REFRESH

Fotbal » 14.01.2022 » Toate meciurile

AFRICA: Africa Cupa Naţiunilor

15:00Senegal - Guinea 0:0
18:00Malawi - Zimbabwe 2:1
18:00Maroc - Comoros 2:0
21:00Gabon - Ghana 1:1

ANGLIA: Premier League

22:00Brighton - Crystal Palace 1:1

FRANŢA: Ligue 1

22:00Nice - Nantes 2:1

GERMANIA: Bundesliga

21:30Dortmund - Freiburg 5:1

ALGERIA: Divizia 1

16:00Arba - Medea 4:2
18:00Oran - Relizane 1:1

ALGERIA: Ligue 2

16:00ASM Oran - Temouchent 0:2
16:00Batna - Ouargla 1:0
16:00Bel Abbes - GC Mascara 1:2
16:00Bordj Menail - Annaba 0:0
16:00El Bayadh - Ben Aknoun 3:1
16:00Eulma - Lakhdaria 1:0
16:00Hamra Annaba - Mlila 0:0
16:00MO Bejaia - Khenchela 3:3
16:00MO Constantine - Skikda 1:0
16:00Oued Sly - Saida 1:1
16:00RC Kouba - JSM Tiaret 3:3
16:00SC Ain Defla - Ain Ouessara 1:0
16:00Telaghema - Bordj Bou Arreridj 3:0
16:00US Chaouia - Bejaia 4:0
16:00USMM Hadjout - El Khemis 2:3
16:00Widad Adabi de Boufarik - Harrach 3:2

ALGERIA: U21 League

16:00Chelghoum U21 - Tlemcen U21 2:1
16:00Hussein Dey U21 - Setif U21 0:1

ANGLIA: Premier League 2

21:00Arsenal U23 - West Ham U23 1:1
21:00Birmingham U23 - Stoke U23 1:1
21:00Nottingham U23 - Norwich U23 3:2
21:00Reading U23 - Newcastle U23 1:4

ANGLIA: Premier League Cup

16:00Swansea U23 - Exeter U23 2:2
21:00Charlton U23 - Derby U23 1:2
21:00Wigan U23 - Leeds U23 1:2

ANGLIA: FA Youth Cup

21:00Everton U18 - Sheffield Utd U18 2:1
21:00Leicester U18 - Crewe U18 1:0

ANGOLA: Girabola League

16:00Wiliete - Interclube 1:1

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

14:35Al-Raed - Al-Ittihad FC 1:2
14:50Abha - Al Batin 1:0
16:50Al-Ettifaq - Al Shabab 2:2

AUSTRALIA: A-League

10:45AmânatMacarthur FC - Western United -:-

BELGIA: Jupiler Pro League

21:45Gent - Kortrijk 2:2

BRAZILIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play-off

23:00Osasco Audax U20 - SKA Brasil U20 1:0pen
00:30Flamengo U20 - Nautico U20 1:0
00:30Internacional U20 - Flamengo SP U20 3:0
02:45Sao Paulo U20 - EC Sao Bernardo U20 3:0
16:00Taubate U20 - Botafogo U20 1:2pen
18:15Votuporanguense U20 - Bahia U20 0:1
20:00Ponte Preta U20 - Fluminense U20 0:3
21:00Mirassol U20 - Sport Recife U20 2:0
22:15Novorizontino U20 - Gremio U20 2:1
23:30Falcon U20 - America Mineiro U20 1:2pen
00:30Ferroviaria U20 - Santos U20 0:1pen

BURUNDI: Primus League

15:00Olympic S. - Dynamik 0:1

CIPRU: First Division

17:00Aris - Doxa 1:0
19:00Paeek - AEK Larnaca 2:2

CONGO DR: Ligue 1

16:30JSK - Motema Pembe 0:4

EGIPT: Division 2 - Group B

14:30Al Nasr - Suez SC 0:0
14:30Banha - Bur Fouad 2:2
14:30El Daklyeh - Belbeis 1:0
14:30El Entag El Harby - Tersana 1:1
14:30Marekh - Itesalat 0:0
14:30Petrojet - Al-Sekka 1:1
14:30Porto Suez - Al Qanah 0:0
14:30ZED - Wadi Degla 1:2

