Boom -:-
BELGIA: 1st National - Feminin
16:00Leuven II F - Mons F -:-16:00St. Liege II F - Moldavo F -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupă retrogradare
18:00Buffles du Borgou - Hodio -:-18:00Etoiles Filantes - Avrankou Omnisport -:-
18:00JAK - Aziza -:-
18:00Ouidah - Adjidja -:-
18:00Real Sport - Pantheres -:-
18:00Tonnerre - Bembereke -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
18:00Banovici - Gradacac -:-18:00TOSK Tesanj - Gorazde -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
17:30Omarska - Zeljeznicar Banja Luka -:-BOTSWANA: Premier League
16:30Holy Ghost - Masitoaka -:-16:30Tafic FC - Nico United -:-
BRAZILIA: Serie A
23:00AmânatCriciuma - Fortaleza -:-00:30Bragantino - Corinthians -:-
00:30Gremio - Cuiaba -:-
03:00Atletico-MG - Cruzeiro -:-
22:00Athletico-PR - Internacional -:-
22:00Palmeiras - Flamengo -:-
22:00Vitoria - Bahia -:-
00:30Atletico GO - Sao Paulo -:-
00:30Botafogo RJ - Juventude -:-
BRAZILIA: Serie B
23:00Amazonas - Sport Recife -:-00:00Ceara - Goias -:-
00:00Ponte Preta - Coritiba -:-
BRAZILIA: Serie C - Primul tur
23:00Remo - Volta Redonda -:-23:00Tombense - EC Sao Jose -:-
01:30SER Caxias - Athletic Club -:-
01:30Ypiranga FC - CSA -:-
22:30Figueirense - Ferroviario -:-
22:30Nautico - Sao Bernardo -:-
BRAZILIA: Acreano - Al doilea tur
23:00Galvez - Humaita -:-BRAZILIA: Cearense 2 - Play-off
23:00Icasa-CE - Cariri FC -:-BRAZILIA: Gaucho 2
01:00GE Gloria - Frederiquense -:-21:00EC Cruzeiro - Esportivo -:-
21:00Gaucho - Veranopolis -:-
21:00Inter Santa Maria - GE Bage -:-
21:30Brasil Farroupilha - Passo Fundo -:-
00:30Lajeadense - Futvida -:-
BRAZILIA: Maranhense - Play-off
16:00Maranhao - Sampaio Correa -:-BRAZILIA: Paulista A3 - Play-off
00:00Votuporanguense - Desportivo -:-16:00EC Sao Bernardo - Gremio Prudente -:-
BRAZILIA: Paulista A4 - Play-off
01:30SKA Brasil - Francana -:-BRAZILIA: Rondoniense
02:00Uniao Cacoalense - Ji-Parana -:-22:30Porto Velho - Genus -:-
BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur
23:30GAS - Rio Negro -:-01:30Nautico FC - Monte Roraima -:-
BRAZILIA: Sul-Matogrossense - Play-off
22:00Operario MS - Dourados -:-BRAZILIA: Baiano U20
15:00Jacuipense U20 - Juazeirense U20 -:-21:00Leonico U20 - Camacariense U20 -:-
21:00Vitoria da Conquista U20 - Itabuna U20 -:-
BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Chapecoense-SC U20 - Brusque U20 -:-21:00Criciuma U20 - Marcilio Dias U20 -:-
BRAZILIA: Pernambucano U20 - Primul tur
23:00Ibis Sport Club U20 - Serrano PE U20 -:-21:00America PE U20 - Retro U20 -:-
BRAZILIA: Brasileiro Feminin
16:30Internacional F - Flamengo F -:-21:00Atletico-MG F - Cruzeiro F -:-
BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin
01:00Doce Mel F - Sao Jose F -:-16:00Minas ICESP F - Athletico-PR F -:-
17:00Mixto F - Bahia F -:-
21:00VF4 F - UD Alagoana F -:-
BULGARIA: Parva liga
15:15Lok. Plovdiv - CSKA 1948 Sofia -:-17:45Lok. Sofia - Botev Plovdiv -:-
20:15Arda - CSKA Sofia -:-
BULGARIA: Vtora liga
17:00Ludogorets II - Yantra Gabrovo -:-BULGARIA: Third League - North-East
16:00Kubrat - Dorostol -:-16:00Ustrem Donchevo - Spartak II -:-
CAMBODGIA: CPL
11:45Angkor Tiger - NagaWorld -:-11:45Prey Veng - Visakha -:-
14:00Tiffy Army - Dangkor -:-
CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
17:00Bamboutos FC - APEJES Academy -:-17:00Fauve Azur Elite - Aigle Royal -:-
17:00Fortuna Mfou - Bamenda -:-
17:00Les Astres - Fovu Baham -:-
17:00UMS de Loum - Union Douala -:-
CANADA: Canadian Premier League
23:00York Utd - Forge -:-CHILE: Primera División
00:30U. Catolica - Colo Colo -:-03:30Coquimbo - O'Higgins -:-
19:30Huachipato - Deportes Iquique -:-
22:00Palestino - U. De Chile -:-
00:30U. Espanola - Copiapo -:-
CHILE: Primera B
03:30Rangers - S. Morning -:-19:30Antofagasta - Recoleta -:-
00:30Limache - S. Wanderers -:-
CHILE: Segunda Division
03:30Trasandino - San Antonio Unido -:-19:30Deportes Rengo - Concon National -:-
22:00Osorno - Lautaro -:-
00:30Provincial Ovalle - Dep. Concepcion -:-
CHILE: Primera Division Women
18:00A. Italiano F - Deportes Iquique F -:-18:00Antofagasta F - U. Catolica F -:-
18:00S. Morning F - Palestino F -:-
18:00U. De Chile F - Everton F -:-
18:00U. De Concepcion F - Coquimbo F -:-
18:00U. Espanola F - Colo Colo F -:-
CHINA: Super League
14:00Henan Songshan Longmen - Qingdao Hainiu -:-14:35Meizhou Hakka - Shanghai Port -:-
15:00Beijing Guoan - Qingdao West Coast -:-
CHINA: Liga Jia
10:30Dalian Yingbo - Yanbian Longding -:-10:30Foshan Nanshi - Chongqing Tonglianglong -:-
14:30Guangzhou FC - Wuxi Wugou -:-
14:30Nanjing City - Suzhou Dongwu -:-
CHINA: FA Cup
09:30Fuzhou Changle Jingangtui - Hunan Billows -:-09:30Qingdao Elite - Hubei Istar -:-
10:00Shanghai Shenshui - Haikou Mingcheng -:-
10:30Qujing Yibu - Guangxi Hengchen -:-
CHINA: Super League Women
10:00Changchun Dazhong F - Yongchuan Chashan F -:-10:00Shaanxi Changan F - Hainan Qiongzhong F -:-
10:00Zhejiang F - Jiangsu Suning F -:-
CIPRU: Cyta Championship - Grupă campionat
17:00Pafos - Anorthosis -:-19:00AEK Larnaca - Omonia -:-
19:30APOEL - Aris -:-
COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1
18:30ASI d'Abengourou - SO Armee -:-18:30Bouake - SOL -:-
18:30Korhogo - Stade d'Abidjan -:-
21:00ASEC Mimosas - Sporting Gagnoa -:-
COLUMBIA: Primera A - Apertura
00:00Pereira - Millonarios -:-02:10Junior - Once Caldas -:-
04:30Alianza - Jaguares de Cordoba -:-
22:00Santa Fe - America De Cali -:-
00:10Dep. Cali - Envigado -:-
COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Leones - Real Cartagena -:-23:30Atletico F.C. - Quindio -:-
23:30Huila - Barranquilla -:-
23:30Real Santander - Boca Juniors -:-
COLUMBIA: Liga Women
23:30Dep. Cali F - Santa Fe F -:-02:00Millonarios F - Cucuta F -:-
02:30Deportivo Pereira F - Llaneros F -:-
00:00Alianza F - America de Cali F -:-
CONGO: Ligue 1
17:00Leopard - Diables Noirs -:-17:00V. Club Mokanda - JS Talangai -:-
20:00Otoho d'Oyo - AS BNG -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă campionat
16:00Maniema - Don Bosco -:-16:00AmânatMazembe - Dauphins Noirs -:-
17:30AS Vita Club - Lubumbashi Sport -:-
COREEA DE SUD: K League 1
08:00Gangwon - Incheon -:-10:30Daegu - Daejeon -:-
COREEA DE SUD: K League 2
08:00Ansan Greeners - Gimpo FC -:-08:00Anyang - Suwon Bluewings -:-
10:30Asan - Jeonnam -:-
10:30Gyeongnam - Seoul E-Land -:-
COREEA DE SUD: K3 League
08:00Gangneung - Yeoju Citizen -:-08:00Hwaseong - Pocheon -:-
09:00Changwon - Yangpyeong -:-
09:00Gyeongju KHNP - Mokpo -:-
COSTA RICA: Primera División - Clasura
01:00Zeledon - Grecia -:-05:00Alajuelense - Saprissa -:-
00:00Guanacasteca - Herediano -:-
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura - Play off-uri
23:00AD Sarchi - CS Uruguay -:-23:00Limon Black Star - ADR Jicaral -:-
23:00Quepos Cambute - Santa Ana -:-
CROAŢIA: HNL
18:00Lok. Zagreb - Din. Zagreb -:-20:30Rijeka - Gorica -:-
CROAŢIA: Prva NL
15:50Cibalia - Orijent -:-CROAŢIA: 1. HNL Women
17:00Medimurje Cakovec F - ZNK Split F -:-18:00Agram Zagreb F - Dinamo Maksimir F -:-
18:00Osijek F - Hajduk Split F -:-
18:00Zadar F - Gorica F -:-
DANEMARCA: Superliga - Grupă campionat
17:00FC Copenhaga - Silkeborg -:-19:00Brondby - Midtjylland -:-
DANEMARCA: Superliga - Grupă retrogradare
