REFRESH

Fotbal » 16.01.2022 » Toate meciurile

AFRICA: Africa Cupa Naţiunilor

15:00Gambia - Mali 1:1
18:00Coasta de Fildeş - Sierra Leone 2:2
18:00Tunisia - Mauritania 4:0
21:00Algeria - Guineea Ecuatorială 0:1

ANGLIA: Premier League

16:00Liverpool - Brentford 3:0
16:00West Ham - Leeds 2:3
18:30AmânatTottenham - Arsenal -:-

FRANŢA: Ligue 1

14:00Rennes - Bordeaux 6:0
16:00Lorient - Angers 0:0
16:00Monaco - Clermont 4:0
16:00Reims - Metz 0:1
16:00Strasbourg - Montpellier 3:1
18:05Troyes - Lyon 0:1
21:45Marseille - Lille 1:1

GERMANIA: Bundesliga

16:30Augsburg - Frankfurt 1:1
18:30Bielefeld - Furth 2:2

ITALIA: Serie A

13:30Sassuolo - Verona 2:4
16:00Venezia - Empoli 1:1
19:00AS Roma - Cagliari 1:0
21:45Atalanta - Inter 0:0

SPANIA: LaLiga

15:00Elche - Villarreal 1:0

AFRICA DE SUD: Premier League

12:00AmânatStellenbosch - Sekhukhune -:-

AFRICA DE SUD: Diski Challenge

10:00Amazulu U23 - Cape Town City U23 1:0
10:00Kaizer U23 - Marumo Gallants U23 4:0
10:00Supersport U23 - Royal AM U23 1:3
10:00TS Galaxy U23 - Baroka U23 3:1
13:00Stellenbosch U23 - Sekhukhune U23 0:1

ALBANIA: Super Liga

14:45Egnatia - Partizani 0:3
14:45Kastrioti - Teuta 2:0

ALGERIA: Divizia 1

16:00Biskra - Constantine 2:0
16:00Chlef - Belouizdad 1:2
16:00JS Kabylie - Magra 3:0
17:00Saoura - Paradou 4:1
17:00USM Alger - MC Alger 1:1

ALGERIA: U21 League

11:00Biskra U21 - Constantine U21 1:2
11:00Saoura U21 - Paradou U21 2:1

ANDORRA: Andorra Cup

12:00FC Rangers - UE Engordany 0:5
12:00Inter Escaldes - Sant Julia 3:0
16:00Ordino - FC Santa Coloma 0:2
16:00UE Santa Coloma - Encamp 6:2
20:00Atletic America - Penya 0:2
20:00Carroi - La Massana 2:1

ANGLIA: Championship

14:00Hull - Stoke 0:2

ANGLIA: Premier League 2

14:00Middlesbrough U23 - Sunderland U23 3:2

ANGLIA: Women’s Super League

15:00AmânatEverton F - Chelsea F -:-
16:00Leicester F - Brighton F 1:0
16:30AmânatArsenal F - Reading F -:-
20:45Tottenham F - West Ham F 1:1

ANGLIA: Women’s Championship

14:00Durham F - Crystal Palace F 2:3
16:00Blackburn F - Bristol City F 0:1
16:00Charlton F - Lewes F 1:0
16:00Liverpool F - Watford F 1:0
16:00London City Lionesses F - Sunderland F 3:1
16:00Sheffield Utd F - Coventry United F 3:1

ARGENTINA: Torneos De Verano

02:00Independiente - San Lorenzo 0:1

AUSTRALIA: A-League

09:45AmânatWS Wanderers - Melbourne Victory -:-

AUSTRALIA: A-League Women

05:05Wellington Phoenix F - Brisbane Roar F 2:3
07:05WS Wanderers F - Melbourne Victory F 0:1
09:45Newcastle F - Perth F 1:1

BELGIA: Jupiler Pro League

14:30Antwerp - Charleroi 3:0
17:00Eupen - Cercle Brugge 0:2
19:30Anderlecht - St. Liege 1:1
22:00Genk - Beerschot VA 4:1

BENIN: Ligue 1

17:00Adjidja - Sitatunga 1:1
17:00ASVO - Dragons 2:0
17:00Bembereke - Takunnin 1:1
17:00Dynamo Parakou - Real Sport 0:1
17:00Hodio - Dynamo Abomey 0:2
17:00JAC - Ayema 1:1
17:00Police - Coton FC 0:2
17:00Tonnerre - FC Loto 1:1

BERMUDA: Premier League

21:00AmânatDevonshire Colts - PHC Zebras -:-
21:00AmânatDevonshire Cougars - X-Roads Warriors -:-
21:00AmânatNorth Village Rams - Southampton -:-
21:00AmânatSBRC - Robin Hood -:-

BRAZILIA: Campeonato Baiano

23:30Alagoinhas - Vitoria da Conquista 4:1
21:00Vitoria - Juazeirense 1:1
23:30UNIRB - Barcelona 0:0

BRAZILIA: Campeonato Piauiense

22:00Corisabba - AE Altos 2:2

BRAZILIA: Campeonato Potiguar - Primul tur

20:00America-RN - ASSU 1:0
20:00CE Forca E Luz - ABC 1:4
20:00Santa Cruz de Natal - Potyguar 3:0
21:00Potiguar - Globo 0:0

