REFRESH

Fotbal » 12.01.2022 » Toate meciurile

AFRICA: Africa Cupa Naţiunilor

15:00Tunisia - Mali 0:1
18:00Mauritania - Gambia 0:1
21:00Guineea Ecuatorială - Coasta de Fildeş 0:1

ANGLIA: Premier League

21:45West Ham - Norwich 2:0

ANGLIA: Championship

21:45AmânatBarnsley - Stoke -:-

ANGLIA: League One

21:45Crewe - Charlton 2:1

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

21:45Cray - Bognor Regis 0:1

ANGLIA: EFL Cup

21:45Tottenham - Chelsea 0:1

ANGLIA: FA Youth Cup

21:00Blackburn U18 - Stoke City U18 3:0
21:00Bournemouth U18 - QPR U18 2:0

ANGLIA: Women's League Cup

21:00Leicester F - Manchester City F 0:5

ANGOLA: Girabola League

16:00CD Lunda Sul - Progresso 2:0

ARABIA SAUDITĂ: Division 1

14:00Bisha - Al Orubah 0:2
14:40Al Jabalain - Al-Sahel 1:0
16:40Al Khaleej - Najran 2:1
16:45Al Adalh - Jeddah 1:1

AUSTRALIA: FFA Cup

09:00Sydney FC - Brisbane Roar 1:0

BELGIA: Pro League U21

20:00Oostende U21 - Waasland-Beveren U21 3:1

BOTSWANA: Premier League

16:00BDF XI - BR Highlanders 0:0
16:00Jwaneng Galaxy - Extension Gunners 4:1
16:00Morupule - Police XI 1:0
16:00Notwane - Prisons XI Gaborone 0:1
16:00Sua Flamingoes - Gilport Lions 2:0
16:00Township Rollers - Mogoditshane 3:1

BRAZILIA: Campeonato Cearense

20:00Atletico-CE - Icasa-CE 0:0
21:00Crato - Maracana 0:0

BRAZILIA: Campeonato Potiguar - Primul tur

20:00America-RN - Santa Cruz de Natal 1:0

BRAZILIA: Copa Sao Paulo de juniores

00:15EC Sao Bernardo U20 - Londrina U20 1:4
00:30Forte U20 - Floresta EC U20 2:4
00:30Sao Caetano U20 - Sao Paulo U20 1:2
02:45Oeste U20 - Flamengo U20 3:3

BRAZILIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play-off

16:00Botafogo U20 - EC Sao Jose U20 1:0pen
16:00Novorizontino U20 - Castanhal U20 2:1
16:00Piracicaba U20 - Taubate U20 1:3
16:30Fortaleza U20 - Resende U20 1:2pen
20:00Athletico-PR U20 - America Mineiro U20 1:2pen
20:00Fluminense U20 - Francana U20 3:1
20:00Nova Iguacu U20 - Ferroviaria U20 1:2pen
20:00Vila Nova U20 - Bahia U20 0:2
20:00Votuporanguense U20 - Guarani U20 3:2pen
22:15Gremio U20 - Santa Cruz U20 2:0
23:00Falcon U20 - Velo Clube U20 3:1
23:00Linense U20 - Sport Recife U20 0:2
23:00Mirassol U20 - Atletico-MG U20 3:1
00:30Santos U20 - Chapadinha U20 3:0

CHINA: Super League - Retrogradare

09:30Dalian Pro - Chengdu Rongcheng 0:1
09:30Zhejiang Professional - Qingdao FC 0:0

CIPRU: Division 2

14:30Achyronas Liopetriou - Nea Salamis 0:2
14:30Xylotympou - Olympias Lympion 0:1

CIPRU: Cupa

14:30Ermis - Paralimni 1:1
14:30Sotiras - Karmiotissa 4:3

CONGO DR: Ligue 1

15:30Etoile de Kivu - US Panda 1:1
16:00AmânatAC Rangers - Sanga Balende -:-

COSTA RICA: Primera División - Clasura

23:00AmânatGuanacasteca - Saprissa -:-

EGIPT: League Cup

14:30Al Masry - Misr Elmaqasah 0:3
14:30El Sharkia Lel Dokhan - Future FC 0:3
17:00Pyramids - Al Ittihad 1:2

FRANŢA: Coupe de France Women

19:30Issy F - Lille F 1:5

GAMBIA: GFA League

23:00Fortune - WAA Banjul 1:1

GHANA: Premier League

17:00Medeama - Hearts Of Oak 1:0

GRECIA: Super League

17:15PAOK - Panetolikos 2:0
17:15Smyrnis - OFI Crete 0:3

GRECIA: Super League 2

15:00AEK B - Levadiakos 2:1
15:00Almopos - AEL Larissa 0:1
15:00AmânatAsteras Vlachioti - Zakynthos -:-
15:00Diagoras - PAE Chania 2:2
15:00Ergotelis - O.F. Ierapetra 1:3
15:00Kalamata - Irodotos 2:0
15:00AmânatKaraiskakis - Kallithea -:-
15:00AmânatKarditsa - Veria -:-
15:00Kavala - Apollon Larissa 0:0
15:00AmânatKifisias - Rodos -:-
15:00AmânatO. Volos - PAOK B -:-
15:00AmânatPanathinaikos B - PAE Egaleo -:-
15:00AmânatPierikos - Iraklis 1908 -:-
15:00Thesprotos - Olympiakos B 2:1
15:00AmânatXanthi - Panserraikos -:-

