REFRESH

Fotbal » Mâine » Toate meciurile

AFRICA: CECAFA Championship

12:30Kenya - Zanzibar -:-
12:30Sudan - Tanzania -:-

AFRICA: COSAFA Championship U20 - Play-off

11:30Madagascar U20 - Angola U20 -:-
15:00Africa de Sud U20 - Zambia U20 -:-

AFRICA DE SUD: GladAfrica Championship

13:00Pretoria U. - Royal Eagles -:-
15:30Free State Stars - Jomo Cosmos -:-
15:30Real Kings - TS Sporting -:-
15:30Steenberg United - JDR Stars -:-
15:30Uthongathi - Swallows -:-

AFRICA DE SUD: Multichoice Diski

10:00Bidvest Wits U21 - Supersport U21 -:-
10:00Chippa United U21 - Stellenbosch U21 -:-
12:00Highlands U21 - Cape Town City U21 -:-

AFRICA DE SUD: Telkom Knockout

18:00Maritzburg Utd - Mamelodi -:-

ALBANIA: Super Liga

14:00Flamurtari - Bylis -:-
14:00Laci - Luftetari Gjirokastra -:-
17:00Kukesi - Teuta -:-
17:00Skenderbeu - Vllaznia -:-

ALBANIA: First Division

14:00Burreli - Egnatia Rrogozhine -:-
14:00Cerrik - Shenkolli -:-
14:00Elbasani - Besa -:-
14:00Iliria Kruja - Pogradeci -:-
14:00Koplik - Korabi Peshkopi -:-
14:00Lushnja - Apolonia Fier -:-
14:00Shkumbini Peqin - Din. Tirana -:-
14:00Terbuni - Erzeni -:-

ANGLIA: Premier League

14:30Liverpool - Watford -:-
17:00Burnley - Newcastle -:-
17:00Chelsea - Bournemouth -:-
17:00Leicester - Norwich -:-
17:00Sheffield Utd - Aston Villa -:-
19:30Southampton - West Ham -:-

ANGLIA: Championship

14:30Birmingham - West Brom -:-
17:00Barnsley - QPR -:-
17:00Brentford - Fulham -:-
17:00Bristol City - Blackburn -:-
17:00Derby - Millwall -:-
17:00Leeds - Cardiff -:-
17:00Nottingham - Sheffield Wed -:-
17:00Preston - Luton -:-
17:00Stoke - Reading -:-
17:00Swansea - Middlesbrough -:-
17:00Wigan - Huddersfield -:-

ANGLIA: League One

17:00Accrington - Portsmouth -:-
17:00Fleetwood - Gillingham FC -:-
17:00Ipswich - Bristol Rovers -:-
17:00Lincoln - Tranmere -:-
17:00Milton Keynes - Oxford Utd -:-
17:00Peterborough - Bolton -:-
17:00Shrewsbury - Coventry -:-
17:00Southend - Rotherham -:-
17:00Sunderland - Blackpool -:-
17:00Wimbledon - Doncaster -:-
17:00Wycombe - Burton -:-

ANGLIA: League Two

17:00Carlisle - Grimsby -:-
17:00Cheltenham - Cambridge Utd -:-
17:00Crawley - Port Vale -:-
17:00Crewe - Mansfield -:-
17:00Leyton Orient - Bradford City -:-
17:00Newport - Stevenage -:-
17:00Northampton - Forest Green -:-
17:00Plymouth - Morecambe -:-
17:00Salford - Exeter -:-
17:00Scunthorpe - Colchester -:-
17:00Swindon - Oldham -:-
17:00Walsall - Macclesfield -:-

ANGLIA: National League North

17:00Alfreton - Gloucester -:-

ANGLIA: National League South

17:00Dartford - Billericay -:-

ANGLIA: NPL Premier Division

17:00Ashton Utd - Stafford -:-
17:00Grantham - Morpeth -:-
17:00Hyde - Gainsborough -:-
17:00Lancaster - Stalybridge -:-
17:00AmânatMatlock - Witton -:-
17:00AmânatMickleover - South Shields -:-
17:00Nantwich - Buxton -:-
17:00AmânatNantwich - FC United -:-
17:00AmânatRadcliffe - Buxton -:-
17:00Radcliffe - Witton -:-
17:00Scarborough - Mickleover -:-
17:00AmânatScarborough - Atherton -:-
17:00Warrington - Basford -:-
17:00Whitby - Bamber Bridge -:-

ANGLIA: Southern League Central Division

17:00Barwell - Nuneaton -:-
17:00Biggleswade Town - Alvechurch -:-
17:00Coalville - Banbury -:-
17:00Leiston - Peterborough Sports -:-
17:00Lowestoft - Rushall -:-
17:00Needham Market - Bromsgrove -:-
17:00St. Ives - Redditch -:-
17:00Stourbridge - Kings Langley -:-
17:00Stratford - Hitchin -:-
17:00AmânatTamworth - Royston -:-