BRAZILIA: Campeonato Sergipano

21:00Itabaiana - CS Maruinense 4:0

BRAZILIA: Copa Sao Paulo de juniores - Play-off

00:00Retro U20 - Cruzeiro U20 0:2
00:30Flamengo U20 - Oeste U20 0:2
02:45Sao Paulo U20 - Sao Caetano U20 3:0
16:00Bahia U20 - Mirassol U20 1:5
20:00Botafogo U20 - Resende U20 2:1pen
22:15Novorizontino U20 - America Mineiro U20 2:5
00:30Fluminense U20 - Santos U20 1:2

BURUNDI: Primus League

15:00Vital O - Bujumbura C. 1:1

CIPRU: First Division

16:00Anorthosis - AEL Limassol 2:1
19:00Apollon - Omonia 2:0

CIPRU: Division 2

14:30Olympias Lympion - Alki Oroklini 0:1

CONGO: Ligue 1

15:00AS BNG - Inter Club 2:3
15:00Nico-Nicoye - Kondzo 0:0
16:00Leopard - JS Talangai 5:0
17:00Etoile du Congo - Patronage Sainte-Anne 2:0
17:00V. Club Mokanda - CARA Brazzaville 0:0

CONGO DR: Ligue 1

15:30Mazembe - AS Vita Club 1:1
15:30AmânatUS Panda - AC Kuya -:-

COSTA RICA: Primera División - Clasura

02:00Alajuelense - Guadalupe 1:0
19:00Cartagines - Zeledon 2:1
00:00Saprissa - San Carlos 1:2

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura

23:00Barrio Mexico - Puerto Golfito FC 4:0
23:00AmânatCS Uruguay - Santa Ana -:-
23:00San Jose FC - Liberia 1:2
02:00AmânatCofutpa - Municipal Garabito -:-
19:00Puntarenas FC - Carmelita 0:1
23:00Limon - Ad Aserri 0:3

EGIPT: Division 2 - Group A

14:30Dayrout - Mallawi 0:0

EGIPT: League Cup

14:30Future FC - Pyramids 2:1
17:00Al Ittihad - Al Masry 2:2
17:00Misr Elmaqasah - El Sharkia Lel Dokhan 2:1

EL SALVADOR: Primera Division - Clasura

03:00Aguila - Jocoro 0:0
03:00Chalatenango - Atletico Marte 0:0
23:0011 Deportivo - FAS 1:1
23:00Alianza FC - Metapan 0:2
23:00Luis Angel Firpo - Municipal Limeno 1:0
23:15Platense Municipal - Santa Tecla 0:1

EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1

15:00Al Fujairah - Al Arabi 1:2
15:00Al-Taawon - Al Rams 2:1
15:00Al Thaid - Dibba Al Hisn 0:2
15:00Dibba Al Fujairah - Hatta 3:0
15:00Masafi - Al Jazira Hamra 2:1
15:00Masfut - Dubai City 1:1
15:05Al Hamriyah - Al Bataeh 1:1

EMIRATELE ARABE UNITE: Presidents Cup

15:00Ittihad Kalba - Bani Yas 0:2
18:00Al Sharjah - Al-Ahli Dubai 1:0pen

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:30Young Buffaloes - Malanti Chiefs 5:1
15:00Rangers FC - Green Mamba 1:1
15:00Tambankulu - Royal Leopards 2:1
15:00Tambuti - Milling Hotspurs 1:1
15:00Tinyosi - Manzini Wanderers 1:0
15:00Vovovo - Mbabane Highlanders 1:0

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

13:45AmânatParis SG F - Dijon F -:-

FRANŢA: Division 2 Women

13:00AmânatStrasbourg F - Brest F -:-
14:00Lens F - Saint-Malo F 2:1
15:30AmânatAlbi-Marssac F - Nice F -:-
15:30Le Havre F - Lille F 2:2
15:30Orleans F - Metz F 1:2
15:30Saint-Maur F - Nantes F 0:1
15:30Thonon Evian F - Nimes F 0:0
15:30Yzeure Allier F - Merignac F 6:0

GAMBIA: GFA League

18:00AmânatPorts Authority - Steve Biko -:-
18:00AmânatSamger - Elite United -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:30Heidenheim - Ingolstadt 2:1
14:30Sandhausen - Regensburg 0:3
14:30Schalke - Kiel 1:1

GERMANIA: 3. Liga

14:00Verl - Wurzburger Kickers 2:0
15:00AmânatViktoria Berlin - Braunschweig -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

15:00TSV Buchholz 08 - HEBC Hamburg 2:2

GHANA: Premier League

17:00Aduana - Accra Lions 1:1
17:00Ashanti Gold - Elmina Sharks 4:0
17:00Hearts Of Oak - Eleven Wonders 4:1
17:00Medeama - Great Olympics 0:0
17:00Tamale - Bibiani Gold Stars 2:0
17:00WAFA - Dreams 1:1