15:00Hvidovre IF - Vejle -:-15:00Viborg - Lyngby -:-
DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
16:00Aalborg - Kolding -:-DANEMARCA: 3rd Division - Grupă campionat
14:00Ishoj - Holbaek -:-DANEMARCA: 3rd Division - Grupă retrogradare
14:00Lyseng - Vanløse -:-DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Grupă campionat
14:00KoldingQ F - Fortuna Hjorring F -:-16:00Nordsjaelland F - Aarhus F -:-
EGIPT: Division 2 A - Grupa promovare
16:30Al-Sekka - Tanta -:-16:30Ghazl El Mahallah - Raya -:-
16:30Haras El Hodood - La Viena -:-
16:30Proxy - Petrojet -:-
16:30Wadi Degla - Al Qanah -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
00:30Jocoro - Aguila -:-04:00FAS - Municipal Limeno -:-
00:30Dragon - Fuerte San Francisco -:-
00:30Luis Angel Firpo - Metapan -:-
00:30Platense Municipal - Alianza FC -:-
00:30Santa Tecla - 11 Deportivo -:-
ELVEŢIA: Super League
17:30Luzern - FC Basel -:-17:30Winterthur - Young Boys -:-
17:30Zurich - St. Gallen -:-
ELVEŢIA: Promotion League
16:00Biel - Servette U21 -:-17:00Lugano II - Bruhl SG -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
15:00Yverdon II - La Chaux-De-Fonds -:-16:00Coffrane - Terre Sainte -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2
16:00Langenthal - Muttenz -:-ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3
15:00Gossau - Kreuzlingen -:-EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
17:00Al Bataeh - Al Nasr -:-17:00Khorfakkan - Bani Yas -:-
19:30Al-Ahli Dubai - Ittihad Kalba -:-
19:30Al Sharjah - Al-Jazira -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1
16:55Al Jazira Hamra - Al Thaid -:-16:55Dibba Al Hisn - Al Fujairah -:-
17:00Al Arabi - Al Rams -:-
17:00Al Hamriyah - Dibba Al Fujairah -:-
ESTONIA: Meistriliiga
14:30Kuressaare - Narva -:-17:00Flora - Kalju -:-
ESTONIA: Esiliiga
12:30Elva - Tabasalu -:-12:30Paide Linnameeskond U21 - FC Tallinn -:-
12:30Tallinna Kalev U21 - Harju JK Laagri -:-
12:30Tartu Welco - Levadia U21 -:-
ESTONIA: Meistriliiga Women
19:00Tallina Kalev F - Saku Sporting F -:-ETIOPIA: Premier League
16:00Ethiopia Bunna - Defence Force -:-19:00Ethiopia Nigd Bank - Sidama Bunna -:-
EUROPA: Premier League (Crimea)
17:00Gvardiya - Kyzyltash -:-17:00Sparta-KT - Alushta-Crimea -:-
EUROPA: All-Island Cup Women
18:00Crusaders F - Treaty Utd F -:-18:00Lisburn Ladies F - Peamount F -:-
21:00Athlone WFC F - Sligo Rovers F -:-
FIJI: Premier League
04:00Nadroga - Suva -:-04:30Nasinu - Labasa -:-
06:00Nadi - Ba -:-
06:00Navua - Tailevu Naitasiri -:-
FILIPINE: PFL
10:00Stallion - Manila Montet -:-11:00Davao Aguilas - Manila Digger -:-
12:30Philippine Air Force - United City -:-
15:00Maharlika - Kaya -:-
FINLANDA: Veikkausliiga
18:30Ekenas - Oulu -:-FINLANDA: Ykkonen
16:00KuPS Akatemia - Klubi 04 -:-16:00OLS Oulu - Atlantis -:-
20:00Keski-Uusimaa - Jazz Pori -:-
FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
18:30GrIFK - JaPS 2 -:-FINLANDA: Suomen Cup
19:00POHU/Hurjin - LoPa -:-20:00Millbrook - NJS III -:-
FINLANDA: Ykkonen Women
14:00Ilves 2 F - VIFK F -:-17:00HJK Akatemia F - KTP F -:-
FRANŢA: Division 2 Women
14:00Metz F - Strasbourg F -:-16:00Le Mans F - Thonon Evian F -:-
16:00Marseille F - Lens F -:-
16:00Montauban F - Nice F -:-
16:00Rodez F - Albi-Marssac F -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
19:00Gagra - Dila Gori -:-GERMANIA: 2. Bundesliga
14:30Hannover - St. Pauli -:-14:30Karlsruher - Hertha -:-
14:30Rostock - Magdeburg -:-
GERMANIA: 3. Liga
14:30Mannheim - RW Essen -:-17:30Munster - Freiburg II -:-
20:30Ulm - Regensburg -:-
GERMANIA: Regionalliga North
13:00Hannover II - VfB Oldenburg -:-14:00Eimsbutteler - Kiel II -:-
15:00St. Pauli II - Drochtersen/Assel -:-
GERMANIA: Regionalliga Nordost
14:00Babelsberg - Cottbus -:-14:00Hertha II - Chemnitzer -:-
14:00Jena - Berliner AK 07 -:-
GERMANIA: Regionalliga Sudwest
15:00FSV Frankfurt - Stuttgarter Kickers -:-15:00Schott Mainz - Eint. Frankfurt II -:-
15:00Stuttgart II - Steinbach Haiger -:-
GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord
13:00Makkabi Berlin - Neustrelitz -:-14:30Tasmania Berlin - Mahlsdorf -:-
15:00Furstenwalde - Sparta Lichtenberg -:-
15:00Hertha Zehlendorf - Staaken -:-
GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
15:00Halle - Arnstadt -:-GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
15:00Eichede - Inter Turkspor Kiel -:-17:30Lubeck II - VfR Neumunster -:-
GERMANIA: Oberliga Hamburg
11:45HEBC Hamburg - ETSV Hamburg -:-15:00Halstenbek-Rellingen - Niendorfer TSV -:-
15:00Rugenbergen - Tornesch -:-
15:00TSV Buchholz 08 - Alsterbruder -:-
GERMANIA: Oberliga Bremen
12:00Geestemunde - Komet Arsten -:-GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
11:15VfL Oldenburg - Delmenhorst -:-16:00Heeslinger - Hildesheim -:-
16:00Lupo-Martini Wolfsburg - Bersenbruck -:-
GERMANIA: Oberliga Westfalen
15:00Bovinghausen - Gievenbeck -:-16:00Clarholz - ASC 09 Dortmund -:-
16:00Eintracht Rheine - Vreden -:-
16:00Lotte - Siegen -:-
16:00Turkspor Dortmund - Finnentrop/Bamenohl -:-
16:00Westfalia Rhynern - Brunninghausen -:-
16:30Ennepetal - Wattenscheid -:-
GERMANIA: Oberliga Hessen
16:00Eddersheim - Fernwald -:-16:00Hunfelder - Hanauer SC -:-
16:00SV Steinbach - Alzenau -:-
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:30Worms - Trier -:-15:00Cosmos Koblenz - Pirmasens -:-
16:00Kaiserslautern II - Karbach -:-
16:00Waldalgesheim - Diefflen -:-
16:30SpVgg Quierschied - Dudenhofen -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
14:00Garching - Landsberg -:-GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
15:00Grossaspach - VfR Mannheim -:-GERMANIA: Oberliga Mittelrhein
16:00Bergisch Gladbach - Hennef -:-16:00Porz - Hurth -:-
16:00Siegburger - Eintracht Hohkeppel -:-
16:15Frechen - Bonner -:-
16:15Schafhausen - Freialdenhoven -:-
16:30Fortuna Koln II - Germania Teveren -:-
16:30VfL Vichttal - Konigsdorf -:-
GERMANIA: Oberliga Niederrhein
16:00Frintrop - Homberg -:-16:00Germania Ratingen - Baumberg -:-
16:00Hilden - TVD Velbert -:-
16:00Sonsbeck - Hamborn -:-
16:00SW Essen - Buderich -:-
16:30Mulheimer FC 97 - Schonnebeck -:-
17:00Meerbusch - Uerdingen -:-
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord
12:00Dresda U19 - VfL Osnabruck U19 -:-14:30Braunschweig U19 - Hannover U19 -:-
15:00Union Berlin U19 - Hamburger SV U19 -:-
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud
11:30Heidenheim U19 - Mainz U19 -:-12:00Bayern U19 - Ingolstadt U19 -:-
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest
12:00Bielefeld U19 - Paderborn U19 -:-12:00Bochum U19 - Dusseldorf U19 -:-
12:00Wuppertaler U19 - Leverkusen U19 -:-
GERMANIA: Bundesliga - Feminin
15:00Koln F - Freiburg F -:-19:30Duisburg F - Wolfsburg F -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga Women
12:00Bayern II F - Meppen F -:-12:00Frankfurt II F - Monchengladbach F -:-
12:00Gutersloh F - Ingolstadt F -:-
12:00Hoffenheim II F - Potsdam F -:-
15:00Hamburg F - Wolfsburg II F -:-
15:00Sand F - Jena F -:-
15:00Weinberg F - Andernach F -:-
GHANA: Premier League
18:00Asante Kotoko - Samartex -:-18:00Bibiani Gold Stars - Aduana -:-
18:00Bofoakwa Tano - Bechem United -:-
18:00Heart Of Lions - Nations FC -:-
18:00Tamale - Nsoatreman -:-