ANGLIA: Southern League South Division

17:00Blackfield - Beaconsfield Town -:-
17:00Gosport - Harrow -:-
17:00Hayes & Yeading - Truro -:-
17:00Merthyr T - Walton Casuals -:-
17:00Poole - Hendon -:-
17:00Swindon S - Dorchester -:-
17:00Taunton - Met. Police -:-
17:00Tiverton - Farnborough -:-
17:00Weston-super-Mare - Wimborne -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

17:00Bishop's Stortford - Worthing -:-
17:00Bognor Regis - Cray -:-
17:00Bowers & Pitsea - Folkestone -:-
17:00Corinthian-Casuals - Wingate & Finchley -:-
17:00Horsham FC - East Thurrock -:-
17:00Leatherhead - Brightlingsea -:-
17:00Merstham - Lewes -:-
17:00Potters Bar - Haringey -:-

ANGLIA: FA Trophy

15:00Chesterfield - Notts County -:-
17:00AFC Fylde - Curzon Ashton -:-
17:00Atherton - Barrow -:-
17:00Barnet - Weymouth -:-
17:00Bradford PA - Halesowen -:-
17:00Carshalton - Aveley -:-
17:00Chelmsford - Havant & W -:-
17:00Dorking - Bromley -:-
17:00Eastbourne Boro - Salisbury -:-
17:00Eastleigh - Yate Town -:-
17:00Enfield Town - Ebbsfleet -:-
17:00Farsley - Altrincham -:-
17:00FC United - Kettering -:-
17:00Halifax - Wrexham -:-
17:00Harrogate - Hartlepool -:-
17:00Hednesford - Chester -:-
17:00Hornchurch - Dulwich Hamlet -:-
17:00King’s Lynn - Dover -:-
17:00Maidenhead - Hemel Hempstead -:-
17:00Maidstone - Concord -:-
17:00Matlock - Chorley -:-
17:00Paulton Rovers - Sholing -:-
17:00Royston - Boreham Wood -:-
17:00Solihull Moors - Darlington -:-
17:00South Shields - Southport -:-
17:00Stockport - Blyth -:-
17:00Sutton - Dagenham & Red. -:-
17:00Telford - Leamington -:-
17:00Tonbridge - Hampton & Richmond -:-
17:00Torquay - Aldershot -:-
17:00Yeovil - Welling -:-

ANGLIA: Premier League 2

17:00Liverpool U23 - Chelsea U23 -:-

ANGLIA: Academii U18

13:00Aston Villa U18 - Leicester U18 -:-
14:30Everton U18 - Newcastle Utd U18 -:-
14:30Manchester City U18 - West Brom U18 -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Petro - Libolo -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

14:35Damac - Al Feiha -:-
18:45Al-Ittihad FC - Al-Faysaly -:-

ARGENTINA: Copa Argentina

02:10Central Cordoba - River Plate -:-

ARGENTINA: Trofeo de Campeones

00:10Racing Club - Tigre -:-

ARUBA: Division di Honor

02:00Brazil Juniors - La Fama -:-
00:30Dakota - Deportivo Nacional -:-

ASIA: EAFF E-1 Football Championship

12:30Japonia - Hong Kong -:-

ASIA: EAFF E-1 Football Championship Women

08:55China F - Japonia F -:-

AUSTRALIA: A-League

08:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix -:-
10:30Sydney FC - Central Coast Mariners -:-
12:45Perth Glory - WS Wanderers -:-

AUSTRALIA: Y-League

02:30Brisbane Roar U23 - Adelaide United U23 -:-

AUSTRALIA: W-League

08:30Brisbane Roar F - Adelaide F -:-

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

18:00Admira - Rapid Viena -:-
18:00Hartberg - Salzburg -:-
18:00St. Polten - Altach -:-

BAHRAIN: Premier League

15:15Al-Rifaa - Al-Hala -:-
17:45Manama Club - Al-Shabbab -:-

BELGIA: Jupiler League

19:00Antwerp - Eupen -:-
21:00Charleroi - Cercle Brugge -:-
21:00Waregem - St. Truiden -:-
21:30Genk - Waasland-Beveren -:-

BELGIA: Proximus League

18:00Virton - Lommel SK -:-
21:30Westerlo - Beerschot VA -:-

BELGIA: First Amateur Division

20:30Dessel - Thes Sport -:-
21:00Deinze - Heist -:-
21:00Dender - RFC Liege -:-
21:00Lierse K. - La Louviere -:-
21:00Patro Eisden - Saint Eloois -:-
21:00RWDM 47 - Tubize -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

15:30RAAL La Louviere - Tilleur -:-
21:00Couvin-Mariembourg - Acren -:-
21:00Entente Durbuy - Onhaye -:-
21:00Meux - Solieres Sport -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

20:00Gullegem - Sint Niklaas -:-
20:30Dikkelvenne - Menen -:-
21:00KRC Gent - Hamme -:-
21:00Mandel United - Zwevezele -:-
21:00Temse - Merelbeke -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

20:30Hades - K. Berchem Sport -:-
21:00ASV Geel - Pepingen -:-
21:00Hoogstraten - Bocholter -:-