GIBRALTAR: National League

17:00Lincoln - College 1975 FC 4:0
19:30Magpies - Manchester 62 4:0

GRECIA: Super League

17:15AEK - Panetolikos 1:2
19:30Giannina - Atromitos 1:1
19:30Panathinaikos - Olympiakos 0:0

GRECIA: Super League 2

14:45Apollon Larissa - Almopos 1:1
14:45AmânatApollon Pontou - Karditsa -:-
14:45Episkopi - Kifisias 1:0
14:45AmânatIraklis 1908 - Xanthi -:-
14:45Kallithea - Ergotelis 3:2
14:45Levadiakos - Kalamata 0:0
14:45O.F. Ierapetra - Asteras Vlachioti 3:1
14:45PAE Egaleo - Karaiskakis 1:0
14:45Panserraikos - Thesprotos 2:2
14:45Veria - Pierikos 4:1
14:45Zakynthos - Diagoras 0:2
17:00AEL Larissa - Niki Volos 1:0

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 1

15:00Alexandroupoli - Apollon Paralimniou 1:1
15:00Chrisoupolis - F.C. Pandramaikos 1:1
15:00M. Alexandros Orfaniou - Aris Avatou 2:1
15:00Orfeas Xanthi - Thermaikos FC 1:2
15:00Plagia - A. Asteras 0:4

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 2

15:00Agios Matthaios - Asteras Kalirachis 4:1
15:00Edessaikos - M. Alexandros Trikala 0:0
15:00Iraklis Ampelokipi - Giannitsa 0:2
15:00Kozani - Thyella Sarakinoi 3:0
15:00Makedonikos - Lefkimmi 1:1
15:00Poseidonas Michanionas - Kozani 2:1

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3

15:00Atalanti - Aetos Makrychoriou 3:0
15:00Atromitos Palamas - Amvrysseas 2:1
15:00Elassona - Ethnikos Neou 2:1
15:00Fikis - Nea Artaki 1:3
15:00Iraklis Larissa - Ipato 0:1
15:00Thiseas Agria - Dimitra Efxeinoupolis 2:3

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 4

15:00Aias Gastounis - Ethnikos Skoulikadou 2:0
15:00Diavolitsi - Nafpaktiakos A. 1:0
15:00Panegialios - Anagennisi Arta 0:0
15:00PAO Varda - Amvrakikos Loutrou 3:0
15:00Tilikratis L. - Diagoras Vrachneikon 1:0

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 5

15:00Charavgiakos - Ermis Meligous 0:1
15:00Mykonos - Foinikas N. Epidavrou 0:1
15:00Panarkadikos - Ilioupoli 1:3

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 6

15:00Aittitos Spata - Pyliou 1:0
15:00Karavas - Kyanos A. V. 2:2
15:00Keratsini - E. Piraeus 0:1
15:00Panelefsiniakos - Proodeftiki 0:1
15:00Thyella D. - Aias 2:0

GRECIA: Gamma Ethniki - Group 7

15:00Panionios - AE Neapolis 2:0
15:00Rouf Pao - Poros 1:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura

02:00Antigua - Deportivo Achuapa 1:0
18:30Malacateco - Xelaju 2:0
19:00Solola - Coban Imperial 0:0
21:15Santa Lucia - Municipal 0:2
23:00Guastatoya - Iztapa 3:0

HONG KONG: Premier League

09:00AmânatHK U23 - Resources Capital -:-
13:30AmânatHong Kong FC - Kitchee -:-

INDIA: ISL

16:00AmânatKerala Blasters - Mumbai City -:-

INDONESIA: Liga 1

15:00Persipura - Persiraja Aceh 0:0

IRAK: Super League

12:45Zakho - Naft Missan 0:0
13:00Al Kahraba - Al Minaa 1:0
13:00Al Naft - Samarra 1:0
13:00Baghdad - Al Talaba 0:1
18:00Al Shorta - Al Diwaniya 2:1

ISRAEL: Ligat ha'Al

19:00Hapoel Hadera - Ashdod 2:1
20:00Kiryat Shmona - B. Jerusalem 2:2

ITALIA: Serie B

17:15Monza - Perugia 2:2
17:15Pordenone - Lecce 0:1
17:15Spal - Benevento 1:1

ITALIA: Serie D - Group A

15:30AmânatAsti - Novara -:-
15:30AmânatBorgosesia - Chieri -:-
15:30AmânatBra - Saluzzo -:-
15:30AmânatCitta di Varese - Lavagnese -:-
15:30AmânatHSL Derthona - Vado -:-
15:30AmânatImperia - Gozzano -:-
15:30AmânatLigorna - Caronnese -:-
15:30AmânatLigorna - Fossano -:-
15:30AmânatSanremese - Caronnese -:-
15:30AmânatSestri Levante - PDHA -:-
15:30AmânatTicino - Casale -:-
16:00AmânatBra - Sanremese -:-

ITALIA: Serie D - Group B

15:30AmânatBreno - Vis Nova Giussano -:-
15:30AmânatBrusaporto - Real Calepina -:-
15:30AmânatCastellanzese - Leon -:-
15:30AmânatCrema - Sona -:-
15:30AmânatDesenzano Calvina - Caravaggio -:-
15:30AmânatLegnano - Ciserano-Bergamo -:-
15:30Legnano - Caravaggio 3:0
15:30AmânatOlginatese - Folgore Caratese -:-
15:30AmânatPonte San Pietro - Franciacorta -:-
15:30AmânatSG City Nova - Villa Valle -:-
15:30AmânatUSD Casatese - Arconatese -:-

