REFRESH

Fotbal » Ieri » Toate meciurile

EUROPA: Liga Campionilor - Calificare

19:00Zalgiris (Ltu) - Bodo/Glimt (Nor) 1:1
20:00Apollon (Cyp) - M. Haifa (Isr) 2:0
20:00Plzen (Cze) - S. Tiraspol (Mda) 2:1
20:00Pyunik (Arm) - Steaua Roșie B. (Srb) 0:2
20:45Midtjylland (Den) - Benfica (Por) 1:3
21:00Din. Zagreb (Cro) - Ludogorets (Bul) 4:2
21:00Ferencvaros (Hun) - Qarabag (Aze) 1:3
21:30PSV (Ned) - Monaco (Fra) 3:2d.p.
21:30Sturm Graz (Aut) - Dyn. Kyiv (Ukr) 1:2d.p.
21:45Rangers (Sco) - Royale Union SG (Bel) 3:0

EUROPA: Europa League - Calificare

22:00Shkupi (Mkd) - Shamrock Rovers (Irl) 1:2

EUROPA: Europa Conference League - Calificare

19:00Gzira (Mlt) - Wolfsberger (Aut) 0:4
21:00B36 Torshavn (Fai) - Viborg (Den) 1:2

ROMÂNIA: Liga 2

20:00CSA Steaua București - Metaloglobus București 1:1

AFRICA DE SUD: Premier League

16:00Richards Bay - Marumo Gallants 0:0
18:00Swallows - Cape Town City 3:2
20:30Kaizer - Maritzburg Utd 3:0

ANGLIA: EFL Cup

21:30Shrewsbury - Carlisle 3:2
21:45Accrington - Tranmere 2:3pen
21:45Blackpool - Barrow 0:1pen
21:45Bolton - Salford 5:1
21:45Bradford City - Hull 2:1
21:45Cardiff - Portsmouth 0:3
21:45Charlton - QPR 2:1pen
21:45Cheltenham - Exeter 0:7
21:45Crawley - Bristol Rovers 1:0
21:45Doncaster - Lincoln 0:3
21:45Fleetwood - Wigan 1:0
21:45Forest Green - Leyton Orient 2:0
21:45Grimsby - Crewe 4:0
21:45Harrogate - Stockport 0:1
21:45Huddersfield - Preston 1:4
21:45Ipswich - Colchester 0:1
21:45Luton - Newport 2:3
21:45Mansfield - Derby 1:2
21:45Milton Keynes - Sutton 1:0
21:45Morecambe - Stoke 1:0pen
21:45Northampton - Wycombe 1:2
21:45Norwich - Birmingham 3:2pen
21:45Oxford Utd - Swansea 3:2pen
21:45Rochdale - Burton 2:0
21:45Walsall - Swindon 2:0
21:45Wimbledon - Gillingham FC 0:2
22:00Reading - Stevenage 1:2

ANGLIA: Professional Development League

16:00Barnsley U21 - Bristol City U21 2:3
19:00Sheffield Utd U21 - Reading U21 2:0

ARGENTINA: Liga Profesional

02:00Tigre - Rosario 3:1

ARGENTINA: Primera Nacional

23:10Club A. Guemes - Instituto 1:1
03:10Atletico Atlanta - Chacarita Juniors 1:1

ARGENTINA: Copa Argentina

22:10Gimnasia L.P. - Patronato 1:2

ARGENTINA: Primera A Women

21:00Rosario Central F - Lanus F 2:2

ARMENIA: First League

16:30Syunik - Shirak 2 2:0
16:45Ararat-Armenia 2 - Alashkert 2 3:1
16:45Mika Jerevan - Lernayin Artsakh 2 3:1

ASIA: Cupa AFC - Play-off

14:00PSM Makassar (Ina) - Kedah (Mys) 2:1

AUSTRALIA: NPL Queensland

12:30Eastern Suburbs - Gold Coast 3:1

BOLIVIA: Division Profesional - Clasura

22:00AmânatRoyal Pari - Always Ready -:-

BRAZILIA: Serie A

02:00Coritiba - Santos 1:2

BRAZILIA: Serie C - Primul tur

02:00Botafogo PB - Figueirense 1:1

BRAZILIA: Campeonato Catarinense 2 - Play-off

02:00Criciuma - Guarani de Palhoca 2:1

BRAZILIA: Copa Paulista

01:30Sao Bento - Rio Claro 1:2

BULGARIA: Vtora liga

18:00Sozopol - Dunav Ruse 2:1

CHILE: Primera División

00:30Huachipato - U. Calera 3:4

CHILE: Primera B

03:30Deportes Iquique - S. Morning 3:1
03:30San Luis - Rangers 0:0

CHINA: Liga Jia

11:00Hebei Kungfu - Jiangxi Beidamen 2:1
11:00Nanjing City - Beijing Sport University 2:0
11:00Sichuan Jiuniu - Guangxi Pingguo Haliao 1:0
14:30Heilongjiang Ice City - Beijing Technology 3:1