BELGIA: Super League Women

16:00St. Liege F - Club Brugge F -:-

BELGIA: 1st National - Feminin

15:00Tienen F - Femina Woluwe F -:-
15:30Massenhoven F - Genk II F -:-
16:00GBA Kontich F - SG-Tertre Hautrage F -:-
16:00Leuven II F - Famkes Merkem F -:-
16:30Gent II F - Zulte Waregem F -:-
17:00Zwevezele F - Mechelen F -:-
17:30St. Liege 2 F - Aalst F -:-

BENIN: Ligue 1

17:00Energie Sports - Tonnerre -:-
17:00FC Esae - ASPAC -:-
17:00JS Pob - Ayema -:-

BERMUDA: Premier League

21:00Somerset - Boulevard Blazers -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

21:00Always Ready - Blooming -:-

BOTSWANA: Premier League

15:30Gilport Lions - BDF XI -:-
15:30Miscellaneous - BR Highlanders -:-
15:30Molepolole - Extension Gunners -:-
15:30Police XI - Morupule -:-
15:30Prisons XI Gaborone - Notwane -:-

BULGARIA: Parva Liga

12:00Beroe - Tsarsko Selo -:-
14:15Cherno More - Arda -:-
16:30CSKA Sofia - Dunav Ruse -:-

CIPRU: First Division

17:00AEK Larnaca - Pafos -:-
19:00Apollon - Anorthosis -:-

CIPRU: Division 2

14:30Alki Oroklini - Ypsonas -:-
14:30Ayia Napa - ASIL Lysi -:-
14:30Digenis - Anagennisi -:-
14:30Omonia Aradippou - Karmiotissa -:-
14:30Omonoia Psevda - Aris -:-
14:30Sotiras - Chloraka -:-
14:30Xylotympou - Zakakiou -:-

COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1

17:30Sporting Gagnoa - Issia Wazi -:-
18:00Africa Sports - ASEC Mimosas -:-

CONGO: Ligue 1

15:00Diables Noirs - Nico-Nicoye -:-
17:00CARA Brazzaville - Patronage Sainte-Anne -:-

CONGO DR: Ligue 1

16:30Sanga Balende - Maniema -:-

CROAŢIA: 1. HNL

16:00Rijeka - Varazdin -:-
18:30Din. Zagreb - Lok. Zagreb -:-

ECUADOR: Serie B - Play-off

22:00Orense - LDU Portoviejo -:-

EGIPT: Premier League

19:30Al Ahly - El Masry -:-

ELVEŢIA: Super League

20:00Servette - Thun -:-
20:00St. Gallen - Zurich -:-

ELVEŢIA: Challenge League

18:00Lausanne Ouchy - Schaffhausen -:-

ELVEŢIA: Nationalliga A Women

15:00FF Lugano 1976 F - Luzern F -:-
17:00St. Gallen F - Grasshoppers F -:-
17:00Zurich F - Young Boys F -:-
18:00FC Basel F - Servette F -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1

14:40Al Urooba - Masfut -:-
14:40Emirates Club - Dibba Al Fujairah -:-

ETIOPIA: Premier League

14:00Dire Dawa - Hossana City -:-
14:00Hawassa - Bahir Dar Kenema -:-
14:00Jimma Aba Jifar - Sidama Bunna -:-
14:00Sebeta City - Adama City -:-
14:00Shire Endaselassie - Welwalo Adigrat -:-
14:00Welayta Dicha - St. George -:-
14:00Wolkite Kenema - Fasil Ketema -:-

FRANŢA: Ligue 1

18:30Metz - Marseille -:-
21:00Amiens - Dijon -:-
21:00Angers - Monaco -:-
21:00Brest - Nice -:-
21:00Nimes - Nantes -:-
21:00Toulouse - Reims -:-

FRANŢA: Ligue 2

16:00AC Ajaccio - Lens -:-

FRANŢA: National

20:00Pau - Le Puy -:-

FRANŢA: National 2 - Group A

16:00Epinal - Bobigny -:-
16:00Haguenau - Mulhouse -:-
16:00Lusitanos - Schiltigheim -:-
19:00ASM Belfort - IC Croix -:-
19:00Bastia - St Quentin -:-
19:00JA Drancy - Lille II -:-
19:00Sainte-Genevieve - Lens II -:-
19:00Sedan - Reims II -:-

FRANŢA: National 2 - Group B

17:30Poissy - Guingamp II -:-
18:00Sannois - Rouen -:-
19:00Oissel - Saint-Malo -:-
19:00Stade Briochin - Fleury-Merogis -:-
19:00Vitre - Chartres -:-
19:30Gobelins - Granville -:-
19:30Vannes - Mantes -:-
20:00Lorient II - Angers II -:-

FRANŢA: National 2 - Group C

19:00Bergerac - Sete -:-
19:00Blois - Les Herbiers -:-
19:00Bourges - Chamalieres -:-
19:00Colomiers - Romorantin -:-
19:00Saint-Pryve - Andrezieux -:-
19:00Stade Bordelais - Angouleme -:-
19:00St Etienne II - Trelissac -:-

FRANŢA: National 2 - Group D

17:00Jura Sud - Frejus -:-
19:00Hyeres - Lyon II -:-
19:00Marignane - Marseille II -:-
19:00Marseille Endoume - Martigues -:-
19:00Monaco II - Grasse -:-
19:00Moulins-Yzeure - Monts -:-
19:00Nimes II - Saint Priest -:-