ITALIA: Serie D - Group C

15:30AmânatAdriese - Union Clodiense -:-
15:30AmânatArzignanoChiampo - Ambrosiana -:-
15:30AmânatCattolica Calcio - Cartigliano -:-
15:30AmânatEste - Campodarsego -:-
15:30AmânatLevico Terme - Dolomiti Bellunesi -:-
15:30AmânatLuparense - Caldiero Terme -:-
15:30AmânatMestre - Cjarlins Muzane -:-
15:30AmânatSan Martino Speme - Montebelluna -:-
15:30AmânatSpinea - Delta Porto Tolle -:-

ITALIA: Serie D - Group D

15:30AmânatForli - Alcione Milano -:-
15:30AmânatG.S. Bagnolese - Ath. Carpi -:-
15:30Lentigione - Aglianese Calcio 3:0
15:30AmânatLentigione - Seravezza Pozzi -:-
15:30AmânatPrato - Rimini -:-
15:30AmânatRavenna - Real Forte Querceta -:-
15:30AmânatSammaurese - Fanfulla -:-
15:30AmânatSan Donnino - Forli -:-
15:30AmânatSan Donnino - Mezzolara -:-
15:30AmânatSasso Marconi - Ghivizzano Borgo -:-
15:30AmânatSCD Progresso - Correggese -:-
15:30AmânatTritium - Aglianese Calcio -:-

ITALIA: Serie D - Group E

15:30AmânatASD Cascina - Follonica Gavorrano -:-
15:30AmânatCannara - Poggibonsi -:-
15:30AmânatFlaminia - Pro Livorno -:-
15:30AmânatLornano Badesse - Tiferno Lerchi -:-
15:30AmânatMontespaccato - Foligno -:-
15:30AmânatRieti - Sangiovannese -:-
15:30AmânatScandicci - Pianese -:-
15:30AmânatTrestina - Arezzo -:-
15:30AmânatUnipomezia - San Donato -:-

ITALIA: Serie D - Group F

15:30AmânatCastelfidardo - Vastogirardi -:-
15:30AmânatCastelnuovo Vomano - ASD Pineto Calcio -:-
15:30AmânatChieti - Nereto -:-
15:30AmânatMatese - Porto D'Ascoli -:-
15:30AmânatMontegiorgio - Alto Casertano -:-
15:30AmânatSambenedettese - Trastevere Calcio -:-
15:30AmânatS. N. Notaresco - Fiuggi -:-
15:30AmânatUS Tolentino - Recanatese -:-
15:30AmânatVastese - Fano -:-

ITALIA: Serie D - Group G

15:30AmânatAfragolese - Vis Artena -:-
15:30AmânatAprilia - Gladiator -:-
15:30AmânatAtletico Uri - Muravera -:-
15:30AmânatCalcio Giugliano - Torres -:-
15:30AmânatCynthialbalonga - Ostia Mare -:-
15:30AmânatInsieme Formia - Nuova Florida -:-
15:30AmânatLanusei Calcio - Arzachena -:-
15:30AmânatLatte Dolce - Carbonia -:-
15:30AmânatR. Monterotondo - Cassino -:-

ITALIA: Serie D - Group H

15:30AmânatAltamura - A.C.D. Nardo -:-
15:30AmânatBrindisi - Francavilla -:-
15:30AmânatCasarano - Gravina -:-
15:30AmânatCitta di Fasano - Audace Cerignola -:-
15:30AmânatMolfetta Calcio - Lavello -:-
15:30AmânatNocerina - Bisceglie -:-
15:30AmânatRotonda - Bitonto -:-
15:30AmânatSan Giorgio - Virtus Matino -:-
15:30AmânatSorrento - Mariglianese -:-
15:30AmânatSS Nola 1925 - Casertana -:-

ITALIA: Serie D - Group I

15:30AmânatBiancavilla - San Luca -:-
15:30AmânatCastrovillari - Gelbison Cilento -:-
15:30AmânatCittanovese - AS Acireale -:-
15:30AmânatGiarre - Portici 1906 -:-
15:30AmânatRende - Cavese -:-
15:30AmânatSancataldese - Paterno -:-
15:30AmânatSanta Maria Cilento - San Luca -:-
15:30AmânatSanta Maria Cilento - Real Aversa -:-
15:30AmânatTrapani - S. Agata -:-
15:30AmânatTroina - Lamezia Terme -:-

ITALIA: Coppa Italia Serie D

15:30Prato - Follonica Gavorrano 1:2

ITALIA: Primavera 1

11:40AmânatAS Roma U19 - Lecce U19 -:-
12:00AmânatSampdoria U19 - Fiorentina U19 -:-
13:30AmânatNapoli U19 - Spal U19 -:-
15:30AmânatAtalanta U19 - Torino U19 -:-

