REFRESH

Fotbal » 21.01.2022 » Toate meciurile

ANGLIA: Premier League

22:00Watford - Norwich -:-

FRANŢA: Ligue 1

22:00Lyon - St. Etienne -:-

GERMANIA: Bundesliga

21:30Frankfurt - Bielefeld -:-

ITALIA: Serie A

21:45Verona - Bologna -:-

ROMÂNIA: Liga 1

20:00FC Argeș - Dinamo București -:-

SPANIA: LaLiga

22:00Espanyol - Betis -:-

ALBANIA: Super Liga

17:45Vllaznia - Egnatia -:-

ALGERIA: Divizia 1

15:30Constantine - USM Alger -:-
16:00Belouizdad - Oran -:-
16:00Magra - Chlef -:-
16:00Medea - Saoura -:-
16:00Paradou - Biskra -:-
16:00Relizane - Hussein Dey -:-
16:00Setif - Arba -:-
16:00Tlemcen - JS Kabylie -:-
18:00MC Alger - Chelghoum -:-

ALGERIA: U21 League

11:00Medea U21 - Saoura U21 -:-

ANGLIA: National League

21:45Notts County - Barnet -:-
21:45Southend - King’s Lynn -:-

ANGLIA: Premier League 2

16:00Brighton U23 - Manchester Utd U23 -:-
21:00Derby U23 - Arsenal U23 -:-
21:00Norwich U23 - Burnley U23 -:-

ANGLIA: Premier League Cup

21:00Birmingham U23 - Newcastle U23 -:-
21:00Colchester U23 - Stoke U23 -:-

ANGLIA: FA Youth Cup

15:00Tottenham U18 - West Brom U18 -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

14:30Al Batin - Al-Hilal -:-
14:40Al-Taawon - Al Nasr Riyadh -:-
14:55Damac - Al Ahli SC -:-
19:10Al-Ittihad FC - Al-Faysaly -:-

ARGENTINA: Torneos De Verano

02:00Boca Juniors - U. De Chile -:-

ASIA: Asian Cup Women

10:00Japonia F - Myanmar F -:-
12:00Australia F - Indonesia F -:-
14:00Thailanda F - Filipine F -:-
16:00Coreea de Sud F - Vietnam F -:-

AUSTRALIA: A-League

10:45Wellington Phoenix - Western United -:-

AUSTRALIA: A-League Women

09:05Adelaide F - Wellington Phoenix F -:-

BAHRAIN: Premier League

15:45Al-Hidd - East Riffa -:-
17:00Al-Rifaa - Al-Budaiya -:-
18:20Manama Club - Al-Hala -:-

BELGIA: Jupiler Pro League

21:45Oostende - Antwerp -:-

BELGIA: 1B Pro League

21:00RWDM - Lommel SK -:-

BELGIA: Super League Women

21:30Gent F - Genk F -:-

BRAZILIA: Campeonato Alagoano

01:00Alianca - CSA -:-

BRAZILIA: Campeonato Cearense

20:00Atletico-CE - Caucaia -:-
20:00Crato - Iguatu -:-
20:30Ferroviario - Icasa-CE -:-
20:30Pacajus - Maracana -:-

BRAZILIA: Campeonato Maranhense - Primul tur

00:30Iape - Sampaio Correa -:-

BRAZILIA: Campeonato Piauiense

01:00River-PI - Corisabba -:-

CIPRU: Division 2

19:00Anagennisi - Ayia Napa -:-

COLUMBIA: Primera A - Apertura

01:00Aguilas - Bucaramanga -:-
03:05America De Cali - Envigado -:-

EGIPT: League Cup

14:30Ismaily - National Bank Egypt -:-
14:30Smouha - El Gounah -:-
17:00Al Ahly - Arab Contractors -:-

EUROPA: Tipsport Malta Cup

17:00Tirol - Aalborg -:-
21:00Sigma Olomouc - Trnava -:-

FRANŢA: National

20:00Avranches - Sete -:-
20:00Bastia-Borgo - Sedan -:-
20:00Cholet - Bourg en Bresse -:-
20:00Le Mans - Chateauroux -:-
20:00Orleans - Boulogne -:-
20:00Red Star - Chambly -:-
20:00Stade Briochin - Creteil -:-
20:00Villefranche - Laval -:-

GAMBIA: GFA League

18:00Brikama U. - Ports Authority -:-
18:00Falcons - Banjul Utd -:-
18:00Wallidan - Armed Forces -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

19:30Dusseldorf - Nurnberg -:-
19:30Hamburger SV - St. Pauli -:-

GERMANIA: 3. Liga

20:00Dortmund II - Freiburg II -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

20:00Bramfelder SV - Curslack-Neuengamme -:-
20:30AmânatVictoria Hamburg - Tornesch -:-
20:30Wandsbeker Concordia - Hamm United -:-
21:00Hamburger SV III - TuS Osdorf -:-