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

15:30Guingamp F - Reims F -:-
15:30Marseille F - Bordeaux F -:-
15:30Soyaux F - Fleury 91 F -:-
16:30Lyon F - Dijon F -:-

GERMANIA: Bundesliga

16:30Bayern - Bremen -:-
16:30Hertha - Freiburg -:-
16:30Köln - Leverkusen -:-
16:30Mainz - Dortmund -:-
16:30Paderborn - Union Berlin -:-
19:30Dusseldorf - RB Leipzig -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:00Heidenheim - Bielefeld -:-
14:00Karlsruher - Furth -:-
14:00St. Pauli - Wehen -:-

GERMANIA: 3. Liga

15:00Bayern II - Kaiserslautern -:-
15:00Braunschweig - Meppen -:-
15:00Hallescher - Wurzburger Kickers -:-
15:00Rostock - Chemnitzer -:-
15:00Viktoria Koln - Uerdingen -:-
15:00Zwickau - Mannheim -:-

GERMANIA: Regionalliga North

14:00Hamburger SV II - St. Pauli II -:-
15:00SC Weiche-08 - Heider SV -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:30Cottbus - Hertha II -:-
14:30Meuselwitz - Halberstadt -:-
14:30Rathenow - Lichtenberg -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Bergisch Gladbach - Koln II -:-
15:00Bonner - Lippstadt -:-
15:00Lotte - Dortmund II -:-
15:00AnulatMonchengladbach II - Wattenscheid -:-
15:00AmânatWuppertaler - Haltern -:-
18:00Dusseldorf II - Aachen -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Hertha Zehlendorf - Pampow -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud

14:00Askania Bernburg - Grimma -:-
14:00Einheit Rudolstadt - Plauen -:-
14:00Hohenstein-Ernstthal - Krieschow -:-
14:00Oberlausitz - Martinroda -:-
15:00Inter Leipzig - Halle -:-
15:00Nordhausen II - Luckenwalde -:-

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

14:30Egestorf-Langreder - Emden -:-
15:00Delmenhorst - Eintracht Celle -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

15:00Eintracht Rheine - Ahlen -:-
16:00Munster 2 - Hammer SpVgg. -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

15:00TUS Dietkirchen - Neuhof -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

15:00SSVg Velbert - Bocholt -:-
15:15Straelen - Meerbusch -:-
16:00Baumberg - Cronenberger -:-
16:00Hilden - Germania Ratingen -:-
16:00Kleve - FC Monheim -:-
17:00Schonnebeck - TuRU Dusseldorf -:-
17:00TVD Velbert - SW Essen -:-
17:00Union Nettetal - Kray -:-

GERMANIA: DFB Junioren Pokal

13:00Stuttgart U19 - Bochum U19 -:-

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

14:00Wolfsburg F - Duisburg F -:-

GRECIA: Super League

17:15OFI Crete - Aris -:-
19:30Panathinaikos - Lamia -:-
20:00Xanthi - AEK -:-

GRECIA: Super League 2

15:00Dramas - Ergotelis -:-

GRECIA: Football League

15:00Ierapetra - PAE Egaleo -:-

INDIA: ISL

16:00Goa - ATK -:-

INDIA: I-League

13:30East Bengal - TRAU FC -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:30Saipa - Persepolis -:-
14:30Gol Gohar - Zob Ahan -:-
15:00Pars Janoobi Jam - Naft M.I.S -:-
15:10Sanat-Naft - Machine Sazi -:-
16:00Esteghlal F.C. - Shahin Bushehr -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00Ballymena - Dungannon -:-
17:00AmânatCliftonville - C. Rangers -:-
17:00Glentoran - Crusaders -:-
17:00Institute - Glenavon -:-
17:00Larne - Coleraine -:-
17:00Warrenpoint - Linfield -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

16:00Dergview - Newry City -:-
16:00H&W Welders - Knockbreda -:-
16:00Loughgall - Queens Univ. -:-
16:00PSNI - Ballyclare -:-
17:00Ballinamallard - Portadown -:-
17:00Dundela - Ards -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

15:00M. Tel Aviv - Nes Tziona -:-
17:30Shmona - Bnei Yehuda -:-
18:30H. Haifa - H. Kfar Saba -:-
19:50H. Raanana - M. Haifa -:-

ISRAEL: Liga Alef South

19:45Agudat Sport Ashdod - Ironi Or Yehuda -:-

ITALIA: Serie A

16:00Brescia - Lecce -:-
19:00Napoli - Parma -:-
21:45Genoa - Sampdoria -:-

ITALIA: Serie B

16:00Ascoli - Cittadella -:-
16:00Entella - Empoli -:-
16:00Frosinone - Pescara -:-
16:00Venezia - Spezia -:-
19:00Livorno - Benevento -:-