ITALIA: Serie A Women

13:00Pomigliano F - Juventus F 0:5
13:30Fiorentina F - Sassuolo F 1:6
15:30Inter F - Napoli F 1:1

ITALIA: Serie B Women

15:30AmânatCesena F - Cittadella F -:-
15:30AmânatCortefranca F - Chievo Verona F -:-
15:30AmânatPalermo F - Brescia F -:-
15:30AmânatPink Bari F - Torres F -:-
15:30AmânatPro Sesto F - Ravenna F -:-
15:30AmânatRoma CF F - Como F -:-
15:30AmânatTavagnacco F - San Marino Academy F -:-

JAMAICA: Premier League

20:00Arnett Gardens - Cavalier 1:2
22:00Waterhouse - Montego Bay 2:1

KENYA: Premier League

14:00Bidco United - Sofapaka 1:1
14:00Gor Mahia - Talanta FC 2:0
14:00KCB - Kakamega Homeboyz 2:3
14:00Tusker - Nairobi City 0:1
14:00Vihiga - Bandari 1:1
14:00Wazito - Nzoia Sugar 2:1

LESOTHO: Premier League

15:00AmânatBantu - Linare -:-

LIBAN: Premier League

14:15Bourj FC - Al Hikma 2:0
16:45AmânatAl Akhaa Al Ahli - Nejmeh SC -:-

LIBIA: Premier League

15:00Al Ahly Tripoli - Al-Khmes 3:1
15:00Mahalla Tripoli - Al Shat 1:1

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

23:00Peru - Panama 1:1
00:30Columbia - Honduras 2:1

LUME: Meciuri amicale între cluburi

23:00AnulatCarlos Mannucci (Per) - Grau (Per) -:-
11:00Mlada Boleslav B (Cze) - Kladno (Cze) 2:0
11:30Slavia Praga B (Cze) - Zivanice (Cze) 3:3
11:45AnulatPaloma (Ger) - Sasel (Ger) -:-
12:00Lok. Zagreb (Cro) - Opatija (Cro) 2:3
14:00Renova (Mkd) - Besa 1976 (Mkd) 1:1
14:30Rostocker FC (Ger) - Dynamo Schwerin (Ger) 1:0
15:00Cronenberger (Ger) - Ennepetal (Ger) 3:0
15:00AnulatDebrecen (Hun) - Ujpest (Hun) -:-
15:00AnulatFerencvaros (Hun) - Sp. Subotica (Srb) -:-
15:00Geestemunde (Ger) - Drochtersen/Assel (Ger) 0:3
15:00Monchengladbach II (Ger) - Remscheid (Ger) 2:1
15:00Parnu JK Vaprus (Est) - Paide (Est) 0:2
15:00Varazdin (Cro) - Celje (Slo) 1:2
15:30Din. Zagreb (Cro) - Koper (Slo) 4:2
15:30Dugopolje (Cro) - Iskra (Mne) 5:1
15:30Hajduk Split (Cro) - Siroki Brijeg (Bih) 2:1
16:00Bovinghausen (Ger) - Duisburg (Ger) 3:4
16:00Leher (Ger) - SFL Bremerhaven (Ger) 2:4
16:00Maribor (Slo) - Triglav (Slo) 4:0
16:00AnulatSiegburger (Ger) - Uerdingen (Ger) -:-
16:00Zaglebie (Pol) - FC Voluntari (Rou) 1:0
16:30Galway (Irl) - Finn Harps (Irl) 1:0
17:00AnulatJeunesse Canach (Lux) - Benfica (Lux) -:-
20:00Alianca (Bra) - CSE (Bra) 0:0
21:00Treze (Bra) - 7 de Setembro (Bra) 2:0
23:15Belgrano (Arg) - U. Espanola (Chi) 2:0

MACAU: Elite League

13:00Monte Carlo - Lun Lok 5:1
15:00CFB Macau - Cheng Fung 0:4

MEXIC: Liga MX - Clasura

01:00Atlas - Atl. San Luis 1:0
03:00Tigres - Puebla 0:2
05:00Cruz Azul - Juarez 1:0
05:06Tijuana - Leon 1:1
20:00Toluca - Santos Laguna 3:1

MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura

00:00Leones Negros - Pumas Tabasco 3:1

MEXIC: Liga Premier Serie A - Clasura

23:00AmânatInter de Queretaro - Canoneros Marina -:-
23:00AmânatLeviatan - La Piedad -:-
23:30Mazorqueros - Colima FC 3:2
23:30AmânatTritones Vallarta - Mineros de Fresnillo -:-
00:00Cafetaleros - Escorpiones 4:2
00:00Catedraticos Elite - Coras 0:2
00:00AmânatGavilanes de Matamoros - Leones Negros 2 -:-
00:00AmânatSaltillo - UA Zacatecas -:-
00:15Canamy - Lobos ULMX 2:2
20:00Montaneses - Dongu 3:0
23:00Yalmakan - Inter Playa Del Carmen 0:0

MEXIC: Liga Premier Serie B - Clasura

23:00Uruapan - Guerreros De Xico 7:0
23:00AmânatHuracanes Izcalli - Ciervos -:-

MEXIC: Liga MX U20 - Clasura

01:45Tijuana U20 - Leon U20 1:2
17:00Pachuca U20 - Guadalajara U20 1:2
17:00Toluca U20 - Santos Laguna U20 4:2