GHANA: Division One League
18:00Berekum City - Brong Ahafo -:-18:00Debibi - Techiman Liberty -:-
18:00Ebusua Dwarfs - Venomous Vipers -:-
18:00Eleven Wonders - Baffour SA -:-
18:00Future Stars - Nzema Kotoko -:-
18:00Home Stars - Kings Palace -:-
18:00Koforidua - Hohoe United -:-
18:00Mighty Royals - Young Apostles -:-
18:00Na God - Vision -:-
18:00Okwawu - Akatsi All Stars -:-
18:00Rospak - Pac Academy -:-
18:00Skyy - Holy Stars -:-
18:00Soccer Intellectuals - King Faisal -:-
18:00Still Believe - ADVSA -:-
18:00Swedru All Blacks - Sefwi All Stars -:-
18:00Wa Power - Maana -:-
GRECIA: Super League - Grupă campionat
17:00Lamia - Panathinaikos -:-19:30Aris - AEK -:-
20:30Olympiakos - PAOK -:-
GRECIA: Super League - Grupă retrogradare
15:00Panserraikos - Giannina -:-GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare
16:00PAE Chania - Ionikos -:-17:00Athens Kallithea - Ilioupoli -:-
GRECIA: Super League 2 - Grupă retrogradare
16:00Giouchtas - Panachaiki -:-16:00Karditsa - Kozani -:-
16:00Panathinaikos B - PAE Egaleo -:-
16:00PAOK B - Kampaniakos -:-
GRECIA: Division A Women
12:00AEK F - Rethymniakos F -:-12:00Elpides Karditsas F - Panathinaikos F -:-
13:30Asteras T. F - OFI Crete F -:-
15:00PAOK F - Atromitou F -:-
16:00AEL Larissa F - Trikala F -:-
16:00Olimpiada Imittou F - Volos 2004 F -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura
00:00Coatepeque - Municipal -:-00:00Coban Imperial - Guastatoya -:-
00:00Comunicaciones - Deportivo Achuapa -:-
00:00Malacateco - Zacapa -:-
00:00Xelaju - Deportivo Mixco -:-
00:00Xinabajul - Antigua -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clasura
00:00Marathon - Real Espana -:-02:15Real Sociedad - Vida -:-
04:30Genesis - Olancho -:-
HONG KONG: Premier League
10:00HK U23 - Eastern AA -:-10:00North District - Resources Capital -:-
INDIA: I-League 2
13:30Kenkre - SC Bengaluru -:-13:30SC Goa - Dempo -:-
INDONESIA: Liga 1
11:00Madura United - PSM Makassar -:-15:00Barito Putera - Persija Jakarta -:-
15:00Borneo - Arema -:-
INSULELE FEROE: Premier League
17:0007 Vestur Sorvagur - Skala Itrottarfelag -:-17:00Vikingur - B36 Torshavn -:-
19:00Fuglafjordur - Runavik -:-
IRAK: Stars League
15:45Al Minaa - Karbala -:-18:00AmânatAl Karkh - Al Zawraa -:-
18:00AmânatAl-Qassim - Duhok -:-
18:00AmânatAl Talaba - Newroz -:-
18:00AmânatBaghdad - Al-Hudod -:-
18:00AmânatNaft Al-Basra - Al Najaf -:-
18:00AmânatZakho - Al Quwa Al Jawiya -:-
18:15Naft Missan - Al Kahraba -:-
20:30Erbil - Al Shorta -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
16:00Zob Ahan - Aluminium Arak -:-16:30Malavan - Sepahan -:-
IRAN: Division 1
16:30Ario Eslamshahr - Damash Gilan -:-16:30Kheybar Khorramabad - Darya Babol -:-
16:45Mes Soongoun - Naft M.I.S -:-
17:00Mes Shahr Babak - Khooshe Talaee -:-
17:15Chadormalu - Naft Gachsaran -:-
17:30Pars Janoobi Jam - Saipa -:-
17:30Shahin Bandar Ameri - Astara -:-
17:30Shahre Raz - Mes Kerman -:-
17:45Esteghlal Molasani - Fajr Sepasi -:-
ISLANDA: Besta deild karla
17:00Akureyri - Vestri -:-20:00Akranes - Fylkir -:-
22:15Vikingur Reykjavik - Breidablik -:-
ISLANDA: Besta deild Women
18:00Valur F - Thor/KA F -:-19:00Tindastoll F - Hafnarfjordur F -:-
ISLANDA: Icelandic Cup Women
17:00Husavik F - Fjardab/Hottur/Leiknir F -:-17:00Njardvik F - IH Hafnarfjordur F -:-
18:00Augnablik F - Fram F -:-
18:00Smari F - Grindavik F -:-
19:00Sindri F - Fjolnir F -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă retrogradare
19:00Hapoel Hadera - Ashdod -:-20:15H. Petah Tikva - B. Jerusalem -:-
ITALIA: Serie C - Group B
17:30Juventus U23 - Fermana -:-17:30Lucchese - Carrarese -:-
17:30Perugia - Arezzo -:-
17:30Pescara - Ancona -:-
17:30Pontedera - Olbia -:-
17:30Recanatese - Gubbio -:-
17:30Rimini - Entella -:-
17:30Sestri Levante - Vis Pesaro -:-
17:30Spal - Pineto -:-
17:30Torres - Cesena -:-
ITALIA: Serie C - Group C
21:00ACR Messina - Potenza -:-21:00Benevento - Latina -:-
21:00Crotone - Monopoli -:-
21:00Foggia - Audace Cerignola -:-
21:00Giugliano - Casertana -:-
21:00Picerno - Brindisi -:-
21:00Sorrento - Catania -:-
21:00Taranto - Avellino -:-
21:00Turris - Monterosi -:-
21:00Virtus Francavilla - Juve Stabia -:-
ITALIA: Serie D - Group A
16:00Alcione Milano - Borgosesia -:-16:00Bra - Vado -:-
16:00Chieri - Sanremese -:-
16:00Chisola - Citta di Varese -:-
16:00Derthona FbC - Fezzanese -:-
16:00Gozzano - Ticino -:-
16:00Lavagnese - Asti -:-
16:00PDHA - Alba -:-
16:00Pinerolo - Ligorna -:-
16:00Vogherese - Albenga -:-
ITALIA: Serie D - Group B
16:00Caravaggio - Arconatese -:-16:00Castellanzese - Piacenza -:-
16:00Ciserano-Bergamo - Crema -:-
16:00Clivense - Brusaporto -:-
16:00Folgore Caratese - Pro Palazzolo -:-
16:00Real Calepina - Caldiero Terme -:-
16:00Tritium - Desenzano -:-
16:00USD Casatese - Club Milano -:-
16:00Varesina - Ponte San Pietro -:-
16:00Villa Valle - Legnano -:-
ITALIA: Serie D - Group C
16:00Bolzano - Adriese -:-16:00Breno - Montebelluna -:-
16:00Castegnato - Montecchio Maggiore -:-
16:00Cjarlins Muzane - Bassano -:-
16:00Este - Dolomiti Bellunesi -:-
16:00Mestre - Mori -:-
16:00Portogruaro - Campodarsego -:-
16:00Treviso - Chions -:-
16:00Union Clodiense - Luparense -:-
ITALIA: Serie D - Group D
16:00AC Carpi - Forli -:-16:00Aglianese Calcio - SCD Progresso -:-
16:00Corticella - San Donnino -:-
16:00Lentigione - Prato -:-
16:00Mezzolara - Sammaurese -:-
16:00Ravenna - Certaldo -:-
16:00Sangiuliano City - Fanfulla -:-
16:00Victor San Marino - Imolese -:-
ITALIA: Serie D - Group E
16:00Ghivizzano Borgo - Seravezza Pozzi -:-16:00Livorno - Sangiovannese -:-
16:00Mobilieri Ponsacco - Follonica Gavorrano -:-
16:00Montevarchi - Orvietana -:-
16:00Pianese - Vivi Altotevere -:-
16:00Poggibonsi - SC Cenaia -:-
16:00Real Forte Querceta - Tau -:-
16:00San Donato - Grosseto -:-
16:00Trestina - Figline -:-
ITALIA: Serie D - Group F
16:00Atletico Ascoli - Sambenedettese -:-16:00Campobasso - S. N. Notaresco -:-
16:00L Aquila - United Riccione -:-
16:00Matese - Termoli -:-
16:00Real Monterotondo - Chieti -:-
16:00Roma City - Fossombrone -:-
16:00Sora - Fano -:-
16:00Tivoli Calcio - Avezzano -:-
16:00Vigor Senigallia - Vastogirardi -:-
ITALIA: Serie D - Group G
16:00Budoni - Boreale -:-16:00Cavese - Cynthialbalonga -:-
16:00Flaminia - Cassino -:-
16:00Gladiator - Atletico Uri -:-
16:00Nocerina - Latte Dolce -:-
16:00Nuova Florida - Anzio Calcio 1924 -:-
16:00Ostia Mare - Romana -:-
16:00Sarrabus Ogliastra - San Marzano -:-
16:00Trastevere Calcio - Ischia -:-
ITALIA: Serie D - Group H
16:00A.C.D. Nardo - Rotonda -:-16:00Altamura - Gallipoli -:-
16:00Angri - Paganese -:-
16:00Casarano - Matera -:-
16:00Citta di Fasano - Santa Maria Cilento -:-
16:00Fidelis Andria - Manfredonia -:-
16:00Gravina - Bitonto -:-
16:00Martina Calcio - Barletta -:-
16:00Palmese 1914 - Gelbison -:-
ITALIA: Serie D - Group I
16:00Akragas - San Luca -:-16:00Canicatti - AS Acireale -:-
16:00Castrovillari - Portici 1906 -:-
16:00Locri 1909 - Reggio Calabria -:-
16:00Sancataldese - Igea Virtus -:-
16:00Trapani - Licata -:-
16:00USD Ragusa - Gioiese -:-
16:00Vibonese - Siracusa -:-
ITALIA: Primavera 1
12:00Monza U19 - Lazio U19 -:-14:00Torino U19 - Frosinone U19 -:-
16:00Empoli U19 - Verona U19 -:-
ITALIA: Serie A Women - Grupă retrogradare