INDIA: ISL

16:00Odisha - Kerala Blasters 0:2

INDONESIA: Liga 1

15:30Persiraja Aceh - PSIS Semarang 0:1

IRAK: Super League

15:00Al Talaba - Al Minaa 0:0

IRAN: Division 1

12:00Astara - Qashqai Shiraz 2:1
12:30Esteghlal Molasani - Malavan 0:3
12:30Kheybar Khorramabad - Shahin Bushehr 3:0
12:30Khooshe Talaee - Shahrdari Hamedan 0:0
12:30Mes Kerman - Esteghlal Khuzestan 1:0
12:30Mes Shahr Babak - Rayka Babol 1:0
12:30Pars Janoobi Jam - Vista Toorbin 1:0
12:30Saipa - Machine Sazi 4:0
12:30Shams Azar Qazvin - Arman Gohar 1:3

ISRAEL: State Cup

19:30Netanya - H. Beer Sheva 1:2d.p.
20:00M. Haifa - B. Jerusalem 4:0

ITALIA: Serie D - Group A

15:30AmânatTicino - HSL Derthona -:-

ITALIA: Serie D - Group B

15:30AmânatCaravaggio - Ponte San Pietro -:-
15:30AmânatCrema - Real Calepina -:-
15:30AmânatSG City Nova - Folgore Caratese -:-

ITALIA: Serie D - Group D

15:30AmânatFanfulla - Lentigione -:-

ITALIA: Serie D - Group E

15:30Pianese - Tiferno Lerchi 2:0

ITALIA: Serie D - Group G

15:30AmânatAprilia - Nuova Florida -:-
15:30AmânatCynthialbalonga - R. Monterotondo -:-
15:30AmânatVis Artena - Muravera -:-

ITALIA: Serie D - Group I

15:30AmânatBiancavilla - Santa Maria Cilento -:-
15:30AmânatGelbison Cilento - Trapani -:-
15:30AmânatSan Luca - Rende -:-

ITALIA: Coppa Italia

18:30Atalanta - Venezia 2:0

ITALIA: Super Cupa

22:00Inter - Juventus 2:1d.p.

ITALIA: Primavera 2

12:00AmânatAscoli U19 - Crotone U19 -:-

ITALIA: Coppa Italia Primavera

14:00AmânatEmpoli U19 - Sassuolo U19 -:-
15:30AmânatFiorentina U19 - Spal U19 -:-
15:30AmânatJuventus U19 - AS Roma U19 -:-

KUVEIT: Premier League

16:40Al-Fahaheel - Yarmouk 1:0

LIBIA: Premier League

15:00Al-Khmes - Mahalla Tripoli 0:0
15:00Al Madina - Al Ittihad 0:1

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

16:00Uganda - Islanda 1:1

LUME: Meciuri amicale între cluburi

12:00Ceske Budejovice (Cze) - Mas Taborsko (Cze) 1:0
12:00Istra 1961 (Cro) - Zarkovo (Srb) 0:2
12:00AnulatLiberec (Cze) - Varnsdorf (Cze) -:-
12:00Plzen (Cze) - Pribram (Cze) 6:0
12:00Sparta Praga (Cze) - Chrudim (Cze) 5:0
12:30CS Mioveni (Rou) - Dinamo București (Rou) 2:0
13:00Wisla (Pol) - L. Mikulas (Svk) 3:0
14:00Bravo (Slo) - Budafoki (Hun) 1:1
14:00Paks (Hun) - Chindia Târgoviște (Rou) 3:0
14:00AnulatUjpest (Hun) - Komarno (Svk) -:-
14:30Lugano (Sui) - FC Basel (Sui) 1:2
15:00Debrecen (Hun) - Kazincbarcika (Hun) 4:0
15:00AnulatGyirmot (Hun) - III. Keruleti TVE (Hun) -:-
15:00AnulatSoroksar (Hun) - Zalaegerszeg (Hun) -:-
15:00AnulatUTA Arad (Rou) - Honved (Hun) -:-
15:00Zalaegerszeg (Hun) - MOL Fehervar (Hun) 1:0
15:30Rijeka (Cro) - Domzale (Slo) 2:3
15:30Sibenik (Cro) - Foresta Suceava (Rou) 2:0
16:00AnulatUniv. Craiova (Rou) - Raufoss (Nor) -:-
17:00UTA Arad (Rou) - Pelican (Gab) 2:1
17:00Young Boys (Sui) - Servette (Sui) 4:2
18:00AnulatKapfenberg (Aut) - Mura (Slo) -:-
18:00AnulatTB Berlin (Ger) - Viktoria Berlin (Ger) -:-
19:00AnulatAustria Viena (Aut) - Wiener (Aut) -:-
19:00Bonner (Ger) - Siegburger (Ger) 3:2
19:00ES Djerba (Tun) - Club Africain (Tun) 0:2
19:30Furstenwalde (Ger) - Mahlsdorf (Ger) 0:2
20:00Botafogo PB (Bra) - CSP (Bra) 2:3
20:00Sparta Lichtenberg (Ger) - Brandenburger (Ger) 0:3
20:30AnulatWestfalia Herne (Ger) - Sodingen (Ger) -:-
21:00Aimore (Bra) - SER Caxias (Bra) 0:0
21:00Lierse K. U21 (Bel) - St. Truiden U21 (Bel) 1:6

