REFRESH

Fotbal » Mâine » Toate meciurile

AFRICA: Campionatul Naţiunilor Africii - Calificări

18:00Burkina Faso - Ghana -:-
18:00AnulatCamerun - Sao Tome and Principe -:-
18:00Coasta de Fildeş - Niger -:-
18:00Congo - Guineea Ecuatorială -:-
18:00DR Congo - Central African Rep. -:-
18:00Guinea - Senegal -:-
18:00Lesotho - Zimbabwe -:-
18:00Libia - Tunisia -:-
18:00Mali - Mauritania -:-
18:00Maroc - Algeria -:-
18:00Namibia - Madagascar -:-
18:00Nigeria - Togo -:-
18:00Rwanda - Etiopia -:-
18:00Sudan - Tanzania -:-
18:00Uganda - Burundi -:-
18:00Zambia - Eswatini -:-

AFRICA DE SUD: Telkom Knockout

21:00Maritzburg Utd - Bidvest Wits -:-

ALBANIA: Super Liga

19:00Teuta - Flamurtari -:-

AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Feminin

01:00Corinthians F - America de Cali F -:-
01:00S. Morning F - Majes F -:-
03:30Nanas F - Sportivo Limpeno F -:-
03:30UAI Urquiza F - Ind. Medellin F -:-

ANGLIA: Championship

21:45Cardiff - Sheffield Wed -:-

ANGLIA: League One

21:45Lincoln - Shrewsbury -:-
21:45Tranmere - Southend -:-

ANGLIA: Professional Development League

15:30Birmingham U23 - Leeds U23 -:-

ANGLIA: Premier League 2

21:00Chelsea U23 - Arsenal U23 -:-
21:00Derby U23 - Everton U23 -:-
21:00Middlesbrough U23 - Reading U23 -:-
21:00Norwich U23 - West Brom U23 -:-
21:00Tottenham U23 - Leicester U23 -:-

ANGLIA: Academii U18

21:00Stoke City U18 - Manchester City U18 -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00Caala - Academica -:-
17:00Cubango - Libolo -:-
17:00Ferroviario do Huambo - Wiliet -:-
17:00Interclube - Petro -:-
17:00Onze Bravos - Primeiro de Agosto -:-
17:00Primeiro de Maio - Desportivo Huila -:-
17:00Sagrada - Progresso -:-
17:00Santa Rita - Sporting de Cabinda -:-
18:00Petro - Progresso -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

17:50Al Adalh - Al-Fateh -:-
18:05Al-Hilal - Damac -:-
20:00Al Ahli SC - Al-Taawon -:-

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

17:50Al Khaleej - Al Qadisiya -:-
18:05Al Batin - Al Taee -:-

ARMENIA: Premier League

14:00Noah - FC Yerevan -:-

AUSTRALIA: A-League

11:30Melbourne Victory - WS Wanderers -:-

AUSTRIA: 2. Liga

20:10A. Klagenfurt - Horn -:-
20:10Amstetten - Lafnitz -:-
20:10Austria II - Innsbruck -:-
20:10BW Linz - Floridsdorfer AC -:-
20:10Vorwarts Steyr - A. Lustenau -:-

AUSTRIA: Regionalliga Est

20:00Neusiedl - Stripfing -:-
20:00Rapid (Am) - Wiener Linien -:-
20:30Drassburg - Ebreichsdorf -:-
20:30Marchfeld - Bruck Leitha -:-
20:30Traiskirchen - Mattersburg (Am) -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

20:00Bad Gleichenberg - Kalsdorf -:-
20:00Sturm Graz (Am) - Stadl Paura -:-
20:00Vocklamarkt - Gleisdorf -:-
20:00Wels - Weiz -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

20:00Schwaz - SC Imst -:-
20:30SV Worgl - FC Zirl -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

20:00Johann - Wals-Grunau -:-
20:00SAK 1914 - Seekirchen -:-

BELGIA: Jupiler League

21:30Mouscron - Club Brugge -:-

BELGIA: Proximus League

21:30Westerlo - Lokeren -:-

BELGIA: Super League Women

21:00RSC Anderlecht F - Club Brugge F -:-
21:00St. Liege F - Gent F -:-
21:30Genk F - Leuven F -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

22:30Bolivar - Guabira -:-

BOLIVIA: Nacional B

03:00Vaca Diez - Santa Cruz -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

20:00Sarajevo - Čelik Zenica -:-

BOTSWANA: Premier League

20:00Jwaneng Galaxy - BR Highlanders -:-
20:00Molepolole - Orapa United -:-

BRAZILIA: Serie A

01:15Avai - Internacional -:-
01:15Santos - Ceara -:-
03:00Fluminense - Athletico-PR -:-