13:30Sampdoria F - AC Milan F -:-16:00Napoli F - Pomigliano F -:-
ITALIA: Serie B Women
16:00Arezzo F - Brescia F -:-16:00Cesena F - Chievo Verona F -:-
16:00Freedom F - Bologna F -:-
16:00Lazio F - Tavagnacco F -:-
16:00Parma F - Ravenna F -:-
16:00Pavia F - San Marino Academy F -:-
16:00Ternana F - Genoa F -:-
16:00Verona F - RES Roma F -:-
JAPONIA: J1 League
09:00Nagoya - C-Osaka -:-09:00Tokyo - Machida -:-
JAPONIA: J2 League
08:00Chiba - Blaublitz -:-08:00Kagoshima Utd - Tochigi -:-
08:00Oita - Iwaki -:-
08:00Renofa Yamaguchi - Mito -:-
08:00V-Varen Nagasaki - Yokohama FC -:-
JAPONIA: J3 League
07:00Fukushima Utd - Omiya Ardija -:-07:00Vanraure - Kitakyushu -:-
JAPONIA: WE League Women
06:30C-Osaka F - Beleza F -:-07:00Albirex Niigata F - Parceiro Nagano F -:-
07:00Mynavi Sendai F - Urawa F -:-
08:00Nojima Stella F - Inac Kobe Leonesa F -:-
08:00Saitama F - Hiroshima F -:-
09:00Omiya Ardija F - JEF United F -:-
JAPONIA: Nadeshiko League Women
07:00FC Takatsuki Speranza F - Harima Albion F -:-07:00NGU Nagoya F - Gunma F -:-
07:00Orca Kamogawa F - Kunoichi F -:-
07:00Yokohama FC Seagulls F - Nittaidai F -:-
08:00Setagaya Sfida FC F - Ehime F -:-
09:00Shizuoka Bonita F - Miyazaki F -:-
KAZAHSTAN: Premier League
14:30FC Astana - Tobol -:-17:00Zhetysu - Shakhter K. -:-
KENYA: Premier League
15:00Gor Mahia - Leopards -:-15:00Muranga - Muhoroni Youth -:-
15:00Ulinzi Stars - Tusker -:-
KENYA: Super League
13:00Mathare Utd. - Kisumu All-Stars -:-13:00Mulembe United - Dimba Patriots -:-
15:00MCF - Vihiga -:-
15:00Mombasa Stars - Silibwet -:-
15:00Rainbow - Nairobi United -:-
KOSOVO: Superliga
16:00KF Llapi - Fushe Kosova -:-16:00Malisheva - Prishtina -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
15:00Kyrgyzaltyn - Neftchi Kochkor-Ata -:-LESOTHO: Premier League
16:00Linare - Matlama -:-LETONIA: Virsliga
14:00Metta/LU - Riga FC -:-16:00Auda - Tukums 2000 -:-
LETONIA: 1. Liga
17:30JFK Ventspils - Valmiera 2 -:-18:00RFS 2 - FK Smiltene -:-
LETONIA: 1. Liga Women
19:00Metta/LU F - Rigas F -:-LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
16:00Tadamon - Al Sahel -:-LIBAN: Lebanese Cup
16:00Al Ansar - Nejmeh SC -:-LIBIA: Premier League
17:00Al Hilal Benghazi - Al Tahaddi -:-17:00Al Taawun - Al Akhdar -:-
LITUANIA: A Lyga
13:00FK Panevezys - Transinvest -:-15:00Hegelmann - Banga -:-
18:25Zalgiris - Dziugas Telsiai -:-
LUME: Meciuri amicale între cluburi
13:00Lion City (Sgp) - Tampines (Sgp) -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
11:00Georgia U16 F - Estonia U17 F -:-11:00San Marino U16 F - Luxemburg U16 F -:-
LUXEMBURG: BGL Ligue
17:00Dudelange - Schifflange -:-17:00Kaerjeng - Victoria Rosport -:-
17:00Racing Luxembourg - Wiltz -:-
17:00UNA Strassen - Fola -:-
MACAU: Elite League
13:00Chao Pak Kei - Hang Sai -:-15:00Tak Chun Ka I - Sporting Macau -:-
MACEDONIA DE NORD: 1. MFL
17:00KF Gostivar - Brera Strumica -:-17:00Makedonija GP - Struga -:-
17:00Sileks - Shkupi -:-
17:00Tikves - Shkendija -:-
17:00Vardar - Voska Sport -:-
MALAWI: Super League
15:30Baka City - MAFCO -:-15:30Dedza Dynamos - Silver Strikers -:-
15:30Kamuzu Barracks - FOMO -:-
15:30Mighty Wanderers - Creck Sporting -:-
MALTA: Premier League
12:00Sirens - Gudja -:-15:00Mosta FC - Hibernians -:-
17:15Valletta - Balzan -:-
MALTA: Challenge League - Grupa promovare
15:00Zurrieq - Zabbar -:-MALTA: Challenge League - Grupă retrogradare
15:00Zejtun - Swieqi -:-17:30Luqa - St. Andrews -:-
17:30Msida - Fgura -:-
MAROC: Botola Pro
23:00Wydad - Agadir -:-19:00AmânatBerkane - Moghreb Tetouan -:-
19:00Union Touarga - Jeunesse Sportive Soualem -:-
21:00FAR Rabat - Maghreb Fez -:-
23:00Renaissance Zemamra - Raja Casablanca -:-
MAROC: Botola 2
21:00Difaa El Jadidi - Ittifaq Marrakech -:-21:00Marrakech - Jeunesse -:-
21:00Raja Beni Mellal - Dcheira -:-
21:00USM Oujda - Meknes -:-
MEXIC: Liga MX - Clasura
02:00Leon - Monterrey -:-04:05Guadalajara - Queretaro -:-
04:05Santos Laguna - Pachuca -:-
04:05Tigres - Necaxa -:-
06:10U.N.A.M. - Club America -:-
MEXIC: Liga Premier Serie A
01:00Inter de Queretaro - La Piedad -:-01:00Pioneros - San Juan de Aragon -:-
02:00Aguacateros de Periban - Porto Palmeiras -:-
02:00Canamy - Tampico Madero -:-
02:00Irapuato - Escorpiones -:-
06:00Los Cabos - Mexicali -:-
20:00Saltillo - Tritones Vallarta -:-
MEXIC: Liga Premier Serie B
01:00Ciervos - Pachuca 2 -:-01:00Uruapan - Huracanes Izcalli -:-
03:00Ayense - Caja Oblatos -:-
MEXIC: Liga MX U23 - Clasura
18:00Cruz Azul U23 - Atlas U23 -:-20:00Santos Laguna U23 - Pachuca U23 -:-
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
21:00Puebla F - Juarez F -:-MOLDOVA: Super Liga - Grupă campionat
15:00S. Tiraspol - Dacia Buiucani -:-18:00Zimbru - Milsami -:-
MONGOLIA: Premier League
11:15Falcons - Khoromkhon -:-14:15FC Ulaanbaatar - Deren -:-
MOZAMBIC: Mocambola
16:00Costa do Sol - Black Bulls -:-16:00Ferroviario Lichinga - Ferroviario Maputo -:-
16:00Ferroviario Nampula - Ferroviario Beira -:-
16:00Textafrica - UD Songo -:-
MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga
16:00Rudar - Petrovac -:-17:30Arsenal Tivat - Mornar -:-
19:00Sutjeska - Jedinstvo -:-
20:00Decic - Mladost DG -:-
20:00Jezero - Buducnost -:-
NAMIBIA: Premiership
15:00Eeshoke - Life Fighters -:-15:00Julinho Sporting - Blue Waters -:-
15:00Okakarara - Okahandja -:-
15:00Ongos - African Stars -:-
15:00UNAM - Mighty Gunners -:-
15:00Young Africans - Orlando Pirates -:-
15:00Young Brazilians - Tigers -:-
17:30Khomas Nampol - Civics -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clasura
01:00Masachapa - Ferretti -:-03:00Sport Sebaco - Matagalpa -:-
04:00Ocotal - Jalapa -:-
NIGERIA: NPFL
18:00Kano - Gombe -:-18:00Katsina Utd - Sporting Lagos -:-
18:00Lobi Stars - Bendel -:-
18:00Niger - Doma United -:-
18:00Plateau - Remo Stars -:-
18:00Rivers United - Enugu -:-
18:00Sunshine Stars - Enyimba -:-
NORVEGIA: Eliteserien
15:30HamKam - Strömsgodset -:-18:00Brann - Odd -:-
18:00Haugesund - Rosenborg -:-
18:00Kristiansund - Tromsø -:-
18:00Sandefjord - Lilleström -:-
18:00Sarpsborg 08 - KFUM Oslo -:-
18:00Viking - Fredrikstad -:-
20:15Bodo/Glimt - Molde -:-
NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1
16:00Jerv - Hodd -:-NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2
15:00Strømmen - Vålerenga 2 -:-15:45Alta - Ull/Kisa -:-
16:00Eidsvold - Junkeren -:-
17:30Grorud - Tromsdalen -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 1
16:00Åsane 2 - OS -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 2
16:00Sandnes 2 - Start 2 -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 3
18:00Assiden - Mjondalen 2 -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 4
14:00Rosenborg 2 - Lillestrom 2 -:-14:30Strømsgodset 2 - Surnadal -:-
16:00Melhus - Stabaek 2 -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 5
15:30Traeff - Lørenskog -:-16:00Aalesund 2 - Gjellerasen -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 6
14:00Elverum - Floya -:-16:30Harstad - Bodo/Glimt 2 -:-
16:30Ulfstind - Kongsvinger 2 -:-
NORVEGIA: Division 1 Women
14:00Kil/Hemne F - Avaldsnes F -:-16:00Odd F - Ovrevoll Hosle F -:-
16:00Tromsø F - Aalesund F -:-
OLANDA: Tweede Divisie
15:00ADO 20 Heemskerk - Jong Almere City -:-OLANDA: Derde Divisie