MEXIC: Liga MX Women - Clasura

01:00Queretaro F - Pachuca F 0:2
20:00Puebla F - Monterrey F 0:3

NIGERIA: NPFL

16:30Gombe - Enyimba 0:0
17:00Abia Warriors - Heartland 1:0
17:00Enugu - MFM FC 2:0
17:00Kano - Niger 1:0
17:00Nasarawa - Lobi Stars 2:1
17:00Plateau - Dakkada FC 5:0
17:00Rivers United - Kwara 3:0
17:00Shooting Stars - Sunshine Stars 2:2
17:00Wikki Tourist - Remo Stars 1:2

OLANDA: Eredivisie

13:15Utrecht - Ajax 0:3
15:30Cambuur - Sparta Rotterdam 1:1
15:30Groningen - PSV 0:1
17:45Sittard - Alkmaar 1:2

OLANDA: Tweede Divisie

15:30AmânatHFC - AFC -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:00AmânatADO 20 Heemskerk - Hoogland -:-
15:00AmânatBlauw Geel - USV Hercules -:-
15:00AmânatDongen - Westlandia -:-
15:00AmânatGemert - HSC '21 -:-
15:00AmânatGVV Unitas - Groene Ster -:-
15:00AmânatHVV Hollandia - HV & CV Quick -:-
15:30AmânatEVV - Watergraafsmeer -:-
15:30AmânatOostzaan - FC Oss -:-
15:30AmânatUNA - DEM -:-

OLANDA: Eredivisie - Feminin

13:15PEC Zwolle F - Twente F 1:4

PORTUGALIA: Liga Portugal

17:30Santa Clara - Tondela 2:2
20:00Vizela - Sporting 0:2
20:30Famalicao - Ferreira 0:0
22:30Belenenses - FC Porto 1:4

PORTUGALIA: Liga Portugal 2

13:00Nacional - Benfica B 0:3

PORTUGALIA: Liga 3

13:00Braga B - Canelas 2010 0:1
17:00S. Joao Ver - Pevidem 0:0
17:00Torreense - Santarem 1:0

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

13:00Coruchense - Operario 1:3
14:00CD Rabo Peixe - Sintrense 0:1
17:00Castro Daire - Leca 2:0
17:00Ferreira de Aves - Alvarenga 1:0
17:00Gondomar - Sp. Espinho 1:6
17:00Juv. Evora - Imortal 4:0
17:00Limianos - Forjaes 5:2
17:00Louletano - FC Barreirense 4:0
17:00Macedo Cavaleiros - SC Vila Real 1:1
17:00Marinhense - Idanhense 2:2
17:00Oleiros - Peniche 0:0
17:00OS Belenenses - Pero Pinheiro 0:0
17:00Pinhalnovense - Uniao Montemor 0:3
17:00Salgueiros - Gouveia 4:0
17:00Santa Marta Penaguiao - Amarante 3:3
17:00Sao Martinho - Paredes 2:3
17:00SB Castelo Branco - SC Praiense 1:3
17:00Sertanense - Condeixa 0:0
17:00Tirsense - Mirandela 0:0
17:00Vila Mea - Berco 2:1
17:00Vilaverdense - SC Vianense 1:1
18:00Fontinhas - Vitoria Sernache 2:2
18:00Sporting Ideal - Loures 1:3

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupă campionat

15:00Sporting F - Famalicao F 0:1
17:00Albergaria/Durit F - Braga F 0:3

PORTUGALIA: Liga BPI Women - Grupă retrogradare

12:30Valadares Gaia F - Varzim F 2:0
17:00Estoril F - Atletico F 2:0
17:00Ouriense F - Amora F 1:3

RWANDA: Premier League

12:30Gorilla - Bugesera FC 1:1
15:00Kiyovu - APR 0:0

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00AmânatCosmos - Pennarossa -:-
16:00AmânatLa Fiorita - Fiorentino -:-
16:00AmânatSan Giovanni - Domagnano -:-
16:00AmânatTre Fiori - Juvenes/Dogana -:-

SCOŢIA: SWPL 1 Women

15:00Aberdeen F - Spartans F 2:3
15:00Glasgow City F - Hamilton F 1:0
16:00Hearts F - Rangers F 0:5
16:00Motherwell F - Partick Thistle F 2:2
18:10Hibernian F - Celtic F 1:1

SPANIA: Segunda RFEF - Group 1

14:45Leganes B - Langreo 1:1

SPANIA: Segunda RFEF - Group 2

13:00UD Logrones B - Naxara 3:0
18:30Sestao - Izarra 0:0

SPANIA: Segunda RFEF - Group 3

16:00Huesca B - Cerdanyola 2:0

SPANIA: Segunda RFEF - Group 5

18:00Mar Menor - Ejido 1:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 1

17:00Sofan - Racing Club Villalbes 1:2
17:30Alondras - Silva SD 0:2
18:00AmânatBarco - Estradense -:-
18:00AmânatPonteareas - Rapido de Bouzas -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 3