BRAZILIA: Serie B

01:15Botafogo SP - Atletico GO -:-
03:30Cuiaba Esporte - Guarani -:-

BULGARIA: Parva Liga

17:30Vitosha Bistritsa - Cherno More -:-
20:00Dunav Ruse - Etar -:-

BULGARIA: Vtora liga

16:00Chernomorets Balchik - Ludogorets II -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:30USFA - Majestic -:-

CANADA: U Sports

23:15Acadia - Saint Marys -:-

CHILE: Primera División

00:30Everton - Curico Unido -:-
03:00U. De Chile - Deportes Iquique -:-

CHILE: Primera B

00:00Barnechea - Deportes Temuco -:-

CHINA: Super League

14:35Shenzhen - Guangzhou Evergrande -:-
14:35Tianjin Tianhai - Wuhan Zall -:-

CIPRU: Division 2

18:00ASIL Lysi - Ayia Napa -:-

CONGO: Ligue 1

16:00Diables Noirs - Patronage Sainte-Anne -:-
17:00Nico-Nicoye - Otoho d'Oyo -:-
18:00Etoile du Congo - CARA Brazzaville -:-

COREEA DE SUD: National League

13:00Changwon - Gangneung -:-
13:30Gimhae - Gyeongju KHNP -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

05:00U.C.R. - Alajuelense -:-

CROAŢIA: 1. HNL

19:00Gorica - Din. Zagreb -:-

CROAŢIA: 2. HNL

16:00Dragovoljac - Hajduk Split 2 -:-
16:00Sesvete - Dugopolje -:-
19:00Medjimurje - Croatia Zmijavci -:-

DANEMARCA: Superliga

20:00Aalborg - Odense -:-

DANEMARCA: 1st Division

19:00Viborg - F. Amager -:-
19:30Hvidovre - Vendsyssel -:-

EGIPT: Premier League

16:00Arab Contractors - Aswan SC -:-
18:30Al Ittihad - Wadi Degla -:-
21:00Ismaily - Haras El Hodood -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

04:30Alianza FC - Jocoro -:-
00:15El Vencedor - Metapan -:-

ELVEŢIA: Challenge League

21:00Aarau - Lausanne -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League

17:30Al Dhafra - Ajman -:-
20:00Ittihad Kalba - Al Fujairah -:-

ESTONIA: Esiliiga

19:00Flora U21 - Tallinna Kalev U21 -:-

FINLANDA: Kakkonen - Grupa B - Turul câștigătorilor

19:00KaaPo - Ilves 2 -:-

FRANŢA: Ligue 1

21:45Nice - PSG -:-

FRANŢA: Ligue 2

21:00AC Ajaccio - Nancy -:-
21:00Caen - Valenciennes -:-
21:00Chambly - Sochaux -:-
21:00Chateauroux - Paris FC -:-
21:00Clermont - Rodez -:-
21:00Grenoble - Orleans -:-
21:00Niort - Guingamp -:-
21:00Troyes - Le Mans -:-

FRANŢA: National

19:00Avranches - Toulon -:-
21:00Bastia-Borgo - Red Star -:-
21:00Boulogne - Quevilly Rouen -:-
21:00Cholet - Lyon Duchere -:-
21:00Concarneau - Bourg Peronnas -:-
21:00Creteil - Dunkerque -:-
21:00Laval - Pau -:-
21:00Le Puy - Beziers -:-
21:00Villefranche - GFC Ajaccio -:-

FRANŢA: National 2 - Group C

21:00Andrezieux - Angouleme -:-

GERMANIA: Bundesliga

21:30Frankfurt - Leverkusen -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

19:30Aue - Nurnberg -:-
19:30Furth - Dresda -:-

GERMANIA: 3. Liga

20:00Duisburg - Kaiserslautern -:-

GERMANIA: Regionalliga North

20:30Drochtersen/Assel - Bremen II -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

20:00Erfurt - Bischofswerdaer -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

20:00Verl - Aachen -:-

GERMANIA: Regionalliga Bayern

20:30Memmingen - Buchbach -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Süd

20:00Askania Bernburg - Eilenburg -:-
21:00Luckenwalde - FC Merseburg -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

20:30Hamm United - Sasel -:-
20:30TuS Osdorf - Paloma -:-
21:00Hamburger SV III - Wandsbeker Concordia -:-
21:00Suderelbe - Bramfelder SV -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:00Engers - Kaiserslautern II -:-
20:00Hertha Wiesbach - Elversberg II -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