15:00AWC - UNA -:-15:00Baronie - Blauw Geel -:-
15:00FC Oss - Rosmalen -:-
15:00TOGB - HV & CV Quick -:-
OLANDA: KNVB Beker
19:00Feyenoord - Nijmegen -:-OLANDA: Eredivisie - Feminin
13:15Den Haag F - Feyenoord F -:-13:15Excelsior F - Sittard F -:-
13:15Utrecht F - Twente F -:-
PANAMA: LPF - Apertura
00:00Herrera - San Francisco -:-04:30Deportivo Universitario - Veraguas -:-
04:30Plaza Amador - Tauro -:-
00:00Arabe Unido - Alianza -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:30Ameliano - General Caballero JLM -:-03:00Libertad - Sportivo Trinidense -:-
00:30Tacuary - Guarani -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
16:30Fernando de la Mora - Encarnacion FC -:-16:30Independiente F.B.C. - 12 de Junio -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:30ADT Tarma - Cesar Vallejo -:-23:30Carlos Mannucci - Cajamarca -:-
19:00Sporting Cristal - Cusco -:-
22:30Grau - Melgar -:-
PERU: Liga 2
23:00AmânatAD Cantolao - Binacional -:-23:00AmânatComerciantes - Dep. Municipal -:-
23:00AmânatDeportivo Coopsol - Santos -:-
23:00AmânatJuan Pablo II - Alianza Huanuco -:-
23:00AmânatMoquegua - U. San Martin -:-
23:00AmânatPirata - ADA Jaen -:-
23:00AmânatSan Marcos - Carlos Stein -:-
23:00AmânatUnion Huaral - Juan Aurich -:-
21:00Alianza Huanuco - Llacuabamba -:-
PERU: Liga Women
23:00Killas F - Dep. Municipal F -:-18:30U. de Deportes F - AD Cantolao F -:-
23:00Sporting Cristal F - Biavo F -:-
POLONIA: Ekstraklasa
13:30Cracovia - Puszcza -:-16:00LKS Lodz - Lech -:-
18:30Legia - Slask -:-
POLONIA: Division 1
13:40Arka - Plock -:-16:00Legnica - Motor Lublin -:-
19:00Termalica B-B. - Katowice -:-
POLONIA: Division 2
13:00Lech II - S. Wola -:-14:00Stezyca - GKS Jastrzebie -:-
15:00Kotwica Kolobrzeg - LKS Lodz II -:-
15:00Zaglebie II - Chojniczanka -:-
POLONIA: III Liga - Group III
18:00Kluczbork - Carina Gubin -:-POLONIA: Central Youth League
12:00Zaglebie U19 - Arka U19 -:-13:00Gornik Z. U19 - Rakow Czestochowa U19 -:-
13:00Jagiellonia U19 - Cracovia U19 -:-
13:00Pogon Szczecin U19 - Odra Opole U19 -:-
POLONIA: Ekstraliga Women
14:00Stomilanki Olsztyn F - Pogon Szczecin F -:-PORTUGALIA: Liga Portugal
17:30Chaves - Estoril -:-17:30Famalicao - Portimonense -:-
20:00Casa Pia - FC Porto -:-
22:30Sporting - Guimaraes -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
13:00Oliveirense - Os Belenenses -:-16:00Academico Viseu - Mafra -:-
17:30Vilaverdense - Maritimo -:-
PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Promotion Group
18:00Limianos - S. Joao Ver -:-18:00Pevidem - Amarante -:-
18:00SC Lusitania - Moncarapachense -:-
18:00Setubal - Santarem -:-
PORTUGALIA: Taça de Portugal Women
17:15Sporting F - Benfica F -:-18:00Racing Power F - Braga F -:-
REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA
16:00Liberec - Hradec Kralove -:-16:00Pardubice - Mlada Boleslav -:-
16:00Slavia Praga - Sigma Olomouc -:-
19:00Slovacko - Plzen -:-
REPUBLICA CEHĂ: FNL
11:15Zizkov - Chrudim -:-18:00Jihlava - Sparta Praga B -:-
18:00Kromeriz - Dukla Praga -:-
18:00Varnsdorf - Prostejov -:-
19:00Opava - Vlasim -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
11:15Bohemians 1905 B - Taborsko akademie -:-11:15Dukla Praga B - Slavia Praga B -:-
11:30Plzen B - Admira Prague -:-
18:00Povltavska FA - Vltavin -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
11:15Chlumec nad Cidlinou - Banik Most-Sous -:-11:15Hradec Kralove B - Mlada Boleslav B -:-
11:15Liberec B - Jablonec B -:-
12:00Teplice B - Usti n. L. -:-
18:00Brozany - Zivanice -:-
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
11:15Slovacko B - Hodonin -:-11:15Unicov - Karvina B -:-
11:30Zlin B - Frydlant n. O. -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division A
11:00Pribram B - Aritma Prague -:-11:30Domazlice B - Sokolov -:-
17:00Jindrichuv Hradec - Klatovy -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division C
18:00Caslav - Hlinsko -:-18:00Novy Bydzov - Dobrovice -:-
18:00Trutnov - Kosmonosy -:-
18:00Turnov - Benatky -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division D
11:15Brno B - Velke Mezirici -:-16:00Humpolec - Tasovice -:-
17:00Pelhrimov - Zdirec n. D. -:-
17:00Slavoj Polna - Breclav -:-
17:00Zdar na Sazavou - Havlickuv Brod -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division E
17:00FK Kozlovice - Batov -:-17:00Vsechovice - Strani -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division F
11:15Havirov - Jesenik -:-16:00Krnov - Sumperk -:-
17:00Bilovec - Bohumin -:-
17:00Frenstat p. R. - Vratimov -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
11:30Trebon - Trhove Sviny -:-16:00Trebetice - FC Semice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
17:30Moravska Slavia - Mutenice -:-17:30Rajecko - Sparta Brno -:-
17:30Rajhradice - Kurim -:-
REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP
11:00Karlovy Vary B - Kralovske Porici -:-18:00Ostrov B - Citice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
15:00Chlumec nad Cidlinou B - Libcany -:-15:00Rychnov n. Kneznou - Jaromer -:-
18:00Cerveny Kostelec - Tyniste n. Orl. -:-
18:00Horice - Trebes -:-
18:00Police nad Metuji - Ceska Skalice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
11:30Velke Hamry B - Kostalov-Libstat -:-18:00Visnova - Hradek nad Nisou -:-
REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP
17:00Kravare - Moravan Oldrisov -:-17:00Pusta Polom - Stonava -:-
17:00Vresina - Orlova -:-
REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP
17:00Bohunovice - Mohelnice -:-17:00Cechovice - Zabreh -:-
17:00Konice - Urcice -:-
17:00Medlov - Postrelmov -:-
17:00Rapotin - SK Lipova -:-
17:00Velke Losiny - Belotin -:-
REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP
18:00Hermanuv Mestec - Vysoke Myto B -:-REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
17:00Holysov - Plzen-Cernice -:-18:00Zruc - Kosutka Plzen -:-
REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
18:00Poricany - Velim -:-18:00Sedlcany - SK Doksy -:-
REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP
11:30Sapeli Polna - Zdar na Sazavou B -:-17:00Ledec nad Sazavou - FS Trebic -:-
17:00Nova Ves - Chotebor -:-
REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
17:00Borsice - Slusovice -:-17:00Stitna nad Vlari - Hrachovec -:-
REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
23:00Delfines Del Este - Moca -:-01:00San Cristobal - Cibao -:-
23:00Atlantico - Vega Real -:-
RÉUNION: Regionale 1
14:30JS Gauloise - Saint-Pauloise -:-14:30Sainte-Suzanne - Saint-Denis -:-
14:30Saint-Louisienne - Sainte Rose -:-
14:30Tamponnaise - Piton -:-
14:30Trois Bassins - Ravine Blanche -:-
15:00Jeanne d'Arc - Excelsior -:-
15:00Saint-Pierroise - St. Louis -:-
ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă campionat
13:00Politehnica Timișoara F - Farul Constanța F -:-ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă retrogradare
11:00FCM Târgu Mureş F - Banat F -:-15:00Gloria 2018 Bistrita F - CSM Alexandria F -:-
RUSIA: Premier League
14:00Pari NN - Din. Moscova -:-16:15Zenit - Orenburg -:-
18:15Sochi - Ural -:-
20:30FK Rostov - Sp. Moscova -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 2
12:00Sp. Moscova 2 - Din. Moscova 2 -:-14:00Rodina Moscow U21 - Dynamo Petersburg -:-