12:45Barreda Balompie - Textil Escudo 2:1
12:45Guarnizo - Noja 1:1
12:45Siete Villas - Selaya 2:2
18:00Naval Reinosa - Torrelavega 2:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 5

13:00AmânatGranollers - Grama -:-
13:00L'Hospitalet - Pobla Mafumet 4:2
13:30AmânatSant Andreu - Girona B -:-
17:30Olot - Vilafranca 5:1
17:30Peralada - San Cristobal CP 1:1
19:00AmânatGuineueta - Asco -:-
19:00UE Sants - CE Manresa 0:1
19:00Vilassar de Mar - UE Figueres 1:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 6

12:30Recambios Colon - Atzeneta 0:1
13:00Castellon B - Ilicitano 0:0
17:30Orihuela - Beniganim 4:0
18:00Olimpic Xativa - Valencia B 0:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 7

12:30AD Torrejon - Tres Cantos 0:1
12:30Alcorcon B - CDE Madrid 3:1
12:30Carabanchel - Villaverde San Andres 0:2
12:30Colonia M. - Trival Valderas 0:0
13:00Atl. Madrid B - Ursaria 0:0
13:00Las Rozas - Parla 3:0
13:00AmânatPozuelo de Alarcon - Moratalaz -:-
13:00RSD Alcala - Complutense 1:0
17:30AmânatGalapagar - Getafe B -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 8

17:00AmânatNumancia B - Salamanca B -:-
18:00Guijuelo - Ribert 3:1
18:00AmânatReal Avila - Arandina -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 9

13:00Jaen - Torre del Mar 3:1
13:00Malaga B - Atletico de Porcuna 1:3
18:00UD San Pedro - Torremolinos 0:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 10

13:00CD Utrera - Cabecense 3:0
13:00Los Barrios - CD Gerena 0:0

SPANIA: Tercera RFEF - Group 11

12:30Portmany - Binissalem 2:0
13:00Constancia - Poblense 0:3
13:00Inter Ibiza - Soller 3:1
13:00Mercadal - Platges de Calvia 0:1
13:00Son Veri - Murense 2:1
17:00Serverense - Mallorca B 1:1
19:00AmânatCampos - Sant Jordi -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 12

14:00CD Buzanada - Villa Santa Brigida 1:1
14:00AmânatHerbania - Yaiza -:-
14:00Lanzarote - Las Palmas C 1:0
14:00Vera - Santa Ursula 0:1
19:00AmânatSD Tenisca - Gran Tarajal -:-

SPANIA: Tercera RFEF - Group 13

13:00EG El Palmar CF - Mazarron CF 1:0
13:00Real Murcia B - Yeclano 0:1
17:00Racing Murcia - Bullense 1:0
17:15Deportiva Minera - Bala Azul 3:1
17:30Archena - Caravaca 2:3
17:30Cartagena FC - CAP Ciudad de Murcia 1:3
17:30Huercal-Overa - UCAM Murcia B 3:2
17:30Lorca Deportiva - Cartagena B 2:2
17:30UD Los Garres - La Union 2:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 14

17:30Don Alvaro - UP Plasencia 3:0
17:30Llerenense - Moralo 1:1
17:30Olivenza - Azuaga 0:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 15

13:00Beti Kozkor - Huarte 1:2
17:15CD Cantolagua - Txantrea 1:0
17:30Cirbonero - Murchante 1:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 16

18:00Alfaro - Oyonesa 1:2
18:00CDFC Calzada - Anguiano 1:1
18:00Vianes - River Ebro 3:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 17

12:30Giner Torrero - Biescas 0:0
12:30Zaragoza B - Epila 2:0
12:45Barbastro - Santa Anastasia 0:0
13:00AmânatCalamocha - Belchite 97 -:-
17:00Atletico Monzon - Binefar 3:0
17:00Borja - Caspe 2:1
17:00Carinena - Robres 2:1

SPANIA: Tercera RFEF - Group 18

12:30Almansa - Illescas 0:2
12:30AmânatTarancon - Huracan de Balazote -:-
13:00Ciudad Real - Quintanar 0:0
13:00Villarrobledo - San Clemente 2:0
17:00Torrijos - Guadalajara 1:1
18:00Conquense - Villacanas 1:2
19:00La Roda - Villarrubia 0:3

SPANIA: Copa del Rey

13:00Baleares - Valencia 0:1
17:00Betis - Sevilla 2:1

SPANIA: Super Cupa

20:30Real Madrid - Ath. Bilbao 2:0

SPANIA: Primera Division Women

12:00Betis F - Eibar F 2:0
12:00Levante F - Athletic Bilbao F 2:3
12:00AmânatVallecano F - Real Madrid F -:-
12:30Atletico Madrid F - Huelva F 3:2
13:00AmânatReal Sociedad F - Barcelona F -:-
13:00Sevilla F - Valencia F 3:1
14:00Tenerife F - Alaves F 1:0