20:00Eltersdorf - Gebenbach -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

20:30Ingolstadt II - Ismaning -:-

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

20:15Leverkusen F - Hoffenheim F -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

04:00Real Espana - Real Sociedad -:-
04:15Platense - Motagua -:-

INDONESIA: Liga 1

11:30Persela - PSIS Semarang -:-
11:30PSS Sleman - Kalteng Putra -:-
14:30Barito Putera - Badak Lampung -:-
14:30Pusamania Borneo - Bali United -:-
15:30Persib - Persebaya -:-

IRLANDA: Premier Division

21:45Cork City - Dundalk -:-
21:45St. Patricks - Bohemians -:-
21:45UC Dublin - Shamrock Rovers -:-
22:00Finn Harps - Waterford -:-

IRLANDA: Premier Division - Retrogradare

21:45Cabinteely - Drogheda -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

21:45Larne - Glentoran -:-

ISRAEL: Leumit League

16:00H. Akko - H. Bnei Lod -:-
16:00Hapoel Umm al-Fahm - M. Nazareth -:-
16:00MS Kafr Qasim - Hapoel Afula -:-
16:00Nof Hagalil - H. Petah Tikva -:-
16:00Sakhnin - Hap. Ramat Gan -:-

ISRAEL: Liga Alef North

13:30M. Ironi Kiryat - Shapira -:-
14:00H. Herzliya - Hapoel Bnei Zalfa -:-
14:15Hapoel Kaukab - H. Migdal HaEmek -:-
14:30Hapoel Kafr Kanna - M. Tzur Shalom -:-
14:30Ironi Tiberias - Maccabi Tamra -:-
15:00MS Tira - Hapoel Iksal Imad -:-
18:00H. Asi Gilboa - Ironi Baka -:-

ISRAEL: Liga Alef South

13:00H. Bikat Hayarden - Maccabi Shaarayim FC -:-
13:45Maccabi Jaffa - Hapoel Kfar Shalem -:-
14:00Hak. Ramat Gan - Ironi Or Yehuda -:-
14:00Nordia Jerusalem - Agudat Sport Ashdod -:-
14:15Maccabi Yavne - Holon Yermiyahu -:-
14:30Kiryat Gat - Hapoel Azor -:-
18:00H. Marmorek - Shimshon Kafr Qasim -:-

ITALIA: Serie B

22:00Cittadella - Cosenza -:-

ITALIA: Primavera 1

15:00Pescara U19 - Juventus U19 -:-
17:00Lazio U19 - Atalanta U19 -:-

JAPONIA: J1 League

13:00Sapporo - C-Osaka -:-
13:00Yamaga - Kashima -:-
13:30Urawa - Oita -:-

KUVEIT: Premier League

17:45Yarmouk - Al Naser -:-
20:00Al Shabab - Al Arabi -:-

LIBAN: Premier League

15:30Al Akhaa Al Ahli - Salam Zgharta -:-

MACEDONIA DE NORD: 1. MFL

15:30Shkendija - Akademija Pandev -:-

MALTA: Premier League

19:00Mosta FC - Santa Lucia -:-
21:15Senglea Athletics - Sliema -:-

MALTA: Division 1

19:00Qrendi - Naxxar Lions -:-
20:00St. Andrews - Pieta Hotspurs -:-
21:15Pembroke - Swieqi -:-

MAURITANIA: Ligue 1

19:00Sahel - Nouakchott King's -:-
19:30Ksar - Kedia -:-
21:30Tidjikja - Garde Nationale -:-

MEXIC: Ascenso MX - Apertura

05:00Dorados - Atlante -:-

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

00:00Necaxa F - Toluca F -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

04:00Esteli - Ocotal -:-

OLANDA: Eerste Divisie

21:00Cambuur - FC Oss -:-
21:00Den Bosch - Roda -:-
21:00Dordrecht - Helmond -:-
21:00Eindhoven - Breda -:-
21:00G.A. Eagles - FC Volendam -:-
21:00Jong AZ - Jong Ajax -:-
21:00Jong Utrecht - Graafschap -:-
21:00Maastricht - Excelsior -:-
21:00Nijmegen - Jong PSV -:-
21:00Telstar - Almere -:-

OMAN: Professional League

16:00Saham - Al Orouba -:-
16:15Al Nasr - Fanja SC -:-
17:15Seeb - Bahla -:-
18:15Al-Rustaq - Oman Club -:-
18:15Muscat - Mirbat -:-
18:45Sohar - Al Nahda -:-
19:00Dhofar - Al Suwaiq -:-