14:00Zenit 2 - Dynamo Vologda -:-
15:00Znamya Truda - Tver -:-
17:00Baltika 2 - Yenisey 2 -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 3
06:00Dynamo Vladivostok - Kvant -:-08:00Sakhalin - Kolomna -:-
13:00Khimki 2 - SKA Khabarovsk 2 -:-
13:00Spartak Tambov - Salyut-Belgorod -:-
14:00Arsenal Tula 2 - Kosmos -:-
14:00Kompozit - Oryol -:-
14:00Penza - Ryazan -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 4
15:00Uralets Nizhny Tagil - Dynamo Barnaul -:-RUSIA: Supreme Division Women
11:30Zvezda F - Sp. Moscova F -:-15:00Krasnodar F - Chertanovo M. F -:-
RWANDA: Premier League
16:00Bugesera - Rayon Sport -:-16:00Etincelles - Muhazi United -:-
16:00Gorilla - Musanze -:-
16:00Mukura Victory Sports - AS Kigali -:-
SAN MARINO: Campionato Sammarinese
16:00Juvenes/Dogana - San Giovanni -:-16:00Libertas - Pennarossa -:-
19:15Folgore - San Marino Academy U22 -:-
SCOŢIA: Scottish Cup
17:00Rangers - Hearts -:-SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă campionat
15:00Hibernian F - Glasgow City F -:-15:00Partick Thistle F - Rangers F -:-
18:10Celtic F - Hearts F -:-
SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă retrogradare
18:00Dundee Utd F - Aberdeen F -:-18:00Hamilton F - Spartans F -:-
18:00Motherwell F - Montrose F -:-
SERBIA: Super Liga - Grupă retrogradare
17:00Sp. Subotica - Javor -:-21:00Novi Pazar - Vozdovac -:-
21:00Radnicki Nis - Radnik -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupă campionat
17:00OFK Beograd - Jedinstvo U. -:-19:00Macva - Graficar Beograd -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupă retrogradare
18:00Dubocica - Sloboda -:-19:00Metalac - Radnicki Beograd -:-
21:00Kolubara - RFK Novi Sad -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
17:30BASK - Teleoptik -:-17:30Jedinstvo Surcin - Radnicki Obrenovac -:-
17:30Padinska Skela - Sindjelic Beograd -:-
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
12:00Omladinac NB - Zeleznicar Indjija -:-17:30Borac Sajkas - Podunavac Belegis -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
12:00SFS Borac - Djerdap -:-17:30Radnicki Pirot - Paracin -:-
17:30Timocanin - Trayal Krusevac -:-
17:30Zitoradja - Vlasina -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
17:00Vrelo Sport - Mladi Radnik -:-SIERRA LEONE: Premier League
19:15AmânatDiamond Stars - Bai Bureh Warriors -:-19:15AmânatEast End Lions - Bo Rangers -:-
19:15AmânatFreetown City - Wusum Stars -:-
19:15Kahunla - Bai Bureh Warriors -:-
19:15AmânatKallon - Old Edwardians -:-
19:15Old Edwardians - Kholifa Stars -:-
SLOVACIA: Nike liga - Grupă campionat
18:30Trnava - Slovan Bratislava -:-SLOVACIA: 2. liga
11:30Zilina B - Myjava -:-SLOVACIA: 3. Liga - East
12:00Slavia TU Kosice - Lubovna -:-17:30Filakovo - MSK Lucenec -:-
17:30Kalinovo - Spisske Podhradie -:-
17:30R. Sobota - Snina -:-
17:30Stropkov - Lipany -:-
SLOVACIA: 3. Liga - West
17:30Podkonice - Dubnica -:-17:30Sala - Malacky -:-
17:30Velke Ludince - Sered -:-
SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
18:00D. Luzna - Pezinok -:-18:00Ivanka pri Dunaji - NSK 1922 Bratislava -:-
18:00Rovinka - Rohoznik -:-
18:00Rusovce - Bernolakovo -:-
18:00Slovan Most - Vrakuna Bratislava -:-
18:00Tomasov - Inter Bratislava -:-
SLOVACIA: 4. liga - Central
11:30Besenova - Medzibrod -:-17:00Lip. Stiavnica - Krasno -:-
17:00Sokol Zubrohlava - Cadca -:-
SLOVACIA: 4. liga - East
17:00Lok. Kosice - Mladost Kalsa -:-17:00Medzev - FK Cana -:-
17:00Pavlovce n. Uhom - Rudnany -:-
17:00Raslavice - Gerlachov -:-
17:00Velky Saris - Kechnec -:-
SLOVACIA: 4. liga - West
17:00Crystal - Imel -:-17:00FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Trstice -:-
17:00Gbely - Blava Jaslovske Bohunice -:-
17:00Pata - Gabcikovo -:-
17:00Stankovce - Trebatice -:-
17:00Z. Moravce-Vrable B - Levice -:-
SLOVENIA: Prva Liga
16:00Maribor - Rogaska -:-18:30Celje - Domzale -:-
21:15Koper - Bravo -:-
SLOVENIA: 2. SNL
18:00Grosuplje - Jadran Dekani -:-18:00Primorje - Ilirija -:-
18:00Tabor Sezana - NK Bistrica -:-
SLOVENIA: 3. SNL - East
17:30Smartno - Race -:-SLOVENIA: 3. SNL - West
18:00Brda - Kocevje -:-SLOVENIA: 1. SZNL Women - Grupă campionat
14:00Mura F - Olimpija F -:-SLOVENIA: 1. SZNL Women - Grupă retrogradare
12:00Gazon F - Drava F -:-16:00Primorje F - Cerklje F -:-
SOMALIA: National league
15:30Dekedda - Midnimo -:-SPANIA: LaLiga2
15:00Espanyol - Andorra -:-17:15Eibar - Alcorcon -:-
17:15Eldense - Albacete -:-
19:30Mirandes - Burgos CF -:-
SPANIA: Primera RFEF - Group 1
13:00Gimnastic - Celta Vigo B -:-17:00Barcelona B - Lugo -:-
19:00Arenteiro - Ponferradina -:-
19:00R. Union - Unionistas -:-
21:00SD Logrones - Osasuna B -:-
SPANIA: Primera RFEF - Group 2
13:00Ceuta - Baleares -:-13:00Granada B - San Fernando -:-
13:00Malaga - Murcia -:-
13:00Melilla - Merida AD -:-
13:00UD Ibiza - Atl. Madrid B -:-
19:00Linares - Castellon -:-
21:00CF Intercity - Cordoba -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Group 1
13:00Cayon - Torrelavega -:-13:00Rayo Cantabria - Arandina -:-
18:00Guijuelo - Racing Club Villalbes -:-
18:00Langreo - Valladolid Promesas -:-
18:00Pontevedra - Ourense CF -:-
19:00Marino de Luanco - Zamora -:-
19:00Real Aviles - Covadonga -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Group 2
13:00Arenas Club - Zaragoza B -:-13:00Brea - Utebo FC -:-
18:00Calahorra - Valle Egues -:-
18:00Gernika - UD Logrones -:-
18:00Naxara - Barbastro -:-
18:00Tudelano - Izarra -:-
19:00Barakaldo - Alaves B -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Group 3
13:00CE Europa - Badalona Futur -:-13:00Hercules - Pena Deportiva -:-
13:00Penya Indep. - Espanyol B -:-
18:00Cerdanyola - Lleida -:-
19:00Sant Andreu - Torrent -:-
19:00Terrassa - Saguntino -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Group 4
12:00Antoniano - CD Estepona -:-12:30Betis B - Aguilas FC -:-
12:30La Union - Ciudad Real -:-
13:00Cartagena B - Cadiz B -:-
13:00UCAM Murcia - San Roque -:-
13:00Velez - Sevilla B -:-
18:00El Palo - Racing Cartagena MM -:-
19:00Orihuela - Linense -:-
19:00Yeclano - Marbella -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Group 5
13:00San Sebastian Reyes - Mensajero -:-13:00Union Adarve - Getafe B -:-
13:00Ursaria - Numancia -:-
13:30Montijo - Badajoz -:-
14:00San Fernando - Navalcarnero -:-
18:00CF Talavera - Illescas -:-
18:30Cacereno - Atl. Paso -:-
19:00Gimnastica Segoviana - Llerenense -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 1
13:00Viveiro - Estradense -:-13:15Atletico Arteixo - Silva SD -:-
18:00Arzua - Paiosaco -:-
19:00Alondras - Sarriana -:-
19:00Somozas - Betanzos -:-
19:00UD Ourense - Arosa SC -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 2
13:00Gijon B - Llanes -:-13:00Gijon Industrial - Praviano -:-
13:00Lealtad - Union Club Ceares -:-
13:00Lenense - Llanera -:-
13:00Real Titanico - Barcia -:-
18:00Basico Urraca - Aviles Stadium -:-
18:30CD Colunga - L'Entregu -:-
18:30Tuilla - Luarca -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 3
13:00Guarnizo - Siete Villas -:-17:30Velarde - CD Colindres -:-
18:00Castro - Bezana -:-
18:00Tropezon - Vimenor -:-
18:00UC Cartes - Torina -:-
19:00Naval Reinosa - Laredo -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