ITALIA: Serie C - Group A

22:00Carrarese - Pianese -:-

ITALIA: Serie C - Group B

16:15Modena - Ravenna -:-

ITALIA: Serie C - Group C

22:00Cavese - Ternana -:-

ITALIA: Serie D - Group B

15:30Levico Terme - Tritium -:-

ITALIA: Primavera 1

12:00Fiorentina U19 - Cagliari U19 -:-
14:00Inter U19 - Sassuolo U19 -:-
15:30Napoli U19 - Lazio U19 -:-
15:30Torino U19 - Empoli U19 -:-

ITALIA: Primavera 2

12:00Benevento U19 - Lecce U19 -:-
12:30Ascoli U19 - Livorno U19 -:-
12:30Juve Stabia U19 - Frosinone U19 -:-
12:30Trapani U19 - Cosenza U19 -:-
15:00Parma U19 - Entella U19 -:-
15:30Brescia U19 - Spal U19 -:-
15:30Pisa U19 - Perugia U19 -:-
15:30Pordenone U19 - Venezia U19 -:-
15:30Salernitana U19 - Crotone U19 -:-
15:30Spezia U19 - AC Milan U19 -:-
15:30Verona U19 - Cremonese U19 -:-
17:00Cittadella U19 - Udinese U19 -:-

ITALIA: Serie A Women

13:00Juventus F - Bari F -:-
13:00Verona F - AC Milan F -:-
15:30AS Roma F - Orobica F -:-
15:30Empoli F - Sassuolo F -:-
15:30Florentia F - Tavagnacco F -:-

JAPONIA: J1 League - Retrogradare

06:00Shonan - Tokushima -:-

KENYA: Premier League

14:00Kisumu All-Stars - Bandari -:-

KUVEIT: Premier League

15:05Al Naser - Al Arabi -:-

LIBAN: Premier League

16:00AmânatShabab El Bourj SC - Al Ansar -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

13:45KuPS (Fin) - JIPPO (Fin) -:-

LUME: FIFA Club World Cup

16:00Al-Hilal - Esperance Tunis -:-
19:30Monterrey - Al-Sadd -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

00:00Laferrere - Almirante Brown -:-

MALAWI: Super League

14:30Chitipa United - Dwangwa United -:-
14:30Civil - Mzuni -:-
14:30Mighty Tigers - Moyale Barracks -:-

MALDIVE: Dhivehi Premier League - Al doilea tur

12:50Foakaidhoo - United Victory -:-
18:00TC Sports Club - Nilandhoo -:-

MALTA: Premier League

15:00Mosta FC - Gudja -:-
17:15Senglea Athletics - Tarxien -:-

MALTA: Division 1

15:00Qrendi - Pembroke -:-
17:15Lija Athletic - St. Andrews -:-

MAROC: Botola Pro

19:00Berkane - Difaa El Jadidi -:-
21:00AmânatAgadir - Tanger -:-
21:00AmânatFUS Rabat - Difaa El Jadidi -:-
21:00AmânatKhemis Zemamra - FAR Rabat -:-
21:00AmânatMoghreb Tetouan - Berkane -:-
21:00AmânatRaja Casablanca - Khouribga -:-
21:00AmânatRapide Oued Zem - Wydad -:-
21:00AmânatSafi - Mouloudia Oujda -:-
21:00AmânatYoussoufia Berrechid - Raja Beni Mellal -:-

MAROC: Botola 2

16:00Chabab Atlas Khenifra - Marrakech -:-
16:00Chabab Benguerir - Chabab Rif Hoceima -:-
16:00Dcheira - Chabab Mohammedia -:-
16:00Kenitra - TAS Casablanca -:-
16:00Khemisset - Salmi -:-
16:00Maghreb Fez - Sidi Kacem -:-
16:00RAC Casablanca - Fes -:-
16:00Sale - Widad Temara -:-
21:00AmânatChabab Atlas Khenifra - Chabab Rif Hoceima -:-
21:00AmânatChabab Benguerir - Fes -:-
21:00AmânatDcheira - Widad Temara -:-
21:00AmânatKhemisset - Kenitra -:-
21:00AmânatMaghreb Fez - Marrakech -:-
21:00AmânatSale - Salmi -:-
21:00AmânatSidi Kacem - Chabab Mohammedia -:-
21:00AmânatTAS Casablanca - RAC Casablanca -:-

MAURITANIA: Ligue 1

18:00Kaedi - JAHE -:-
18:00Kedia - Nouakchott King's -:-
18:30Police - Ksar -:-
20:30Tidjikja - SNIM -:-

MAURITIUS: Mauritian League

15:00Cercle De Joachim - Bolton City -:-

NAMIBIA: MTC Premiership

18:00AmânatBlue Waters - Life Fighters -:-
18:00AmânatJulinho Sporting - African Stars -:-
18:00AmânatMighty Gunners - Tura Magic -:-
18:00AmânatOkahandja - Young Brazilians -:-
18:00AmânatUNAM - Eleven Arrows -:-

NIGER: Ligue 1

17:00Ader - ASGNN -:-
17:00Urana - Racing FC de Boukoki -:-

NIGERIA: NPFL

17:00Wikki Tourist - Enugu -:-

NOUA ZEELANDĂ: Campionate de Fotbal

02:00Wellington Phoenix Res 2 - Canterbury -:-
05:30Auckland City - Eastern Suburbs -:-