EGIPT: League Cup

14:30Zamalek - Enppi 0:0
17:00Ceramica Cleopatra - Pharco 4:2
17:00El Gaish - Ghazl El Mahallah 1:1

FRANŢA: National

20:00Chambly - Stade Briochin 1:1
20:00Chateauroux - Avranches 3:0
20:00Creteil - Le Mans 2:3
20:00Sedan - Villefranche 2:1

FRANŢA: National 2 - Group A

21:00Rouen - Lorient II 1:1

FRANŢA: National 2 - Group D

21:00Bergerac - Trelissac 0:0

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

19:30AmânatLyon F - Soyaux F -:-

GAMBIA: GFA League

18:00AmânatFortune - Falcons -:-
18:00AmânatHawks - WAA Banjul -:-
18:00AmânatReal Banjul - Team Rhino -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

19:30Dresda - Hamburger SV 1:1
19:30Rostock - Hannover 0:1

GERMANIA: 3. Liga

20:00Havelse - Duisburg 0:1

GHANA: Premier League

17:00King Faisal - Karela 0:2

GIBRALTAR: National League

21:45Glacis United - Lynx 3:1

INDIA: ISL

16:00Goa - North East Utd 1:1

INDIA: I-League

10:30AmânatSudeva Delhi - Aizawl -:-
13:00AmânatPunjab - Sreenidi Deccan -:-
16:00AmânatReal Kashmir - Neroca FC -:-

INDONESIA: Liga 1

10:15Persik Kediri - Persikabo 1973 1:2
13:15Barito Putera - Borneo 0:2
13:15Madura United - Bhayangkara Solo 2:3
15:45Persebaya - PSM Makassar 2:1

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

21:45Newry City - H&W Welders 1:2

ISLANDA: Fotbolti.net Cup

20:00Leiknir - Breidablik 1:3

ISRAEL: Leumit League

15:00H. Kfar Saba - H. Ironi Rishon 2:3
15:00H. Raanana - H. Petah Tikva 1:1
15:00Nes Tziona - H. Akko 0:0

ISRAEL: Liga Alef North

10:30Shapira - Ironi Tiberias 1:2
11:00Tzeirei Kafr Kanna - Maccabi Tamra 3:2
12:30H. Herzliya - Hapoel Kaukab 2:3
13:00H. Migdal HaEmek - Tayibe 1:4
13:00Ironi Baka - Hapoel Bnei Zalfa 3:1
13:00Ironi Nesher - Hapoel Bueine 0:1

ISRAEL: Liga Alef South

12:00H. Bikat Hayarden - Holon Yermiyahu 0:2
12:00SC Dimona - Nordia Jerusalem 3:0
12:00Shimshon Tel Aviv - MS Ironi Kuseife 0:2
12:30H. Bnei Lod - Bnei Eilat 3:2
12:30Shimshon Kafr Qasim - M. Herzliya 0:0
12:45Ashkelon - M. Ironi Ashdod 0:2
13:00Maccabi Jaffa - Hapoel Azor 2:2
13:30Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Shaarayim FC 3:0