GIBRALTAR: National League

21:45College 1975 FC - Magpies -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clasura

03:06Marathon - Platense -:-

INDIA: ISL

16:00Jamshedpur - Mumbai City -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

21:45Crusaders - Glentoran -:-
21:45Larne - Cliftonville -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

22:00Ards - Annagh -:-

ISLANDA: Reykjavik Cup

20:00Fjolnir - Vikingur Reykjavik -:-

ISRAEL: Leumit League

15:00Bnei Yehuda - MS Kafr Qasim -:-
15:00H. Akko - Hapoel Umm al-Fahm -:-
15:00H. Ironi Rishon - Agudat Sport Ashdod -:-
15:00Maccabi Bnei Raina - H. Kfar Saba -:-
15:00Ramat Hasharon - M. Nazareth -:-

ISRAEL: Liga Alef North

11:30Hapoel Bnei Faradis - Ironi Baka -:-
12:00Hapoel Bnei Zalfa - Shapira -:-
12:00Maccabi Tamra - M. Tzur Shalom -:-
12:30Hapoel Iksal Imad - H. Herzliya -:-
12:30Ironi Tiberias - Ironi Nesher -:-
13:00Hapoel Kafr Kanna - H. Migdal HaEmek -:-
13:00Tayibe - Tzeirei Kafr Kanna -:-
13:30Hapoel Kaukab - MS Tira -:-
14:30Hapoel Bueine - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara -:-

ISRAEL: Liga Alef South

11:45Bnei Eilat - Ashkelon -:-
12:00H. Bikat Hayarden - Maccabi Jaffa -:-
12:00MS Ironi Kuseife - SC Dimona -:-
12:00Nordia Jerusalem - Hapoel Kfar Shalem -:-
12:30M. Herzliya - H. Marmorek -:-
12:30M. Ironi Ashdod - Holon Yermiyahu -:-
13:00Hapoel Azor - Shimshon Kafr Qasim -:-
13:00Maccabi Yavne - Shimshon Tel Aviv -:-
13:30Maccabi Shaarayim FC - H. Bnei Lod -:-

ITALIA: Serie B

21:30Parma - Frosinone -:-

ITALIA: Primavera 1

15:30AmânatFiorentina U19 - AS Roma U19 -:-

KENYA: Premier League

14:00Wazito - Sofapaka -:-

KUVEIT: Crown Prince Cup

15:25Al Sulaibikhat - Burgan -:-
16:45AmânatAl Arabi - Al Tadamon -:-
18:25Al Salmiya - Al Qadisiya -:-

LIBAN: Premier League

14:15Al Ahed - Safa -:-
14:15Tadamon - Tripoli -:-
16:45Nejmeh SC - Al Sahel -:-

LIBIA: Premier League

15:00Al-Athad - Olympic Azzaweya -:-
15:00Al Ittihad - Asswehly -:-
15:00Al Madina - Mahalla Tripoli -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

03:00Peru - Jamaica -:-
13:00Moldova - Coreea de Sud -:-
15:00Irak - Uganda -:-
23:00Bolivia - Trinidad Tobago -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

10:00Radomiak Radom (Pol) - MTK Budapest (Hun) -:-
11:00Krasava (Rus) - Peresvet Podolsk (Rus) -:-
11:30L. Mikulas (Svk) - Rohoznik (Svk) -:-
12:00Ceske Budejovice (Cze) - Mezokovesd (Hun) -:-
12:00Chrudim (Cze) - Vratimov (Cze) -:-
12:00Wisla (Pol) - Ostrava (Cze) -:-
14:00Gabala (Aze) - Borec (Mkd) -:-
14:00Liberec (Cze) - Warta (Pol) -:-
14:00Midtjylland (Den) - Esbjerg (Den) -:-
14:00Renova (Mkd) - Struga (Mkd) -:-
14:00Rijeka (Cro) - Slovacko (Cze) -:-
14:00Ruzomberok (Svk) - Podbeskidzie (Pol) -:-
14:00Slovan Bratislava (Svk) - Podbrezova (Svk) -:-
14:30Cottbus (Ger) - Hertha II (Ger) -:-
15:00CSKA Sofia (Bul) - Stal Mielec (Pol) -:-
15:00Dun. Streda (Svk) - Pohronie (Svk) -:-
15:00Elversberg (Ger) - RW Koblenz (Ger) -:-
15:00Horsens (Den) - Randers (Den) -:-
15:00Khimki (Rus) - Ostrava (Cze) -:-
15:00AnulatKisvarda (Hun) - Kyzylzhar (Kaz) -:-
15:00Kisvarda (Hun) - Sabah Baku (Aze) -:-
15:00Lausanne Ouchy (Sui) - Nyonnais (Sui) -:-
15:00Levski (Bul) - Bohemians (Cze) -:-
15:00M. Lipetsk (Rus) - Aksu (Kaz) -:-
15:00Montana (Bul) - Yantra Gabrovo (Bul) -:-
15:00Rukh Brest (Blr) - Slavia Mozyr (Blr) -:-
15:00Sandecja (Pol) - Ruch (Pol) -:-
15:00Slask (Pol) - Qarabag (Aze) -:-
15:00Szeged (Hun) - Arsenal Tula (Rus) -:-
15:00Zalaegerszeg (Hun) - Nafta (Slo) -:-
16:00Grasshoppers (Sui) - Winterthur (Sui) -:-
16:00Radomiak Radom (Pol) - Hradec Kralove (Cze) -:-
16:30Wolfsberger (Aut) - Ludogorets (Bul) -:-
17:30Dorfmerkingen (Ger) - Ulm (Ger) -:-
18:00Norrby (Swe) - Hacken (Swe) -:-
18:00Slavicin (Cze) - Otrokovice (Cze) -:-
18:30Jammerbugt (Den) - Vendsyssel (Den) -:-
18:30Lafnitz (Aut) - Allerheiligen (Aut) -:-
18:30Start (Nor) - Vindbjart (Nor) -:-
19:00Austria II (Aut) - Marchfeld (Aut) -:-
19:30Petrzalka (Svk) - Ivanka pri Dunaji (Svk) -:-
21:00Schotz (Sui) - Aarau (Sui) -:-