OLANDA: Eredivisie

19:30Den Haag - Groningen -:-
20:45Sittard - Waalwijk -:-
20:45Venlo - Zwolle -:-
21:45Twente - Vitesse -:-

OLANDA: Tweede Divisie

15:30Excelsior Maassluis - De Treffers -:-
15:30GVVV - HFC -:-
15:30HHC - Quick Boys -:-
15:30Noordwijk - Jong Volendam -:-
15:30Scheveningen - Kozakken Boys -:-
15:30TEC - AFC -:-
16:00Spakenburg - Rijnsburgse Boys -:-
16:30Jong Sparta Rotterdam - ASWH -:-
16:30Katwijk - IJsselmeervogels -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:30Ajax (Am) - Excelsior 31 -:-
15:30Lisse - DVS '33 Ermelo -:-
15:30SteDoCo - VV DOVO -:-
15:30VVOG - ODIN '59 -:-
16:00Jong Almere City - Hoek -:-
16:00ONS Sneek - Sparta Nijkerk -:-
16:30VVSB - Harkemase Boys -:-
19:00EVV - Lienden -:-
19:00GOES - Ter Leede -:-

OLANDA: Eredivisie U19

15:30Ajax U19 - Breda U19 -:-
15:30Alkmaar U19 - Sparta Rotterdam U19 -:-
15:30Groningen U19 - Den Haag U19 -:-
15:30NEC/Oss U19 - Almere U19 -:-
15:30PSV U19 - Feyenoord U19 -:-
15:30Twente U19 - Utrecht U19 -:-
15:30Vitesse U19 - Heerenveen U19 -:-

OMAN: Professional League

14:40Al Orouba - Al Suwaiq -:-
14:40Seeb - Oman Club -:-
17:30Fanja SC - Al Nahda -:-

PALESTINA: West Bank League

14:30Ahli Qalqilyah - Al Amari -:-
15:00Palestinian Forces - Al Khaleel -:-
15:00Wadi Al-Nes - Shabab Alsamu -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

23:00Sol De America - Olimpia Asuncion -:-

PERU: Liga 2 - Grupa promovare

20:00Deportivo Coopsol - Chavelines -:-
22:30AnulatGrau - Carlos Stein -:-
22:30Grau - Llacuabamba -:-

POLONIA: Ekstraklasa

16:00Rakow - Gornik Z. -:-
18:30Slask - Lech -:-
21:00Legia - Plock -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

17:30Maritimo - Boavista -:-
20:00Benfica - Famalicao -:-
22:30Setubal - Aves -:-

PORTUGALIA: LigaPro

13:00Estoril - Nacional -:-
17:00Casa Pia - Mafra -:-
19:15Vilafranquense - Leixoes -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

17:00Camara de Lobos - Berco -:-
17:00Canelas 2010 - Trofense -:-
17:00Valadares Gaia - Amarante -:-
18:00Fontinhas - Marinhense -:-
19:45Agueda - Anadia -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

13:00Academica U23 - Belenenses U23 -:-
13:00Aves U23 - Portimonense U23 -:-
13:00Braga U23 - Leixoes U23 -:-
17:00CD Cova da Piedade U23 - Feirense U23 -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women

16:00Ouriense F - Sporting F -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

15:30Liberec - Karvina -:-
15:30Pribram - Slovacko -:-
15:30Sigma Olomouc - Bohemians 1905 -:-
15:30Zlin - Opava -:-
18:00Ostrava - Sparta Praga -:-

ROMÂNIA: Liga 1

13:00Academica Clinceni - FC Botoșani -:-
15:00Poli Iași - Gaz Metan Mediaș -:-
20:00Univ. Craiova - FC Voluntari -:-

RWANDA: National Football league

15:00Gasogi United - AS Kigali -:-
15:00Gicumbi - Bugesera FC -:-
15:00Heroes FC - APR -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Al doilea tur

16:00Cosmos - San Giovanni -:-
16:00Domagnano - Juvenes/Dogana -:-
16:00Pennarossa - Faetano -:-

SCOŢIA: Premiership

17:00Aberdeen - Hamilton -:-
17:00Hearts - St. Johnstone -:-
17:00Ross County - Kilmarnock -:-
17:00St. Mirren - Livingston -:-

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Arbroath - Dundee Utd -:-
17:00Ayr - Alloa -:-
17:00Dundee FC - Dunfermline -:-
17:00Morton - Queen of South -:-
17:00Partick Thistle - Inverness -:-

SCOŢIA: League One

17:00Airdrieonians - Peterhead -:-
17:00Falkirk - Raith -:-
17:00Forfar - Dumbarton -:-
17:00Montrose - Clyde -:-
17:00Stranraer - East Fife -:-

SCOŢIA: League Two

17:00Annan - Edinburgh City -:-
17:00Brechin - Cowdenbeath -:-
17:00Cove Rangers - Stenhousemuir -:-
17:00Elgin - Albion Rovers -:-
17:00Queen's Park - Stirling -:-

