REFRESH

Fotbal » 13.01.2022 » Toate meciurile

AFRICA: Africa Cupa Naţiunilor

18:00Camerun - Etiopia 4:1
21:00Capul Verde - Burkina Faso 0:1

ALGERIA: U21 League

15:00Arba U21 - Medea U21 2:1
15:00Oran U21 - RC Relizane U21 0:0

ANGLIA: EFL Cup

21:45Liverpool - Arsenal 0:0

ANGLIA: Premier League Cup

21:00West Brom U23 - Southampton U23 2:2

ANGLIA: FA Youth Cup

21:00Reading U18 - Manchester Utd U18 1:3
21:00Watford U18 - Chelsea U18 2:3d.p.

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

14:30Al Feiha - Al-Fateh 0:0

BAHRAIN: Premier League

16:45Al-Hidd - Al-Muharraq 0:2
19:20Al-Ahli Manama - Al-Hala 1:1

BRAZILIA: Campeonato Potiguar - Primul tur

01:00ABC - Potyguar 2:0
01:00Globo - CE Forca E Luz 2:1
01:00Potiguar - ASSU 3:0

BRAZILIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play-off

23:00Falcon U20 - Velo Clube U20 3:1
23:00Linense U20 - Sport Recife U20 0:2
23:00Mirassol U20 - Atletico-MG U20 3:1
00:30Santos U20 - Chapadinha U20 3:0
01:00Ponte Preta U20 - Jacuipense U20 1:0
02:45Corinthians U20 - Ituano U20 5:0
16:00Atletico GO U20 - Agua Santa U20 2:1
16:00Londrina U20 - Sao Caetano U20 0:1
16:00Sao Bernardo FC U20 - Iape U20 0:2
16:00Vasco U20 - Joinville U20 4:0
16:30Coritiba U20 - CA Juventus U20 1:3
20:00ABC U20 - Retro U20 1:2
20:00Avai U20 - Portuguesa U20 1:2
20:00Canaa U20 - Real Brasilia U20 2:1
20:00Desportivo U20 - Ceara U20 2:0
20:00Ibrachina U20 - Oeste U20 1:2pen
20:00Palmeiras U20 - Maua U20 4:0
22:15Cruzeiro U20 - RB Bragantino U20 1:0
23:00Osasco Audax U20 - SKA Brasil U20 1:0pen
00:30Flamengo U20 - Nautico U20 1:0
00:30Internacional U20 - Flamengo SP U20 3:0

CONGO DR: Ligue 1

13:30Don Bosco - AS Vita Club 0:0
15:30Groupe Bazano - Tshinkunku 2:3
15:30Mazembe - AC Kuya 3:0

COSTA RICA: Primera División - Clasura

02:00AmânatSan Carlos - Santos DG -:-
04:00Zeledon - Grecia 1:1
04:10Guadalupe - Cartagines 3:2

EGIPT: Division 2 - Group C

14:30Abu Qir Semad - Al Zarka 1:0
14:30Alaab Damanhour - El Olympi 1:2
14:30Alexandria SC - El Raja 2:1
14:30Al Hammam - Baladiyat El Mahalla 0:0
14:30El Mansoura - Pioneers 1:2
14:30Haras El Hodood - Salloum 0:0
14:30Kafr El Sheikh - Dekernes 1:0
14:30Said El Mahalla - Al Magd 0:0

EGIPT: League Cup

14:30Al Ahly - El Gounah 0:0
17:00Arab Contractors - National Bank Egypt 1:0
17:00Smouha - Ismaily 0:1

ETIOPIA: Premier League

16:00AmânatDire Dawa - Adama City -:-
16:00AmânatEthiopia Bunna - Fasil Kenema -:-
16:00AmânatHawassa - Defence Force -:-
16:00AmânatJimma Aba Jifar - Wolkite Kenema -:-
16:00AmânatSebeta City - Bahir Dar Kenema -:-
16:00AmânatSidama Bunna - Addis Ababa Ketema -:-
16:00AmânatSt. George - Arba Menche -:-
16:00AmânatWelayta Dicha - Hadiya Hossana -:-