SPANIA: Segunda Division Women

12:00Elche CF F - Albacete F 4:2
13:00Real Oviedo F - Atl. Madrid B F 0:1
13:00Santa Teresa F - Alhama F 3:1
13:00SE AEM F - EDF Logrono F 2:1
13:00Seagull F - Espanyol F 0:3
13:00AmânatZaragoza CFF F - Las Planas F -:-
14:00CD Juan Grande F - Tenerife B F 1:1
14:00AmânatReal Union F - Femarguin F -:-
17:00AmânatMadrid C. B F - Granada F -:-
17:15Cordoba F - Cacereno F 0:0

TAILANDA: Thai League 1

13:00AmânatBangkok Utd - Samut Prakan City -:-
13:00Muangthong - Pathum United 2:2
13:00Police Tero - Nakhon Ratchasima FC 0:1
13:30Chiangmai Utd - Buriram 1:4

TAILANDA: Thai League 2

13:00Rayong FC - Phrae 3:2
13:30Khonkaen FC - Lamphun Warrior 0:1
14:00Lampang - Thai Navy 2:2
14:00Raj Pracha - Nakhon Pathom 2:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Coastal Union - Young Africans 0:2
15:00Tanzania Prisons - Kinondoni MC 0:2

TOGO: Championnat National

17:00ASC Kara - Semassi 3:0
17:00Dynamic Togol. - AS Togo-Port 2:0
17:00Gbohloe-Su - Entente II 2:2
17:00Gomido - Anges de Notse 5:1
17:00Ifodje - Kara 0:3
17:00Unisport - Kakadl 2:0

TURCIA: Super Lig

12:30Altay - Alanyaspor 0:2
15:00Giresunspor - Kasimpasa 0:2
18:00Hatayspor - Galatasaray 4:2

TURCIA: 1. Lig

12:30Keciorengucu - Eyupspor 0:0
12:30Tuzlaspor - Altinordu 2:1
15:00Balikesirspor - Samsunspor 0:2
18:00Bursaspor - Erzurum BB 0:0

TURCIA: 2. Lig White Group

12:00Akhisarspor - Zonguldak 0:0
12:00Ankara Demirspor - Sanliurfaspor 2:1
12:00Eskisehirspor - Karacabey Belediyespor 2:1
12:00Isparta 32 Spor - 1928 Bucaspor 1:3
12:00Kirsehir Belediyespor - Pazarspor 3:1
12:00Nazillispor - Kirklarelispor 1:1
12:00Tarsus - 1922 Konyaspor 0:0
12:00Usakspor - Amedspor 1:1

TURCIA: 2. Lig Red Group

12:00Adiyamanspor - Vanspor FK 3:1
12:00Afjet Afyonspor - Bodrumspor 0:2
12:00Diyarbekirspor - Corum 2:0
12:00Ergene Velimese - Sariyer 3:0
12:00Inegolspor - Ankaraspor 3:1
12:00Nigde Anadolu - Soma Spor 1:3
12:00Sakaryaspor - Bayburt 2:0
12:00Serik Belediyespor - Kahramanmaras 0:3

TURCIA: 3. Lig Group 1

12:00AmânatHopaspor - Kahta -:-
12:00Karaman Bld. - Catalca 0:2
12:00Kelkit - Erbaaspor 1:1
12:00Mamak - Nevsehirspor 0:5
12:00Osmaniyespor - Sancaktepe 3:0

TURCIA: 3. Lig Group 2

12:0052 Orduspor - Kusadasispor 3:1
12:00Carsambaspor - Sile Yildizspor 1:1
12:00Elazig Karakocan - Hacettepe 2:1
12:00Igdir FK - Kestel 2:1
12:00Iskenderun - Aksaray Bld. 2:1
12:00Malatya - Duzcespor 0:1
12:00Yomraspor - Darica Genclerbirligi 0:0

TURCIA: 3. Lig Group 3

12:00Agri 1970 - Icel 1:2
12:00Belediye Derince - Edirnespor 1:0
12:00Cankaya FK - Ofspor 1:3
12:00Ceyhanspor - Gumushanespor 1:5
12:00Fethiyespor - Kirikkale Buyuk Anadolu 1:0
12:00Karakopru - Karabukspor 5:1
12:00Karsiyaka - Erokspor 1:2
12:00Modafenspor - Mardin BB 0:0
12:00Tepecik - Orduspor 1967 0:1

TURCIA: Super Lig Women

11:001207 Antalyaspor F - Kocaeli Bayan F 3:1
11:00Fenerbahce F - Amed SK F 3:1
11:00Galatasaray F - Konak Bld. F 1:1
11:00Hatayspor F - Fatih Vatanspor F 0:3
11:00Karadeniz Ereglispor F - Besiktas F 1:7
11:00Karagumruk F - Adana Idmanyurd F 1:1
11:00Kayseri F - Trabzonspor F 1:0
11:00Kirecburnu F - Belediyesi F 0:7
11:00Rizespor F - ALG Spor F 0:3
11:00Sivasspor F - Yabancilar F 2:1
12:00Dudullu F - Hakkarigucu F 1:4
13:00Fomget Genclik Ve Spor F - Altay F 1:0

ZAMBIA: Super League

15:00Green Buffaloes FC - Nkwazi 0:1
15:00Green Eagles - Power Dynamos 0:0
15:00Zesco Utd - Kabwe 1:0

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.FlashScore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.