SCOŢIA: Lowland League

16:00Spartans - Dalbeattie Star -:-
17:00BSC Glasgow - Gala Fairydean -:-
17:00Civil Service Strollers - Edinburgh University -:-
17:00Cumbernauld Colts - East Stirlingshire -:-
17:00East Kilbride - Bonnyrigg Rose -:-
17:00Gretna 2008 - Caledonian Braves -:-
17:00Kelty Hearts - Vale Of Leithen -:-
17:00Stirling University - Berwick -:-

SCOŢIA: Highland League

17:00Brora Rangers - Forres Mechanics -:-
17:00Buckie Thistle - Keith -:-
17:00Clachnacuddin - Fraserburgh -:-
17:00Formartine Utd - Wick Academy -:-
17:00Fort William - Strathspey Thistle -:-
17:00Huntly - Deveronvale -:-
17:00Inverurie Loco Works - Turriff Utd -:-
17:00Rothes - Lossiemouth -:-

SENEGAL: Ligue 1

18:30Diambars - Casa -:-
18:30Teungueth - US Goree -:-
19:00Jaraaf - Pikine -:-

SERBIA: Super Liga

15:00Proleter - Radnicki Nis -:-

SEYCHELLES: First Division League

16:30Au Cap - Revengers -:-
16:30Cote d'Or - Foresters FC -:-
16:30La Passe - Anse Reunion -:-

SIERRA LEONE: Premier League

21:00Anti Drugs Strikers - FC Johansen -:-
21:00Central Parade - Diamond Stars -:-

SLOVENIA: Prva Liga

19:00AmânatAluminij - Rudar -:-
19:00AmânatCelje - Bravo -:-
19:00AmânatMura - Maribor -:-
19:00AmânatO. Ljubljana - Triglav -:-
19:00AmânatTabor Sezana - Domzale -:-

SPANIA: LaLiga

14:00Granada - Levante -:-
17:00Real Sociedad - Barcelona -:-
19:30Ath. Bilbao - Eibar -:-
22:00Atl. Madrid - Osasuna -:-

SPANIA: LaLiga2

17:00Mirandes - Huesca -:-
19:00Ponferradina - La Coruna -:-
19:00Tenerife - Alcorcon -:-
22:00Zaragoza - Racing Santander -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 1

13:00Baleares - Las Rozas -:-
18:00Ferrol - Langreo -:-
20:00Pontevedra - Rayo Majadahonda -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 2

16:30Ath. Bilbao B - Barakaldo -:-
17:00Osasuna B - Calahorra -:-
17:00Unionistas - Guijuelo -:-
17:00Valladolid Promesas - Salamanca -:-
17:30Amorebieta - Alaves B -:-
19:00Arenas Club - Haro Deportivo -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 3

13:00Ebro - Castellon -:-
17:00Andorra - Valencia B -:-
18:00Llagostera - Olot -:-
18:00Orihuela - Espanyol B -:-
19:00Villarreal B - Ejea -:-
20:00Hercules - Badalona -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 4

18:00Marbella - Algeciras -:-
18:30Villarrubia - Badajoz -:-
19:00Cartagena - UCAM Murcia -:-
19:30Granada B - Sevilla B -:-
19:30Huelva - Cadiz B -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 1

17:30Pontellas - Compostela -:-
18:00Arzua - Dep. Fabril -:-
18:00Pontes - UD Ourense -:-
18:30Paiosaco - Bergantinos -:-
20:30Ourense CF - Arenteiro -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 2

19:30Caudal Deportivo - Lealtad -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 3

16:30Barreda Balompie - Tropezon -:-
16:30Guarnizo - Vimenor -:-
16:30Ribamontan al Mar - Solares -:-
16:30Torina - Laredo -:-
17:00Siete Villas - Selaya -:-
19:00Union Montanesa Escobedo - Bezana -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 4

13:00Portugalete - Santuxu -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 5

19:00Santfeliuenc - Horta -:-
19:30Banyoles - L'Hospitalet -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 6

17:00Atzeneta - Eldense -:-
18:00Roda - Jove -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 7

18:00Flat Earth - Alcobendas -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 8

16:45La Virgen - Cristo Atletico -:-
16:45Numancia B - Atl. Tordesillas -:-
17:30Atl. Astorga - Almazan -:-
17:30La Granja - La Baneza -:-
17:30Leonesa B - Burgos Promesas -:-
18:30Zamora - Arandina -:-
19:00Becerril - G. Segoviana -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 9

14:00Melilla CD - Antequera -:-
17:45Motril - Torredonjimeno -:-
19:00Linares - Loja -:-
20:45Jaen - Maracena -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 10

17:00Antoniano - Sevilla C -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 11

17:00Ibiza Islas Pitiusas - Andratx -:-
17:00Santanyi - Esporles -:-
17:30Poblense - Platges de Calvia -:-
17:45Manacor - Portmany -:-
18:00Alcudia - Binissalem -:-
19:00Felanitx - Mallorca B -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 12

14:00Tamaraceite - San Fernando -:-
18:30Santa Ursula - Mensajero -:-
18:30SD Tenisca - Vera -:-
19:00Las Palmas C - Union Viera -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 13

17:15Minerva - Olimpico de Totana -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 14

17:00Llerenense - Diocesano -:-
18:30Aceuchal - Extremadura UD B -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 15