PALESTINA: West Bank League

16:30Merkaz - Al Khaleel -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30Binacional - Alianza Huanuco -:-

POLONIA: Ekstraklasa

19:00Zaglebie - Pogon Szczecin -:-
21:30Wisla - Piast -:-

POLONIA: Division 1

19:00Chrobry Glogow - Chojniczanka -:-
19:00Puszcza - Tychy -:-
19:00Suwalki - Odra Opole -:-
20:00Stal Mielec - Sandecja -:-
21:45Legnica - Olsztyn -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

22:30CD Cova da Piedade - Benfica -:-

PORTUGALIA: Liga Revelacao U23

13:00Estoril U23 - Aves U23 -:-
17:00Belenenses U23 - Famalicao U23 -:-
17:00Feirense U23 - Maritimo U23 -:-
17:00Guimaraes U23 - Leixoes U23 -:-
18:00Rio Ave U23 - Portimonense U23 -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

18:00Vitkovice - Dukla Praga -:-
19:00Usti n. L. - Chrudim -:-
20:00Brno - Varnsdorf -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

19:00Znojmo - Vrchovina -:-

REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP

19:00FC Cheb - Nejdek -:-
19:30Karlovy Vary B - Lomnice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP

19:30Boskovice - Kurim -:-

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

13:00Sigma Olomouc U19 - Meteor Prague U19 -:-
14:00Karvina U19 - Zlin U19 -:-
14:30Ostrava U19 - Sparta Praga U19 -:-

ROMÂNIA: Liga 1

18:00FC Hermannstadt - FC Voluntari -:-
20:30Dinamo București - Gaz Metan Mediaș -:-

RUSIA: Premier League

19:30Akhmat Grozny - Lok. Moscova -:-

RUSIA: PFL - West

15:00Veles Moscow - Pskov -:-
17:00Lokomotiv-Kazanka - Rodina Moscow -:-

RUSIA: Youth League

12:00Zenit U19 - FK Rostov U19 -:-
13:00Sp. Moscova U19 - Kazan U19 -:-
14:00Tambov U19 - Ural U19 -:-

SCOŢIA: Lowland League

21:45East Stirlingshire - Kelty Hearts -:-

SCOŢIA: Scottish Cup

21:05Bonnyrigg Rose - Buckie Thistle -:-
21:30Edinburgh City - Banks O' Dee -:-

SERBIA: Super Liga

19:00Cukaricki - Vojvodina -:-
21:00Steaua Roșie B. - Rad -:-

SEYCHELLES: First Division League

15:00Lightstars - Au Cap -:-
16:30Saint Louis - Revengers -:-

SLOVACIA: 2. liga

17:00Poprad - Ruzomberok B -:-
18:00Podbrezova - Puchov -:-
19:00Skalica - Samorin -:-

SPANIA: LaLiga

22:00Granada - Osasuna -:-

SPANIA: LaLiga2

22:00Cadiz - Las Palmas -:-

SPANIA: Tercera Division - Group 11

21:30Andratx - Alcudia -:-

SUEDIA: Allsvenskan

20:00AFC Eskilstuna - Sundsvall -:-

SUEDIA: Superettan

20:00IK Frej - Halmstad -:-

TURCIA: Super Lig

20:30Galatasaray - Sivasspor -:-

TURCIA: 1. Lig

19:00Akhisarspor - Eskisehirspor -:-

ŢARA GALILOR: Premier League

21:45Druids - Caernarfon -:-
22:00Carmarthen - Aberystwyth -:-

ŢARA GALILOR: Division 1

21:30Goytre AFC - Bridgend Street -:-

ŢARA GALILOR: FA Cup

21:30Cambrian & Clydach - Ynyshir Albions -:-

UCRAINA: Premier League

19:00Shakhtar - Kolos Kovalivka -:-

UCRAINA: Druha Liga

13:00Ch. Odessa 2 - Nova Kakhovka -:-
13:00Kramatorsk 2 - Nikopol -:-
14:00Obolon-Brovar K. 2 - Podillya Khmelnytskyi -:-

UCRAINA: Youth League

13:00Karpaty U21 - Lviv U21 -:-
14:00Zorya U21 - Desna U21 -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

01:30Wanderers - Defensor Sp. -:-

UZBEKISTAN: Super League

13:15Kokand 1912 - Qizilqum -:-
15:30Bunyodkor - AGMK -:-
15:30Met. Bekobod - Sogdiana -:-

VENEZUELA: Copa Venezuela

00:00Caracas - Yaracuy -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.