ITALIA: Serie B

21:30Ternana - Ascoli 2:4

KENYA: Premier League

12:00Posta Rangers - Ulinzi Stars 1:1

LIBAN: Premier League

14:15Tripoli - Al Ansar 2:2

LIBIA: Premier League

15:00Al Ahly Benghazi - Al Akhdar 2:0
15:00Khaleej Sirte - Shabaab Al Jabal 2:2

LUME: Meciuri amicale între cluburi

01:00Sport PB (Bra) - Sete de Setembro (Bra) 1:1
12:00AnulatMalaga (Esp) - Puskas Academy (Hun) -:-
12:00AnulatMTK Budapest (Hun) - Csakvari (Hun) -:-
12:00R. Union (Esp) - Eibar (Esp) 0:1
13:00Hobro (Den) - Randers (Den) 0:3
13:00Slask (Pol) - Warta (Pol) 1:0
14:00Liberec (Cze) - Chindia Târgoviște (Rou) 2:0
14:00U Craiova 1948 (Rou) - CSC 1599 Șelimbăr (Rou) 3:0
15:00A. Lustenau (Aut) - Tirol (Aut) 1:1
15:00Gorica (Cro) - Radomlje (Slo) 4:0
15:00Neftci Baku (Aze) - Kisvarda (Hun) 2:2
15:00Rakow (Pol) - Rapid București (Rou) 1:2
15:00AnulatRohoznik (Svk) - Raca (Svk) -:-
16:00Aarau (Sui) - UTA Arad (Rou) 2:1
16:00AnulatHaladas (Hun) - Hartberg (Aut) -:-
16:00Salzburg (Aut) - Amstetten (Aut) 6:0
16:30AnulatDVTK (Hun) - Waasland-Beveren (Bel) -:-
16:30Europa Point (Gib) - DVTK (Hun) 0:8
17:00Al Khalidiyah (Bhr) - Cordoba (Esp) 1:3
17:00AnulatSlavia Praga (Cze) - Servette (Sui) -:-
17:30AnulatLafnitz (Aut) - Bruck Leitha (Aut) -:-
18:30Viborg (Den) - Jammerbugt (Den) 5:0
19:00B.93 (Den) - Hvidovre IF (Den) 0:1
19:00Kapfenberg (Aut) - Kalsdorf (Aut) 3:1
19:00AnulatMargarethen (Aut) - Horn (Aut) -:-
19:00Wiener Neustadt (Aut) - Austria II (Aut) 5:0
19:30Admira (Aut) - Marchfeld (Aut) 4:1
19:30BK Frem (Den) - AB Kopenhagen (Den) 0:5
20:30Figueirense (Bra) - Brusque (Bra) 0:0
20:30AnulatMondorf (Lux) - Mondercange (Lux) -:-

LUME: Club Friendly Women

15:30Potsdam F (Ger) - Leczna F (Pol) 14:0

MACAU: Elite League

15:00Tak Chun Ka I - Chao Pak Kei 0:8

MALI: Premiere Division

17:30AmânatCS Duguwolofila - ASOM -:-
18:00USFAS Bamako - Stade Malien 1:1
20:00AmânatCO Bamako - Black Stars -:-

MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura

01:00Tepatitlan de Morelos - Correcaminos 1:1

MEXIC: Liga Premier Serie B - Clasura

23:00AmânatAlebrijes de Oaxaca 2 - Cuautla -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Clasura

17:00Necaxa U20 - Monterrey U20 1:1
17:00Queretaro U20 - U.N.A.M. U20 0:1

OLANDA: Eredivisie

21:00Zwolle - Willem II 2:0

OLANDA: Eerste Divisie

21:00Almere - Roda 0:4
21:00Breda - FC Volendam 0:0
21:00Eindhoven - Jong Utrecht 4:0
21:00Excelsior - Graafschap 0:0
21:00AmânatFC Emmen - Helmond -:-
21:00Telstar - Maastricht 2:1
21:00Venlo - Jong PSV 1:4

OLANDA: Eredivisie - Feminin

20:30Ajax F - Den Haag F 2:1
20:30PSV F - Excelsior F 1:0
20:30VV Alkmaar F - Heerenveen F 0:0

PORTUGALIA: Liga 3

17:00Caldas - Real SC 0:1
22:30Setubal - Sporting B 2:1

REPUBLICA CEHĂ: Tipsport liga

16:00Trencin - Sigma Olomouc 1:0

SCOŢIA: Divizia 1

21:45Partick Thistle - Kilmarnock 1:1

SEYCHELLES: First Division League

15:30AmânatForesters FC - Saint Louis -:-

SIRIA: Premier League

14:00Afrin - Al Shorta 0:2
14:00Al Karamah - Foutoua 1:1
14:00Al Taliya - Al Jaish 0:1
14:00Harjaleh - Tishreen 2:2
14:00Hottin - Wathbah 0:2
14:00Jableh - Al-Ittihad 2:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Ruvu Shooting - Mtibwa Sugar 1:1

TURCIA: Super Lig

19:00Besiktas - Gaziantep 1:0
19:00Yeni Malatyaspor - Goztepe 1:2

TURCIA: 1. Lig

19:00Menemenspor - Bandirmaspor 1:1

ŢARA GALILOR: Cymru Premier

21:45AmânatNewtown - Cardiff Metropolitan -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.