16:30Beti Kozkor - Cortes -:-
16:30Lourdes - CD Baztan -:-
16:45Huarte - CD Ardoi -:-
17:00Cirbonero - Valle Egues -:-
17:00Fontellas - Murchante -:-
17:00Pena - Pamplona -:-
17:30Pena Azagresa - Txantrea -:-
18:45Burlades - Mutilvera -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 16

16:30Logrones Promesas - Villegas -:-
19:30Yague - Comillas -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 17

17:30CF Illueca - Belchite 97 -:-
17:30Tarazona - Atletico Monzon -:-
18:15Zaragoza B - Brea -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 18

18:00Tarancon - Toledo -:-
19:30Illescas - Atl. Ibanes -:-

SPANIA: Primera Division Women

13:00Real Sociedad F - EDF Logrono F -:-
18:00Espanyol F - Barcelona F -:-
19:30Betis F - Huelva F -:-

TUNISIA: Liga Profesionala 1

15:00Monastir - Slimane -:-

TUNISIA: Ligue 2

15:00ES Djerba - Jendouba Sport -:-
15:00Hamam-Sousse - AS Djerba -:-
15:00Marsa - SS Sfaxien -:-
15:00Menzel Bouzelfa - Gafsa -:-
15:00Msaken - Ariana -:-
15:00Rades - Gabes -:-
15:00Rejiche - Kasserine -:-
15:00Sfax Railways - Olympique Beja -:-
15:00Stade Gabesien - Oued Ellil -:-

TURCIA: Super Lig

14:00Rizespor - Kasimpasa -:-
16:00Genclerbirligi - Goztepe -:-
19:00Galatasaray - Ankaragucu -:-

TURCIA: 1. Lig

13:00Boluspor - Karagumruk -:-
13:00Erzurum BB - Giresunspor -:-
15:30Istanbulspor - Eskisehirspor -:-
18:00Adanaspor - Menemen Belediye -:-

TURCIA: 2. Lig White Group

12:00H.Trabzon - Bak Spor -:-
12:30Samsunspor - 1922 Konyaspor -:-
12:30Sancaktepe - Manisa FK -:-

TURCIA: 2. Lig Red Group

12:30Kirsehir Belediyespor - FK Vanspor -:-
12:30Tuzlaspor - Eyupspor -:-

TURCIA: 3. Lig Group 1

12:30Cankaya FK - Silivrispor -:-
12:30Manisaspor - Tokatspor -:-

TURCIA: 3. Lig Group 3

12:30Bayrampasa - Halide E. -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

16:30Cardiff Metropolitan - Aberystwyth -:-
16:30Newtown - Carmarthen -:-

ŢARA GALILOR: Cymru North

16:00Gresford - Llandudno -:-
16:00Llanrhaeadr - Guilsfield -:-
16:00Ruthin - Penrhyncoch -:-
16:30Flint - Colwyn Bay -:-
16:30AmânatPorthmadog - Buckley -:-
16:30Prestatyn - Corwen -:-

ŢARA GALILOR: Cymru South

16:00Cwmbran Celtic - Cwmamman United -:-
16:30Afan Lido - Caerau Ely -:-
16:30Cambrian & Clydach - Undy -:-
16:30Haverfordwest - Pontypridd -:-
16:30STM Sports - Llantwit Major -:-

ŢARA GALILOR: Division 1

16:00Aberbargoed - Port Talbot -:-
16:00Garden Village - Croesyceiliog -:-
16:00Penydarren - Dinas Powys -:-
16:00Pontardawe - Caldicot -:-
16:00Ton Pentre - Bridgend Street -:-
16:00Trefelin - Goytre AFC -:-

ŢARA GALILOR: FA Cup

16:30Penybont - Porthmadog -:-

UCRAINA: Premier League

14:00Lviv - Kolos Kovalivka -:-
17:00Zorya - Shakhtar -:-
19:30Olimpik Donetsk - Mariupol -:-

UCRAINA: Youth League

12:00Zorya U21 - Shakhtar U21 -:-
13:00Desna U21 - Din. Kiev U21 -:-
13:00Dnipro-1 U21 - Oleksandriya U21 -:-
13:00Vorskla U21 - Karpaty U21 -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

18:00Kaposvar - Debrecen -:-
18:00Kisvarda - MOL Fehervar -:-
18:00Paks - Mezokovesd -:-
18:00Puskas Academy - Zalaegerszeg -:-
20:30Honved - Ujpest -:-

URUGUAY: Segunda Division - Play-off

21:00Rentistas - Villa Espanola -:-

ZAMBIA: Super League

13:00Kabwe Youth Academy - Kansanshi -:-
14:00Lumwana Radiants - Zanaco -:-
15:00Kabwe - NAPSA Stars -:-
15:00Nkana - Zesco Utd -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Bulawayo Chiefs - Herentals -:-
15:00CAPS Utd - Platinum -:-
15:00Chapungu Utd - Highlanders -:-
15:00Chicken Inn - TelOne -:-
15:00Harare City - Ngezi Platinum -:-
15:00Hwange - ZPC Kariba -:-
15:00Mushowani Stars - Yadah -:-
15:00Triangle - Dynamos -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.