LUME: Club Friendly Women

20:00Freiburg F (Ger) - FC Basel F (Sui) 3:2

MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura

01:00Raya2 - Cimarrones de Sonora 1:0
03:05Cancun - Celaya 2:0
05:05Tampico Madero - Alebrijes Oaxaca 1:1

MEXIC: Liga MX U20 - Clasura

19:00Santos Laguna U20 - Tigres U20 1:3

PORTUGALIA: Taça de Portugal

20:45Rio Ave - Tondela 0:1d.p.
22:45Vizela - FC Porto 1:3

QATAR: QSL

17:30Al Ahli Doha - Umm-Salal 2:1
17:30Qatar SC - Shamal 1:1

REPUBLICA CEHĂ: Tipsport liga

11:30Dukla Praga - Bohemians 0:1
11:30Mlada Boleslav - Teplice 4:1
11:30Skalica - Trnava 0:1
16:00Sigma Olomouc - Vyskov 4:2

SEYCHELLES: First Division League

15:30AmânatNorthern Dynamo - Red Star -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1

21:30AmânatPolvorin - Noia -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 5

21:00Peralada - CE Manresa 2:3
21:30San Cristobal CP - Guineueta 6:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

17:30Numancia B - Almazan 1:3

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

19:00CD Torreperogil - Huetor Tajar 3:1
21:00Huetor Vega - Torremolinos 0:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 10

13:00Sevilla C - CD Gerena 0:2

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

20:30Felanitx - Poblense 0:1
21:00Campos - Binissalem 0:3

SPANIA: Tercera RFEF - Group 13

21:00Archena - Bala Azul 3:2

SPANIA: Super Cupa

21:00Barcelona - Real Madrid 2:3d.p.

SPANIA: Primera Division Women

17:00Eibar F - Levante F 1:2
17:00Villarreal F - Atletico Madrid F 0:5
18:00Barcelona F - Huelva F 5:0
18:00Sevilla F - Vallecano F 2:1
18:30Valencia F - Real Sociedad F 0:3
19:30Alaves F - Madrid C. F 2:1
20:30Athletic Bilbao F - Betis F 1:1
21:00AmânatReal Madrid F - Tenerife F -:-

TAILANDA: League Cup

10:00Krabi - Suphanburi 3:2d.p.
10:00Muang Loei - Port MTI FC 1:0pen
10:00Nakhon Ratchasima United - Chiangmai Utd 1:3
10:00Nakhon Si - Nong Bua Pitchaya 1:2
10:00Phitsanulok - Chiangrai 1:2
10:00Pluakdaeng Rayong United - Samut Prakan City 1:3
12:00Lampang - Bangkok Utd 0:1pen
12:00Raj Pracha - Ratchaburi 1:3
13:00Chiangmai FC - Chonburi 0:1
13:00Kasetsart - Khonkaen Utd. 1:2d.p.
13:00Lamphun Warrior - Prachuap 1:2d.p.
13:00Songkhla - Pathum United 1:4
13:00Uthai Thani - Muangthong 1:0
14:00Chainat - Nakhon Ratchasima FC 2:1
14:00Nakhon Pathom - Police Tero 1:2d.p.
14:00Rayong FC - Buriram 0:2

TURCIA: Super Lig Women

11:00Adana Idmanyurd F - Galatasaray F 2:0
11:00ALG Spor F - Kayseri F 7:0
11:00Altay F - 1207 Antalyaspor F 0:5
11:00Amed SK F - Fomget Genclik Ve Spor F 0:2
11:00Belediyesi F - Hatayspor F 1:0
11:00Fatih Vatanspor F - Fenerbahce F 1:0
11:00Hakkarigucu F - Karagumruk F 1:1
11:00Kocaeli Bayan F - Karadeniz Ereglispor F 2:5
11:00Trabzonspor F - Dudullu F 3:0
11:00Yabancilar F - Rizespor F 1:2
13:00Besiktas F - Kirecburnu F 11:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.