CHINA: Liga Yi

10:30Dandong Tengyue - Wuxi Wugou 0:0
10:30Hubei Istar - Qingdao Red Lions 1:0
10:30Quanzhou Yassin - Zibo Qisheng 0:0
10:30Shaoxing Shangyu - Nantong Haimen 1:3
10:30Taian Tiankuang - Dongguan Guanlian 1:0
10:30Wuhan Jiangcheng - Hunan Billows 3:0
10:30Yanbian Longding - Jinan Xingzhou 1:0

COLUMBIA: Primera B - Clasura

23:00Boca Juniors - Valledupar 2:0
23:00Llaneros - Atletico F.C. 1:0
23:00Real Santander - Bogota 2:0
01:00Tigres - Quindio 2:0
03:15Barranquilla - Leones 3:1
00:00Cucuta - Chico 1:2

ECUADOR: Liga Pro - Al doilea tur

03:00Gualaceo - Nueve de Octubre 1:0

EGIPT: Premier League

19:30Ghazl El Mahallah - Pyramids 0:2
22:00National Bank Egypt - Pharco 0:1
22:00Zamalek - Misr Elmaqasah 5:0

ESTONIA: Cupa

19:00ReUnited - Legion U21 4:2

FINLANDA: Kakkonen - Grupa A

19:00Atlantis - KuPS Akatemia 1:0

GERMANIA: 3. Liga

19:30VfB Oldenburg - Elversberg 2:3
20:00Freiburg II - Hallescher 2:0
20:00Munchen 1860 - Meppen 4:0
20:00RW Essen - Viktoria Koln 1:4
20:00Zwickau - Duisburg 0:1

GERMANIA: Regionalliga Bayern

20:00Illertissen - Schweinfurt 4:3

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

19:30Ingolstadt II - Dachau 2:0
19:30Ismaning - Deisenhofen 5:1
19:30Kirchanschoring - Rosenheim 1:0
19:30Kottern-St. Mang - Nordlingen 1:0
19:30Landsberg - Schwaben Augsburg 3:2
20:30Erlbach - Garching 2:1
20:30VfB Hallbergmoos-Goldach - Schalding 1:5

IRLANDA DE NORD: Irish League Cup

21:45Moyola - Portstewart 4:1d.p.

ISLANDA: Urvalsdeild Women

20:30IBV Vestmannaeyjar F - KR Reykjavik F 3:1
20:30Thor/KA F - Afturelding F 0:1
22:15Keflavik F - Valur F 0:5
23:00Stjarnan F - Breidablik F 2:2
23:00Throttur F - Selfoss F 3:0

ISRAEL: Toto Cup

20:00Kiryat Shmona - Sakhnin 2:2
20:30AmânatB. Jerusalem - Nes Tziona -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

12:00Malaezia U19 - Myanmar U19 2:0
14:30Thailanda U19 - Vietnam U19 0:1

LUME: Meciuri amicale între cluburi

09:00H. Marmorek (Isr) - Shimshon Kafr Qasim (Isr) 4:1
17:15Union Berlin (Ger) - Hannover (Ger) 1:1
18:00AEL Limassol (Cyp) - Spartak Pleven (Bul) 3:1
18:00Flaminia (Ita) - Citta di Fasano (Ita) 4:3
18:45Asteras T. (Gre) - Giannina (Gre) 2:2
19:00Al-Wahda (Uae) - Al Kuwait (Kuw) 2:1
19:00Kolubara (Srb) - Al-Ahli Dubai (Uae) 0:3
19:30La Nucia (Esp) - Gandia (Esp) 3:0
20:00Al Wehda (Sau) - Alcorcon (Esp) 0:4
20:45Bonn-Endenich 08 (Ger) - Frechen (Ger) 0:6
21:00Excelsior Maassluis (Ned) - Jong Sparta Rotterdam (Ned) 2:1
21:00Hercules (Esp) - Castellon (Esp) 1:0
21:00Kozakken Boys (Ned) - Dongen (Ned) 5:1
21:00Spakenburg (Ned) - GVVV (Ned) 2:5
21:00Volos (Gre) - OFI Crete (Gre) 2:1
21:00VVSB (Ned) - Rijnsburgse Boys (Ned) 4:0
21:15Worksop (Eng) - Huddersfield U23 (Eng) 5:1
21:30Sholing (Eng) - Bognor Regis (Eng) 1:1
22:00Linares (Esp) - Ejido (Esp) 1:0pen