14:00Anorga - Urduliz -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 5
12:45Grama - Pobla Mafumet -:-13:00Castelldefels - Vilafranca -:-
13:00Mollerussa - Girona B -:-
13:00Prat - Reus FCR -:-
13:00San Cristobal CP - Peralada -:-
13:30L'Hospitalet - FC L'escala -:-
17:30Olot - UE Tona -:-
18:30Badalona - Montanesa -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
18:00Silla CF - Ontinyent 1931 -:-18:30Acero - Levante B -:-
18:30Soneja - Atzeneta -:-
19:00Patacona - Villarreal C -:-
19:00Rayo Ibense - Ilicitano -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 7
12:30AD Torrejon - Alcorcon B -:-12:30Collado Villalba - Tres Cantos -:-
12:30Leganes B - Pozuelo de Alarcon -:-
12:30Parla - CD Mostoles -:-
12:30Trival Valderas - Villanueva -:-
13:00Colonia M. - Vallecano B -:-
13:00Las Rozas - Canillas -:-
13:00RSD Alcala - Real Madrid C -:-
19:00Galapagar - Paracuellos Antamira -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 8
18:00Atl. Tordesillas - Salamanca -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 9
13:00Almeria B - Jaen -:-13:00CP Almeria - CD Torreperogil -:-
13:00Torremolinos - Huetor Vega -:-
14:00Mancha - Atletico Melilla -:-
19:00Maracena - Arenas Armilla -:-
19:00Rincon - Malaga B -:-
19:00Torredonjimeno - Motril -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 10
12:30CD Gerena - Sevilla C -:-13:00Coria C.F. - Xerez CD -:-
18:00Pozoblanco - CD Utrera -:-
19:00Ayamonte - Cordoba B -:-
19:00Xerez D.F.C. - Cabecense -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
13:00Mallorca B - Poblense -:-13:30Portmany - Constancia -:-
17:00Alcudia - Mercadal -:-
18:00Alaior - Collerense -:-
18:00Soller - Inter Manacor -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
13:00Tenerife B - CD Buzanada -:-14:00Atl. Victoria - Tamaraceite -:-
14:00Gran Tarajal - Teror -:-
14:00Las Palmas B - Arucas -:-
14:30Lanzarote - CD Marino -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 13
12:30Molinense - Deportiva Minera -:-13:00Plus Ultra - Ciudad Cieza -:-
17:00UCAM Murcia B - Montecasillas -:-
18:00CAP Ciudad de Murcia - Balsicas Atletico -:-
18:30CD Algar - EG El Palmar CF -:-
19:00Caravaca - Racing Murcia -:-
19:00Lorca Deportiva - Pulpileno -:-
19:00Muleno - Real Murcia B -:-
19:30Bullense - Alcantarilla -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 14
12:30CD Calamonte - Fuente de Cantos -:-13:30Montehermoso - Moralo -:-
13:30Pueblonuevo - Olivenza -:-
13:30Trujillo - Diocesano -:-
19:00CD Coria - Don Benito -:-
19:00Jaraiz - Castuera -:-
19:00Jerez CF - Arroyo -:-
19:00RCP Valverdeno - Azuaga -:-
20:00Don Alvaro - Villafranca -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
17:30CD Cantolagua - Alesves -:-18:00Cirbonero - Beti Kozkor -:-
18:00Lagunak - Burlades -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 16
13:00Racing Rioja - Casalarreina -:-17:30Anguiano - UD Logrones B -:-
18:00Alfaro - Oyonesa -:-
18:00Tedeon - CDFC Calzada -:-
18:30Arnedo - CCD Alberite -:-
19:00Haro Deportivo - Comillas -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 17
18:00Atletico Monzon - Caspe -:-18:00Carinena - Cuarte -:-
18:00CF Illueca - Borja -:-
18:00Fuentes - Epila -:-
18:30Ejea - Binefar -:-
18:30Tamarite - Fraga -:-
18:30Utrillas - Calamocha -:-
19:00Almudevar - Belchite 97 -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 18
13:00Socuellamos - Marchamalo -:-18:00Torrijos - Conquense -:-
18:00Villarrobledo - Villacanas -:-
19:00La Solana - Albacete B -:-
19:00Puertollano C.F. - San Clemente -:-
19:00Quintanar del Rey - Cazalegas -:-
19:00Tomelloso - Huracan de Balazote -:-
SPANIA: Liga F Women
13:00Atletico Madrid F - Betis F -:-15:00Villarreal F - Sevilla F -:-
17:00Valencia F - Real Sociedad F -:-
SPANIA: Primera Federacion Women
13:00Madrid C. B F - Albacete F -:-13:00SE AEM F - Athletic Bilbao B F -:-
17:00Alaves F - CE Europa F -:-
17:00Atl. Madrid B F - Alhama F -:-
17:00Barcelona B F - Espanyol F -:-
17:00CA Osasuna F - DUX Logrono F -:-
17:00La Coruna F - Cacereno F -:-
SUA: MLS
02:30Atlanta Utd - Cincinnati -:-02:30CF Montreal - Orlando City -:-
02:30Columbus Crew - Portland Timbers -:-
02:30Inter Miami - Nashville SC -:-
02:30New York City - DC United -:-
02:30Toronto FC - New England Revolution -:-
03:30Chicago Fire - Real Salt Lake -:-
03:30Houston Dynamo - Austin FC -:-
03:30Sporting Kansas City - St. Louis City -:-
04:30Colorado Rapids - FC Dallas -:-
05:30Los Angeles FC - New York Red Bulls -:-
05:30Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps -:-
SUA: USL Championship
23:00Detroit - Oakland Roots -:-23:00Loudoun - Louisville City -:-
00:00Hartford Athletic - San Antonio -:-
01:00FC Tulsa - Charleston -:-
02:00Miami FC - Birmingham -:-
02:00North Carolina - New Mexico -:-
02:30Tampa Bay - El Paso -:-
03:00Colorado Springs - Indy Eleven -:-
03:00Las Vegas Lights - Rhode Island -:-
03:00Memphis - Monterey Bay -:-
05:00Orange County SC - Sacramento Republic -:-
05:30Phoenix Rising - Pittsburgh -:-
SUA: MLS Next Pro
03:00Huntsville - Chattanooga -:-05:00Town FC - Austin FC II -:-
05:00Ventura County - Sporting Kansas City II -:-
22:00Atlanta United 2 - Cincinnati 2 -:-
22:00Columbus Crew 2 - New York City II -:-
22:00Philadelphia II - New York Red Bulls 2 -:-
23:30Colorado Rapids 2 - North Texas -:-
00:00Portland Timbers 2 - Minnesota 2 -:-
SUA: USL League One
01:00Richmond Kickers - Spokane Velocity -:-02:30Chattanooga Red Wolves - Northern Colorado -:-
SUA: NISA
02:00Club de Lyon - Savannah Clovers -:-05:30Capo - Arizona Monsoon -:-
SUA: NWSL Women
00:00Racing Louisville F - Utah Royals F -:-02:30Kansas City Current F - Bay FC F -:-
05:00Portland Thorns F - Houston Dash F -:-
SUEDIA: Allsvenskan
15:00AIK Stockholm - Djurgarden -:-15:00GAIS - Mjallby -:-
17:30Hacken - Hammarby -:-
17:30Halmstad - Brommapojkarna -:-
SUEDIA: Superettan
14:00Oddevold - Gefle -:-16:00Brage - Landskrona -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
14:00Pitea - Orebro Syr. -:-16:00Taby - Umeå -:-
17:00Karlbergs - Hammarby TFF -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
14:00Tvaaker - Olympic -:-16:00Falkenberg - Norrby -:-
16:00Ljungskile - Torns -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norrland
14:00IFK Ostersund - IFK Lulea -:-SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
15:00Kumla - Saffle SK -:-SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand
14:00Jarfalla - Sandvikens AIK -:-17:00Arlanda - Hudiksvall -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
17:00IFK Karlshamn - IFK Berga -:-SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
14:00Enskede - Mjolby AI FF -:-14:00Huddinge - Arameisk-Syrianska -:-
15:30Sylvia - Sleipner -:-
16:00BK Ljungsbro - Nacka Iliria -:-
19:00IFK Eskilstuna - Syrianska -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
14:00Varbergs GIF - Qviding -:-15:00Savedalen - Astrio -:-
16:00Tord - Hittarp -:-
17:00Frölunda - Ockero -:-
SUEDIA: Allsvenskan - Feminin
14:00Hammarby F - IF Brommapojkarna F -:-16:00Kristianstad F - Rosengard F -:-
16:00Trelleborg F - Pitea F -:-
SUEDIA: Elitettan Women
15:00Kalmar F - Malmo FF F -:-15:00Lidkoping F - Sundsvall F -:-
15:00Uppsala F - Eskilstuna Utd F -:-
