REFRESH

Fotbal » Mâine » Toate meciurile

AUSTRIA: 2. Liga

19:30Austria II - BW Linz -:-
19:30Dornbirn - Amstetten -:-
19:30Floridsdorfer AC - Vorwarts Steyr -:-
19:30Horn - Liefering -:-
21:25Ried - Lafnitz -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

19:00Smolevichi - Gorodeja -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Slavia Mozyr 2 - Neman 2 -:-
16:00Isloch 2 - Rukh Brest 2 -:-
17:30Slutsk 2 - Zhodino 2 -:-

BULGARIA: Parva liga

18:45Lok. Plovdiv - Etar -:-
21:00Levski - Ludogorets -:-

COREEA DE SUD: K League 1

13:30Incheon - Gangwon -:-

COSTA RICA: Primera División - Clasura

00:00Limon - Grecia -:-
04:00Guadalupe - Alajuelense -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura - Play off-uri

23:00Sporting San Jose - Guanacasteca -:-

CROAŢIA: 1. HNL

21:00Hajduk Split - Zapresic -:-

DANEMARCA: 1st Division

18:30Kolding - Viborg -:-
20:00Skive - Vendsyssel -:-
21:00Fredericia - Vejle -:-

GERMANIA: Bundesliga

21:30Freiburg - Monchengladbach -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

19:30Bochum - St. Pauli -:-
19:30Furth - Sandhausen -:-

GERMANIA: 3. Liga

20:00Magdeburg - Uerdingen -:-

GERMANIA: Bundesliga - Feminin

20:15Hoffenheim F - Leverkusen F -:-

ISLANDA: Cupa

22:15IR Reykjavik - Akureyri -:-
22:15Selfoss - Snaefell -:-
23:00Smari - Njardvik -:-

KOSOVO: Superliga

17:00KF Llapi - Dukagjini -:-

LITUANIA: I Lyga

17:30Nevezis Kedainiai - Zalgiris 2 -:-
18:00Dziugas Telsiai - FK Panevezys 2 -:-
19:00Siauliai FA - Riteriai 2 -:-
19:00Vilniaus Vytis - Kauno Zalgiris 2 -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

15:00KTP (Fin) - PEPO (Fin) -:-
15:00Vålerenga (Nor) - Jerv (Nor) -:-
18:00Ekenas (Fin) - Inter Turku (Fin) -:-
18:30Kromeriz (Cze) - Brumov (Cze) -:-

POLONIA: Ekstraklasa

19:00Korona - Piast -:-
21:30Gornik Z. - Lechia -:-

POLONIA: Division 1

16:30Suwalki - Legnica -:-
18:40Stal Mielec - Puszcza -:-
21:10Chrobry Glogow - Belchatow -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

23:15Guimaraes - Sporting -:-
22:00Santa Clara - Braga -:-
23:15Aves - Belenenses -:-

SERBIA: Super Liga

19:00Proleter - Backa Topola -:-
21:00FK Vozdovac - Napredak -:-

SERBIA: Prva Liga

18:30Zlatibor Cajetina - Trayal Krusevac -:-

SLOVENIA: Prva Liga

20:00Aluminij - Mura -:-
22:00Celje - Rudar -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

21:00Debrecen - Kaposvar -:-

VIETNAM: V.League 1

13:00Hai Phong - Ho Chi Minh -:-
14:00Nam Dinh - The Cong -:-
15:00Sai Gon FC - Binh Duong -:-

VIETNAM: V.League 2

11:30Dong Thap - Can Tho -:-
13:00Pho Hien - Binh Phuoc -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.