MACAU: Elite League

15:00Sporting Macau - Tak Chun Ka I -:-

MALTA: Challenge League

18:00Zebbug - Fgura -:-
22:00Vittoriosa - Mqabba FC -:-

MAROC: Botola 2

16:30Khemisset - Chabab Benguerir -:-
16:30USM Oujda - Jeunesse -:-

MEXIC: Liga MX - Clasura

05:00Atl. San Luis - Juarez -:-

MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura

01:00Tapatio - Venados -:-

MEXIC: Liga Premier Serie A - Clasura

23:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Clasura

17:00Puebla U20 - Tijuana U20 -:-
18:00Mazatlan U20 - Toluca U20 -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Clasura

23:00Export Sebaco - Esteli -:-

NIGERIA: NPFL

17:00Heartland - Enugu -:-

OLANDA: Eerste Divisie

21:00Den Bosch - Eindhoven -:-
21:00Graafschap - Almere -:-
21:00Helmond - Oss -:-
21:00Jong AZ - Venlo -:-
21:00Jong PSV - Excelsior -:-
21:00Jong Utrecht - Dordrecht -:-
21:00Maastricht - FC Volendam -:-
21:00Roda - Den Haag -:-

OLANDA: Eredivisie - Feminin

20:30Den Haag F - PEC Zwolle F -:-
20:30Feyenoord F - VV Alkmaar F -:-
20:30Heerenveen F - Ajax F -:-

PORTUGALIA: Liga Portugal

21:00Arouca - Benfica -:-
23:15Ferreira - Boavista -:-

PORTUGALIA: Liga 3

16:30Oliveira Hospital - Alverca -:-
21:30Real SC - Torreense -:-

QATAR: Division 2

16:45Al-Waab - Al Bidda -:-
16:45Lusail - Al Markhiya -:-

SCOŢIA: League Two

21:45AmânatEdinburgh City - Stenhousemuir -:-

SCOŢIA: Scottish Cup

21:45Rangers - Stirling -:-

SEYCHELLES: First Division League

15:30AmânatSt Michel Utd - Bazar Brothers -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:00Bai Bureh Warriors - RSLAF -:-
18:00Diamond Stars - FC Johansen -:-
18:00Freetown City - Mighty Blackpool -:-
18:00Kamboi Eagles - Anti Drugs Strikers -:-
18:00Sierra Leone Police - Bo Rangers -:-
18:00SLIFA - Ports Authority -:-
18:00Wusum Stars - East End Tigers -:-
21:00Central Parade - East End Lions -:-

SPANIA: LaLiga2

22:00Tenerife - R. Oviedo -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Mbeya Kwanza - Kinondoni MC -:-
18:00Dodoma Jiji - Kagera Sugar -:-

TURCIA: 1. Lig

18:00Samsunspor - Kocaelispor -:-

TURCIA: 2. Lig White Group

12:00Zonguldak - Pendikspor -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

21:45Druids - Caernarfon -:-
21:45Penybont - Aberystwyth -:-
21:45TNS - Connah's Q. -:-

ŢARA GALILOR: Cymru South

21:30Ammanford - Port Talbot -:-
21:30Cambrian & Clydach - Carmarthen -:-
21:30Goytre United - Afan Lido -:-
21:30Swansea University - Risca -:-

ŢARA GALILOR: Cymru North

21:30Guilsfield - Gresford -:-
21:30Holyhead - Bangor City -:-
21:30Llandudno - Holywell -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.