TADJIKISTAN: Vysshaya Liga
16:00Istiqlol Dushanbe - Kuktosh -:-16:00Regar-TadAZ - Khujand -:-
TAILANDA: Thai League 1
13:30Muangthong - Lamphun Warrior -:-14:00Prachuap - Sukhothai -:-
15:00Nakhon Pathom - Bangkok Utd -:-
TAILANDA: Thai League 2
13:30Chiangmai FC - Chainat -:-14:00Rayong FC - Samut Prakan City -:-
14:30Kanchanaburi - Chiangmai Utd -:-
15:00Krabi - Lampang -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
14:00Tabora United - Geita Gold -:-16:00Singida Fountain Gate - Mashujaa -:-
19:00Azam - Ihefu -:-
TOGO: Championnat National
17:00ASC Kara - Gbohloe-Su -:-17:00Barracuda - Tambo -:-
17:00Doumbe - Binah -:-
17:00Dynamic Togol. - Gbikinti Bassar -:-
17:00Entente II - Kakadl -:-
17:00Gomido - Espoir -:-
17:00OTR - Semassi -:-
17:00Unisport - Kara -:-
TUNISIA: Cupa
16:30Ben Guerdane - Club Africain -:-16:30Bouchamma - Etoile Sahel -:-
16:30Jeunesse Sportive - US Tataouine -:-
16:30Menzel Kamel - Olympique Beja -:-
16:30Metlaoui - Monastir -:-
16:30Moknine - Sporting Ben Arous -:-
16:30Progres Sakiet - Tazarka -:-
TURCIA: Super Lig
13:30Basaksehir - Rizespor -:-19:00Antalyaspor - Hatayspor -:-
19:00Galatasaray - Pendikspor -:-
19:00Gaziantep - Kasimpasa -:-
TURCIA: 1. Lig
13:30Bodrumspor - Sanliurfaspor -:-16:00Corum - Adanaspor -:-
16:00Genclerbirligi - Erzurumspor -:-
19:00Sakaryaspor - Keciorengucu -:-
TURCIA: 2. Lig White Group
15:00Adiyaman FK - Trabzon FK -:-15:00Altinordu - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
15:00Ankara Demirspor - Diyarbekirspor -:-
15:00Beyoglu Yeni Carsi - Vanspor FK -:-
15:00Bucaspor 1928 - Erokspor -:-
15:00Bursaspor - Afyonspor -:-
15:00Kirsehir SK - Kirklarelispor -:-
15:00Nazillispor - Karacabey Bld. -:-
15:00Serik Bld. - Zonguldak -:-
TURCIA: 2. Lig Red Group
15:00Aksaray Bld. - Sariyer -:-15:00Amedspor - Igdir FK -:-
15:00Arnavutkoy Bl. - Fethiyespor -:-
15:00Belediye Derince - Soma Spor -:-
15:00Etimesgut - 24 Erzincanspor -:-
15:00Iskenderunspor - Denizlispor -:-
15:00Isparta 32 Spor - Inegolspor -:-
15:00Karaman - Kastamonuspor -:-
15:00Usakspor - Menemenspor -:-
TURCIA: 3. Lig Group 1
15:0052 Orduspor - Kucukcekmece -:-15:00Edirnespor - Mardin BB -:-
15:00Inegol Kafkas - Tarsus -:-
15:00Karabuk Idmanyurdu - Arguvan -:-
15:00Kepez Belediyespor - Ayvalikgucu -:-
15:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Gumushanespor -:-
15:00Talasgucu - Hopaspor -:-
TURCIA: 3. Lig Group 2
15:00Anadolu Universitesi - Bulvarspor -:-15:00Batman Petrolspor - Pazarspor -:-
15:00Elazigspor - Sapanca Genclikspor -:-
15:00Ergene Velimese - Amasyaspor -:-
15:00Karsiyaka - Hacettepe 1945 -:-
15:00Kelkit - Efeler 09 -:-
15:00Silifke - Eynesil -:-
TURCIA: 3. Lig Group 3
15:001922 Konyaspor - Fatsa Bld. -:-15:00Agri 1970 - Darica Genclerbirligi -:-
15:00Akhisarspor - Erbaaspor -:-
15:00Bayburt - Sivas Dort Eylulspor -:-
15:00Karakopru - Osmaniyespor -:-
15:00Kutahyaspor - Tepecik -:-
15:00Silivrispor - Bornova 1877 -:-
TURCIA: 3. Lig Group 4
15:00Adana - Catalca -:-15:00Bergama FK - Balikesirspor -:-
15:00Cankaya FK - 23 Elazig FK -:-
15:00Sebat Genclikspor - Nevsehir -:-
15:00Siirt Ozel - Kestel -:-
15:00Sultanbeyli - Musspor -:-
15:00Tokat - Bursa -:-
TURCIA: Super Lig Women
12:00Amed SK F - Hakkarigucu Spor F -:-12:00Atasehir F - Adana Idmanyurduspor F -:-
12:00Fatih Vatan Spor F - ALG Spor F -:-
12:30Gaziantep F - Karagumruk F -:-
14:00Besiktas F - Fomget GSK F -:-
14:00Beylerbeyi F - 1207 Antalyaspor F -:-
14:00Galatasaray F - Karadeniz Eregli F -:-
14:00Trabzonspor F - Fenerbahce F -:-
ŢARA GALILOR: Cymru Premier - Grupă campionat
16:15Caernarfon - Bala Town -:-16:15Cardiff Metropolitan - Newtown -:-
16:15TNS - Connah's Q. -:-
ŢARA GALILOR: Cymru Premier - Grupă retrogradare
16:15Aberystwyth - Pontypridd -:-16:15Colwyn Bay - Barry -:-
16:15Penybont - Haverfordwest -:-
UCRAINA: Premier League
13:00Veres-Rivne - Dnipro-1 -:-15:30Oleksandriya - LNZ Cherkasy -:-
18:00Dyn. Kyiv - Zhytomyr -:-
UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare
12:00Epitsentr - Livyi Bereg -:-15:00Nyva Buzova - Viktoria -:-
UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
14:15Kremin - Nyva Ternopil -:-15:00FC Chernihiv - Metalist Kharkiv -:-
UCRAINA: Druha Liga
12:30Zvyagel - Karpaty Lviv 2 -:-15:00UCSA - Rukh Lviv 2 -:-
UCRAINA: U19 League
11:00Shakhtar U19 - Zorya U19 -:-12:00Minaj U19 - Rukh Lviv U19 -:-
17:05Metalist 1925 U19 - Obolon Kiev U19 -:-
UGANDA: Premier League
15:00Villa - Bright Stars -:-UGANDA: Big League
16:00Booma - Blacks Power -:-16:00Jinja North - Kataka -:-
16:00Kaaro Karungi - Onduparaka -:-
16:00Lugazi - Kiyinda Boys -:-
16:00Police - Mbale Heroes -:-
16:00Young Elephant - Kigezi HomeBoyz -:-
UNGARIA: OTP Bank Liga
15:05Kecskemeti - Mezokovesd -:-17:00Fehervar FC - Zalaegerszeg -:-
19:30Ujpest - MTK Budapest -:-
UNGARIA: Merkantil Bank Liga
18:00Csakvari - Gyirmot -:-18:00Haladas - Mosonmagyarovari TE -:-
18:00Honved - Pecsi -:-
18:00Kozarmisleny - Ajka -:-
18:00Siofok - BVSC-Zuglo -:-
18:00Soroksar - Budafoki -:-
18:00Tiszakecske - Kazincbarcika -:-
UNGARIA: NB III - Northeast
12:00Debrecen II - Ujpest II -:-18:00Cigand SE - Kisvarda II -:-
18:00Eger SE - REAC -:-
18:00Gyongyosi - Tiszafuredi -:-
18:00Karcagi - SBTC -:-
18:00Putnok VSE - Debreceni EAC -:-
18:00Senyo Carnifex - DVTK II -:-
18:00Tiszaujvaros - Hatvan -:-
UNGARIA: NB III - Northwest
12:00Gyirmot II - SC Sopron -:-12:00Puskas Academy II - Komaromi VSE -:-
18:00Balatonfuredi - Haladas Zanati -:-
18:00Bicskei - Kelen -:-
18:00Budaorsi - Győr II -:-
18:00Dorogi - VLS Veszprem -:-
18:00III. Keruleti TVE - Zalaegerszegi II -:-
18:00Tatabanya - Csornai -:-
UNGARIA: NB III - Southeast
12:00Szeged II - FC Dabas -:-12:00Vasas II - Martfui -:-
18:00Bekescsaba - Elore -:-
18:00Cegledi - Kecskemeti II -:-
18:00Hodmezovasarhely FC - Fuzesgyarmati SK -:-
18:00Korosladany MSK - Honved II -:-
18:00Penzugyor - Monori -:-
18:00Szolnoki - ESMTK Budapest -:-
UNGARIA: NB III - Southwest
12:00Fehervar FC II - Dunaujvaros PASE -:-18:00Dunafoldvar - Nagykanizsa -:-
18:00Erdi - Majosi -:-
18:00Gardony Varosi - Paks II -:-
18:00Kaposvar - MTK II -:-
18:00Mohacsi - Ivancsa -:-
18:00PTE-PEAC - Szekszardi -:-
18:00Szentlorinc - Ferencvaros II -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Nacional - Rampla Juniors -:-02:30Maldonado - Miramar -:-
19:00Fenix - Wanderers -:-
21:30River Plate - Progreso -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
16:00Juventud - Sud America -:-17:00Cerrito - Colon -:-
21:30Atenas - Montevideo City -:-
23:50Oriental - Uruguay Montevideo -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
02:00Inter de Barinas - Monagas -:-02:00La Guaira - Dep. Tachira -:-
00:30Universidad Central - Puerto Cabello -:-
ZAMBIA: Super League
16:00Green Buffaloes - Red Arrows -:-16:00Green Eagles - Kabwe -:-
16:00Kansanshi - Zanaco -:-
16:00Konkola - MUZA -:-
16:00NAPSA Stars - Mufulira -:-
16:00Prison Leopards - Trident -:-
16:00Zesco Utd - Mutondo Stars -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Bulawayo Chiefs - Simba Bhora -:-16:00Dynamos - TelOne -:-
16:00Highlanders - Chicken Inn -:-
16:00Hwange - Ngezi Platinum -:-
16:00Manica - CAPS Utd -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.