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

19:00Bosnia și Herțegovina U19 F - România U19 F 3:0

LUME: Club Friendly Women

16:00RSC Anderlecht F (Bel) - PSV F (Ned) 2:3
20:00Espanyol F (Esp) - Valencia F (Esp) 0:2

MALAEZIA: Super League

15:15Sabah - Sarawak Utd. 1:0
16:00Negeri Sembilan - Penang 3:2
16:00Petaling Jaya CFC - Sri Pahang 0:3

MALAEZIA: Premier League

15:15Kuching City FC - Johor DT II 0:0
16:00PDRM FC - Selangor 2 1:0

MEXIC: Liga MX Women - Apertura

01:00Necaxa F - Monterrey F 0:4
03:00Juarez F - Atlas F 0:2
03:00Leon F - Club America F 2:2
05:00Tijuana F - Pachuca F 3:3

NORVEGIA: Division 3 - Group 2

20:00Lillehammer - Raufoss 2 1:2

NORVEGIA: Division 3 - Group 4

18:00Start 2 - Fredrikstad 2 1:2

NORVEGIA: Nasjonal U19 CL - Play-off

15:00Viking U19 - Molde U19 1:1
17:00Kristiansund U19 - Lilleström U19 4:4

PARAGUAY: Division Intermedia

02:30Independiente F.B.C. - Sp. Luqueno 0:1

PARAGUAY: Copa Paraguay

23:00Atl. Tembetary - Dep. Capiata 2:0

POLONIA: Division 1

19:00Odra Opole - Sandecja 4:2
21:30Wisla - Katowice 2:1

QATAR: QSL

17:30Umm-Salal - Al-Sadd 1:1
19:40Qatar SC - Al Markhiya 1:1

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

14:00Karvina U19 - Slavia Praga U19 3:3

SCOŢIA: Cupa Challenge

21:30Brora Rangers - Aberdeen 2 2:0
21:45Albion Rovers - Celtic B 2:3
21:45Bonnyrigg Rose - Livingston 2 0:1pen
21:45Elgin - Dundee Utd 2 1:0
21:45Fraserburgh - St. Johnstone 2 0:2
21:45Kilmarnock 2 - Cowdenbeath 3:0
21:45Motherwell 2 - East Kilbride 1:2
21:45St. Mirren 2 - East Stirlingshire 0:1pen

SIRIA: Syria Cup

17:00Al Jaish - Al-Ittihad 1:1
19:00Tishreen - Wathbah 0:2

SLOVACIA: Cupa

18:30Devinska N. Ves - Rusovce 2:1

SUEDIA: Superettan

20:00Norrby - Brage 2:2
20:00Skövde - Öster 0:0
20:00Utsikten - Trelleborg 0:0

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

20:00Karlstad - Forward 0:1

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

20:00Angelholm - Falkenberg 1:1
20:00Atvidaberg - Oskarshamn 2:0
20:00Ljungskile - Lindome 2:0

SUEDIA: Svenska Cupen - Feminin - Calificare

20:00Eskilsminne F - Hittarp F 1:0

TURCIA: Rezerv Lig

17:00Ankaragucu 2 - Konyaspor 2 1:3
17:00Basaksehir 2 - Kasimpasa 2 1:7
17:00Fenerbahce 2 - Umraniyespor 2 1:4

ŢARA GALILOR: Cymru South

21:30AmânatAbergavenny Town - Carmarthen -:-
21:30AmânatGoytre United - Trefelin -:-
21:30AmânatSwansea University - Cwmbran Celtic -:-
21:30AmânatTaffs Well - Briton Ferry -:-

ŢARA GALILOR: League Cup

21:45Colwyn Bay - Flint 2:1pen

URUGUAY: Copa Uruguay

19:30Central Esp. - Artigas 2:1pen

VIETNAM: Vietnamese Cup Women

12:00Phong Phu Ha Nam 2 F - Thai Nguyen F 1:6
14:30Ha Noi 2 F - Ho Chi Minh F 1:4

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.