FRANŢA: National

20:00Bourg en Bresse - Bastia-Borgo 0:0

GAMBIA: GFA League

20:00Brikama U. - Steve Biko 0:0
22:00Armed Forces - Elite United 2:1

GRECIA: Super League 2

15:00Niki Volos - AO Trikala 3:0

INDIA: ISL

16:00Chennaiyin - Hyderabad 1:1

INDONESIA: Liga 1

13:15Arema - PSS Sleman 2:0
15:45Persib - Bali United 0:1

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:30Aluminium Arak - Sepahan 0:0
13:30Havadar SC - Sanat-Naft 1:2
13:30Mes Rafsanjan - Peykan 0:0
13:30Tractor-Sazi - Nassaji Mazandaran 1:1
13:30Zob Ahan - Gol Gohar 0:0
14:00Naft M.I.S - Esteghlal F.C. 0:3
14:30Foolad - Shahr Khodrou 2:0
16:00Persepolis - Fajr Sepasi 1:0

ISRAEL: State Cup

20:00Hapoel Hadera - Sakhnin 3:0

ITALIA: Serie B

21:30Benevento - Monza 3:1

ITALIA: Coppa Italia

19:00Napoli - Fiorentina 2:5d.p.
22:00AC Milan - Genoa 3:1d.p.

ITALIA: Coppa Italia Primavera

15:30AmânatSampdoria U19 - Atalanta U19 -:-

KUVEIT: Division 1

16:45Al Jahra - Khaitan 0:1
16:45Al Sahel - Al Sulaibikhat 1:1

LIBIA: Premier League

15:00Al Taawun - Darnes 2:0
18:00Al-Nasr - Al Sadaqa 3:1

LUME: Meciuri amicale între cluburi

12:00Lok. Zagreb (Cro) - Iskra (Mne) 4:0
12:00Slavia Sofia (Bul) - Hebar (Bul) 3:1
13:00Zurich (Sui) - Wuppertaler (Ger) 3:3
15:00AnulatHajduk Split (Cro) - Servette (Sui) -:-
15:30Dugopolje (Cro) - Opatija (Cro) 3:0
16:00Aarau (Sui) - FC Voluntari (Rou) 4:1
16:00Budaorsi (Hun) - Kelen (Hun) 3:1
16:00Rapid Viena (Aut) - Lafnitz (Aut) 4:0
16:00St. Gallen (Sui) - Winterthur (Sui) 5:5
16:30Lechia (Pol) - FC Botoșani (Rou) 3:2
17:00CFR Cluj (Rou) - La Nucia (Esp) 1:0
17:30UD Ibiza (Esp) - Pena Deportiva (Esp) 1:1
18:00Rapid Viena (Aut) - Vorwarts Steyr (Aut) 2:4
20:00AnulatKortrijk (Bel) - Torhout (Bel) -:-
20:30Sprockhovel (Ger) - RW Essen (Ger) 1:4

MALI: Premiere Division

18:00Yeelen - Real Bamako 1:0
20:00AS Police - Korofina 1:1

MEXIC: Liga MX - Clasura

04:06Santos Laguna - Tigres 1:1

MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura

01:00Zacatecas Mineros - Atl. Morelia 1:2
03:05Atlante - Tlaxcala 1:1
05:05Dorados - Tapatio 0:2

PORTUGALIA: Liga Portugal

20:00Famalicao - Belenenses 1:0

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

22:00Louletano - Imortal 2:1

PORTUGALIA: Taça de Portugal

22:45Portimonense - Mafra 2:4

QATAR: QSL

15:20Al-Gharafa - Al-Duhail 2:4
15:20Al Sailiya - Al Arabi 0:1
18:00AmânatAl-Sadd - Al-Rayyan -:-
18:00Al-Wakra - Al Khor 4:1

REPUBLICA CEHĂ: Tipsport liga

14:00Karvina - Pardubice 2:1

SEYCHELLES: First Division League

15:30AmânatBazar Brothers - St John Bosco -:-

SIRIA: Premier League

14:00Al Wahda - Al Nawaeir 1:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1

19:00AmânatArzua - Ponteareas -:-

SPANIA: Super Cupa

21:00Atl. Madrid - Ath. Bilbao 1:2

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.